Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta pricate, kakve veze imaju igraci iz zvezde. Jednostavno niko nema pojma sem onog Vidica. A sto se tice grobara sa Kezmanom i Savom smo pukli 6-0 od Argentine.

Nije u pitanju prodaja niti bilo sta, pola vas je ovde sralo da Dejan Stankovic ne treba da igra, pa evo vam koliko fali jedan igrac koji cini trecinu tima sa svojim asistencijama.

I vec kad pominjete igrace Crvene Zvezde, a koji je to grobar igrao dobro?

:no: :no: :no::udri: :udri: :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok... samo mi reci zasto stankovic da igra, a kezman ne... on je nesto vise uradio protiv argentine? Daj bre... on je najgori igrac u vasioni...

 

E to smo mi Srbi, nikad slozni umesto da kazemo svi su krivi, mi prebacujemo krivicu na zvezdu i partizan.

 

Ali sto se tice Kezmana budi iskren KRSh NAPADAC, a Stankovic je ipak jedan od boljih igraca u Interu. Ali Reci cu samo ovo, ako razmisljamo na nacin kriva je zvezda ili partizan, ima da stalno gubimo, sto se mene tice neka igraju svi grobari za Srbiju ALI NEK DONOSE POBEDE. Bas me briga ko je iz zvezde a ko i partizana u ovom momentu me interesuje Srbija.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su ocajno odigrali.Evo ja kao Novosadjanin najvise krivim bivse igrace Vojvodine:

Stepanova koji je kriv za oba primljena gola i Krasica koji je bio uzasno halav.

Ergic i Jankovic se nisu ni videli.Pantelic koji nije postigao gol dva meseca je posebna prica.

Edited by Dowla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...