Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Nazalost nemam, ona je bila caletov pas jos dok se nije ozenio, osamdesete su u pitanju. Nazalost, uspavali su je. Kod Lajke je usao neki ulicar i parili se, dobila je 7 kucica i jedno me je bilo ujelo pa su pederi iz doma zravlja prijavili to sinterima i desilo se sta se desilo.

 

 

:sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah :D

april ethereal ajd okaci ti sliku onog psa pizde o kome si pricao. Ili nekog drugog ljubimca kog imas ^^

 

nemam na ovom kompu u Bg-u. :frown:

 

meshanac neki,smeshan k'o crtani...

 

vid njega ja se ubi pisuci a on se zajebava... :udri::mhihi:

ih kaki si covek ;);)

 

ih pretrg'o si se :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

et Night's Blood

Oh damn, grozno :(:no:

 

et april ethereal

mesanci su najsladji, ja sam jednog malenog cupavog imala 12god. Nikad ga necu preboleti. Najlepsi i najpametniji ikad. :wub:

I on je ponekad bio pizda :) Ali samo kad cuje nesto preterano glasno, tipa grmljavina, avioni, da ne spominjem kakav je bio za vreme bombardovanja. Ja cucnem on mi se skupca u krilu i trese se i cvili. Misonja moj mali bas mi nedostaje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

te komšije što tako truju polivaju i ponašaju se kao bogovi prema životinjama glavu bih pokidala.

Slazem se. Meni je jedna macka stradala od nekog nenormalnog komsije ali nikad nisam saznala ko je bio u pitanju :S

Bio bi divan zakon da moraju da prodju kroz sve sto su zivotinjama priredili :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne. samo bih im zaplenila imovinu pa neka žive kao psi lutalice. na ulici. da vidimo koliko će da potraju, i ko će kako da se ponaša prema njima.

Haha makar i to. Ali nazalost i dalje mogu bez grize savesti da rade zivotinjama sta hoce i da prodju nekaznjeno.

Ne razumem zasto takvi ljudi uopste postoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to je uzasno, slazem se. :S

Nagledala sam se toga. Zato sam uvek pazljivo birala kome cu dati macice. ^^

Jednom mi se desilo da su ljudi kojima sam poklonila 2 maceta resili da se presele u Italiju, i dosli do mene da me pitaju da li mogu uzeti nazad zensko mace jer su musko uspeli da udome kod prijatelja, ali zenkicu nisu imali kome. Ja naravno prihvatila da je uzmem nazad, lako sam joj nasla nov dom.

Cenim mnogo ljude koji stvarno brinu o zivotinjama.

Kontam da ako je neko los prema tim slatkim malim stvorenjima, kakav onda moze biti prema ljudima O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kakav onda moze biti prema ljudima O.o

 

 

Prema ljudima, jos gori!

Ziva istina.

 

Edit: Btw, imao sam Stevu (spanskog bretona). Imam dve kopnene kornjace, Milicu i Mileta (Penelopa i Gima su uginuli). I lemminga koji se zove Muffin.^^

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema ljudima, jos gori!

Mmm da, to je bilo retoricko pitanje XD

 

Edit: Btw, imao sam Stevu (spanskog bretona). Imam dve kopnene kornjace, Milicu i Mileta (Penelopa i Gima su uginuli). I lemminga koji se zove Muffin.^^

fotografije please? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, imao sam Stevu (spanskog bretona). Imam dve kopnene kornjace, Milicu i Mileta (Penelopa i Gima su uginuli). I lemminga koji se zove Muffin.^^

fotografije please? :wub:

Mali Steva:

http://img26.imageshack.us/img26/5731/img0149wsz.jpg

Steva, malko porastao:

http://img509.imageshack.us/img509/8106/img9564.jpg

Milica:

http://img8.imageshack.us/img8/4984/img9601b.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/9768/dscn0970kcr.jpg

Muffin:

http://img129.imageshack.us/img129/9048/img0543.jpg

 

Miletove slike sam zagubio. Okacicu kad ih iskopam. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

li'l Steve je presladak! Ne znam dal mi je drazi dok je bio bepce ili ovako velik sa mekanim usicama! Mnogo lepo kuce zaista. Zasto si pisao u proslom vremenu o njemu? Nije vise kod tebe?

Milica je lepa kornjacica, koliko je velika i koliko stara?

A kod slike Muffina sam ostala bez teksta. To stvorenjce je jednostavno prelepo! Zumirala sam sliku i blenula mu u facu par minuta kao kreten :) Skroz mi je savrsen kao da je nacrtan XD

Ako imas jos koju sliku od njega salji mi na pp :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muffin je budala.^^ Samo mu usi rastu. xD

 

Okacicu kasnije jos njegovih i Stevinih slika. Necu sve odjednom da ispucam. :P

 

Edit:

 

@ Tanya

Nije vise kod mene, poludeo je kad je sazreo, a nismo mogli da mu nadjemo zenku. :) Al', sad je dobro i kod nekog dekice je. Seta ga svaki dan i stvarno mu posvecuje mnogo paznje i drago mi je zbog toga.

Milica i Mile su, otprilike, velicine sake. I vole se.^^ Ne mogu da spavaju odvojeno, uvek se zabiju jedno u drugo i tako spavaju. :)

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muffin je budala.^^ Samo mu usi rastu. xD

 

Okacicu kasnije jos njegovih i Stevinih slika. Necu sve odjednom da ispucam. :P

 

Edit:

 

@ Tanya

Nije vise kod mene, poludeo je kad je sazreo, a nismo mogli da mu nadjemo zenku. :) Al', sad je dobro i kod nekog dekice je. Seta ga svaki dan i stvarno mu posvecuje mnogo paznje i drago mi je zbog toga.

Milica i Mile su, otprilike, velicine sake. I vole se.^^ Ne mogu da spavaju odvojeno, uvek se zabiju jedno u drugo i tako spavaju. :)

Dobro je da ste mu nasli takvog vlasnika :da:

Ajoj turtles in love :wub: divno zaista.

Ok cekam jos muffinovih slika, da se ne odusevljavam odjednom toliko, bolje u vise navrata XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm pa moj Djura je imao muza XD Pisala sam o njima vec, Djura je bio zensko, prvi vlasnik je tako nazvao nije znao da je zenkica, pa je dobila muza Batu, on je bio svetlo zelen sa zutom glavicom. :D

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...