Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

News update:

Moja macka je pre skoro nedelju dana otisla od kuce i nije se vratila. icon_sad.gif Nemam pojma gde je i sta joj se desilo. Znam da se cesto kod macaka desava da tako odu od kuce na par dana pa cak i na vise meseci i da se posle toga vrate ali ne mogu da budem siguran da ce se ikada vratiti. wallbash.gificon_cry.gif Pritom je ostavila dva macheta koji su prava uteha ali opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

News update:

Moja macka je pre skoro nedelju dana otisla od kuce i nije se vratila. icon_sad.gif Nemam pojma gde je i sta joj se desilo. Znam da se cesto kod macaka desava da tako odu od kuce na par dana pa cak i na vise meseci i da se posle toga vrate ali ne mogu da budem siguran da ce se ikada vratiti. wallbash.gificon_cry.gif Pritom je ostavila dva macheta koji su prava uteha ali opet...

Jao, znam.. čula sam.... icon_cry.gif

 

A vwatice seeeeeeeeeeeeee... Do tada vam Tiš i ja šaljemo puno puno wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je radila na cevima?

Brate, koja macka ne voli toplo?

Tamo joj bilo ususkano, toplo, jedino nije imala klopu.

Zato ti kazem: macka zna da ne moze bez tebe i verovatno nije otpalila daleko ...

Jebi ga, gledaj po budzacima oko gajbe, podrumu i sl.

Tesko ce ona sama da se vrati jer ne zna gde da se vrati, njoj je sve isto.

To je kucna macka, covece, nije to pas tragac ...

Bez zezanja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ja volim da zezam drugaricinog hrcka... Sve mu stavljam sargarepu na vrh kaveza, a on, posto ne moze da dohvati, popne se pa se uhvati za one gornje zice i visi sa prednjim nogama, k'o neki covek. To mi je mnogo zanimljivo, ali, cim me drugarica vidi da to radim, izjuri me iz prostorije gde je hrckov kavez. icon_smile.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je radila na cevima?

Brate, koja macka ne voli toplo?

Tamo joj bilo ususkano, toplo, jedino nije imala klopu.

Zato ti kazem: macka zna da ne moze bez tebe i verovatno nije otpalila daleko ...

Jebi ga, gledaj po budzacima oko gajbe, podrumu i sl.

Tesko ce ona sama da se vrati jer ne zna gde da se vrati, njoj je sve isto.

To je kucna macka, covece, nije to pas tragac ...

Bez zezanja ...

jeste...moja Dasha je jednom pala sa terase i nije je bilo 10-ak dana, svuda smo je trazili...i onda smo je nasli ispod kola na parkingu...mukica se samo muvala ispod kola, bilo joj frka da izadje...posle nekoliko meseci je uginula od laringitisa...jadna....a bila je jedna u milion...

 

sad imam Cezara, umisljenog i narcisoidnog persijanera koji je ubedjen da se svet okrece oko njega...ima 3 godine i za sada 4 macheta, ocekujemo ih jos, posto nam svake druge nedelje donose neku macku na parenje...

 

e, kako da okacim njegovu sliku ovde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sijamku cetiri i po godine, dobila sam je kad je imala 2 meseca wub.gif . I meni je jednom pobegla, i bila je napolju jedan dan, a kad se vratila, pa sta da vam kazem...Osim, da je imala teranje, pa vam je sve jasno... laugh.gif

Imala je tri maceta koji su bili avlijaneri (posto, je k*rva, navatala prvog kojeg je nasla icon_redface.gificon_smile.gif )...Morali smo da ih damo posto nemamo mesta u stanu za cetiri macke icon_sad.gif ...Tacnije, to kazu moji icon_mad.gif , a ja mislim da smo mogli lepo da se iskombinujemo sa njima- taman svakome po mace, a meni- moja Dona... laugh.gif

 

Sad ne mogu da zamislim ni jedan dan bez nje. wub.gifwub.gifwub.gif

A i kako bih, kad me ona svaki dan ceka kad se vracam kuci i kad me cuje da idem uz stepenice, pocne da mjauce (kao da me zove ph34r.gifblink.gif )... wub.gifwub.gifwub.gif

 

Mogla bih danima da pricam o njoj... icon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam sjajan duet.....Machak i kuce....stene retrivera...kojeg su ukrali kada je imao 5 meseci....a machak je od tuge otisao da ga trazi i nikada se nije vratio....sada imam machora koji je pravi manijak ...ali ga ipak volim:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam sjajan duet.....Machak i kuce....stene retrivera...kojeg su ukrali kada je imao 5 meseci....a machak je od tuge otisao da ga trazi i nikada se nije vratio....sada imam machora koji je pravi manijak ...ali ga ipak volim:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja macka ima teranje svakog meseca, prava je nimfomanka... icon_redface.gif

(nadovezujem se na pricu o Cezaru i njegovim...hm...akcijama svake druge nedelje icon_smile.gif )...

 

E, da, moja keva je zapela da sterilisemo macku, a meni je tako zaaaao... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...