Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

pa jebote zajebi tog prvog!!! tog debila.... no.gif

 

 

 

idi onda kod tog niketica, bolje ce sigurno biti uzivo nego preko mejla...

 

 

 

tako smo mi(sestra i ja), nismo hteli da vodimo nasheg papagaja kod veterinara(a ima jedan komasha veterinar) jer kao ozdravice sam... shipak... posle ga nashao ispod kreveta, tachno na samrti i bukvalno mi je u rukama uginuo... icon_cry.gif

 

 

glupa tigrica... ko bi rekao da mozesh tolko da se vezesh za neshto tako malo.... icon_cry.gif

pa zajebali, naravno...da ga opet sprica ko zna cime...

 

a problem sa niketicem je sto je u bg-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, i na ovoj temi je moralo da bude sexualnih indicija zagorelih clanova Yu metal foruma.

 

Elem, Cookie, nadam se da je Cezar bolje. icon_da.gif

ceo dan je kuntao[dobio je jacu dozu antibiotika], mi ga nutkali svim i svacim [jeo je vise nego proteklih dana, hvala bogu-tj. mami sto se setila da kupi preliv...], ja sam mu stavila oko vrata svoju nanogvicu sa magnetima [cini se da deluje], i onda je stoka malopre navalio da jede pomfrit iz mog tanjira wub.gif

stoka macheca wub.gif to znaci da mu je bolje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceo dan je kuntao[dobio je jacu dozu antibiotika], mi ga nutkali svim i svacim [jeo je vise nego proteklih dana, hvala bogu-tj. mami sto se setila da kupi preliv...], ja sam mu stavila oko vrata svoju nanogvicu sa magnetima [cini se da deluje], i onda je stoka malopre navalio da jede pomfrit iz mog tanjira wub.gif

stoka macheca wub.gif to znaci da mu je bolje icon_da.gif

biggreens.gif

E, bas mi je drago! icon_da.gif

Jutros mi se Dona uvalila u krevet, legla mi je na noge i nisam mogla da se pomerim od nje! wub.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggreens.gif

E, bas mi je drago! icon_da.gif

Jutros mi se Dona uvalila u krevet, legla mi je na noge i nisam mogla da se pomerim od nje! wub.gificon_mrgreen.gif

stoka je jutros isterao mog tatu iz pameti... tata se probudio i zatekao Cezara kako lezi na ledjima, sa otvorenim ocima i ispruzenim sapicama...covek skocio kao nenormalan i poceo ga drmusa Cekija, a ovaj poceo da se proteze u stilu "sta me diras, sad mi je najsladje"...

 

jos uvek je malaksao, ali zivnuo...uh...[da kucnem u drvo icon_mrgreen.gif ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 6 machaka.... 3 velike (Freja, Paradox i Zigi junior) i 3 macheta (btw ako neko hocje mache... slobodno se javite icon_da.gif ).

I imam zeca, koji se zove Vuk, ali nameravam da ga se otarasim uskoro. Presladak je, ali je shtetochina... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zec=preslatka zivotinja

zbog datog imena=Vuk

postadoh sHtetocina! mrred.gif

 

DusHo izvrnuta, imam dobra recept za

zecHevinu, kad vec planirasH da se

otarasis Zeca! mhihi.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kad smo kod zeceva, moj prijatelj Sava ima morsko prase koje se zove Zec i zeca koji se zove Pas. Ni meni nista nije jasno, ali Zec i Pas zive u lepoj drvenoj kucici i super se slazu. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Moj pas se zvao Ognjen, a macke Miroslav i Mashinka. Pas koji je kod mojih roditelja je Zakarije icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

stoka je jutros isterao mog tatu iz pameti... tata se probudio i zatekao Cezara kako lezi na ledjima, sa otvorenim ocima i ispruzenim sapicama...covek skocio kao nenormalan i poceo ga drmusa Cekija, a ovaj poceo da se proteze u stilu "sta me diras, sad mi je najsladje"...

Car!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod imena kucnih ljubimaca moje dve mace imaju onako cudna imena... jedna je Bebica druga Kravica. Kada porastu kontam da ce biti Beba i Krava a kad omatore jedna ce biti Bebetina a druga Kravetina. biggrin.gif

Inace njihova mama se jos nije vratila... kontam i da nece. icon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Moram da podelim sa vama ovu pricu.

Moj prijatelj je imao Zako-a. OK, znam da papagaji ponavljaju reci, ali da ucestvuju u komunikaciji...

Ne bih verovala da nisam cula svojim usima.

Imao je obicaj da se raspravlja sa ukucanima, pa cak i da slaze icon_confused.gif

Takodje je bio i veoma ljubomoran.

Nervirao ga je dug crveni rep, pa je sam sebi pocupao pera.

Cudo nevidjeno od ptice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji papagaj? oni veliki? za njih me ne chudi, ali ovaj moj je bio tigrica, a umeo je da kaze jedno 10-15 rechi, i 4-5 celih recenica.... mene je terao da uchim, dedu da kupuje novine.... icon_smile.gif naravo to je sve chuo od babe.... znam da je to samo ctrl+c/ctrl+v ali ipak.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...