Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

News update:

Moja macka je pre skoro nedelju dana otisla od kuce i nije se vratila. icon_sad.gif Nemam pojma gde je i sta joj se desilo. Znam da se cesto kod macaka desava da tako odu od kuce na par dana pa cak i na vise meseci i da se posle toga vrate ali ne mogu da budem siguran da ce se ikada vratiti. wallbash.gificon_cry.gif Pritom je ostavila dva macheta koji su prava uteha ali opet...

Ne brini, vratice se za par dana ako vec nije. Mozda je otisla da trazi novog decka, macke znaju tako da nas iznenade, pa nakon izvesnog vremena i da se omace. javi sta je bilo i kako su male mace bez nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno Auroro... dete mi traumirash! no.gifbiggrin.gificon_wink.gif

Tvoje dete je najtužnije jer njen otac ne želi da se iscima da je vidi! Zato ćuti tu i smili kad ćeš da dovičeš to slatko dupe kod mene!! wub.gif

 

 

Eh da, i bila bih zahvalna drugom Željku kada bi postovao slike svog Dia... Zahvaljujem unapred

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, moja Tiš voli zanimljive ljude... Pogotovo one koji na sebi imaju više metala nego jedan hummer icon_wink.gif

http://i5.tinypic.com/11sz57p.jpg

Jooooooj! wub.gifwub.gifwub.gif

 

Kako je Tish slatka! wub.gif

 

Tako se i Ceda (mackic moje sestre) igrao sa mojim mindjusama, kad je bio maleni! wub.gif

A moja Dona se nikad nije interesovala za nakit... icon_confused.gif To nije povukla na mene. icon_uhoh.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja Tiš obožava moj sternum.. Pogotovo da se prošeta po njemu icon_mrtav.gif

Najteže je bilo skloniti je od mog lica kada sam probušila koren nosa. mhihi.gif

 

Inače, generalno voli metalne predmete. Valjda jer se lepo presijavaju i zbog onog zvuka koji se čuje kada se igra sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje imam svoja dva brizna ljubimca

macu mezimcHe zvana Glogica wub.gif

i prasence moje mawo, pas zvani Bepo.... wub.gif

cHini mi se da imam slike u profilu,

negdije medju interesima, snadjite se! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...