Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Маша и њено синче  biggrin.gif

 

user posted image

 

Жао ми је што смо дали малог...

Jooooj, preslatki su! wub.gificon_da.gif

 

 

A tek ono belo mace icon_surprised.gif (par postova iznad)... wub.gif Sa ovim plavim okama. wub.gif

 

edit: jbg, ipak sam ja mackara. laugh.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za kucne ljubimce ali ja sam malopre jurio lokalne dzumare i macke ispred kuce... znaci dao sam macama da piju mlekce, kad dzumare dosle i polokase sve.... a onda se iznerviram i dohvatim prvo sto mi je bilo pri ruci - gitaru.. icon_smile.gif I krenem da jurim dzumare.... a komsija izasao sa terase i gleda jesam poludeo od ove vrucine... "nemoj sine uzmi motku dzitra je skupa" biggrin.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Mada iste te dzumare mi spavaju ispred kuce.. i nahranim i njih... pa su verni... al' nekad mi se tako popnu na zivce.... juce uzeli kesu sa smecem i razvukli po ulici... popizdeo sam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za kucne ljubimce ali ja sam malopre jurio lokalne dzumare i macke ispred kuce... znaci dao sam macama da piju mlekce, kad dzumare dosle i polokase sve.... a onda se iznerviram i dohvatim prvo sto mi je bilo pri ruci - gitaru.. icon_smile.gif I krenem da jurim dzumare.... a komsija izasao sa terase i gleda jesam poludeo od ove vrucine... "nemoj sine uzmi motku dzitra je skupa" biggrin.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Mada iste te dzumare mi spavaju ispred kuce.. i nahranim i njih... pa su verni... al' nekad mi se tako popnu na zivce.... juce uzeli kesu sa smecem i razvukli po ulici... popizdeo sam...

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRAZIM SKORPIJU

AKO NEKO ZNA GDE MOGU DA JE KUPIM I ZA KOLIKO,IL AKO NEKO IMA DOVOLJNO MUDA DA JE HVATA

PO SUMADIJI NEKA POSALJE PP!!!!!!!!!!!!

HVALA icon_biggrin.gif

Ja sam jednu nasao u svom wc-u al sam je nazalost likvidirao.. Da sam znao, mogao bih i da profitiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bebica Tiš update...

 

Mali miš ima novu ljubav.. Elem, otkrila je moju korpu u kojoj čuvam plišance manjeg formata. Plišanci joj i nisu bili nešto posebno interesantni koliko sama korpa.......

 

user posted image

 

Inače, od kada je otkrila svoj novi omiljeni predmet u mom stanu, manje grize i napada druge predmete i ljude...

 

user posted imageuser posted image

 

 

Ali ipak i dalje sačuva koji griz i za Oca... icon_cool.giforangelistening.gif

 

user posted image

 

 

 

EDIT

U Kaliforniji je dat predlog za uspavljivanje svih pitbulova i uskoro će glasanje... icon_cry.gif Kako mogu?? icon_cry.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Kaliforniji je dat predlog za uspavljivanje svih pitbulova i uskoro će glasanje... icon_cry.gif Kako mogu?? icon_cry.gif

nikako icon_rockdevil.gif Terminator Guverner ce sve to u prah! laugh.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

iz moje kuce ide jedan glas za tamanjenje terijera..

 

 

 

 

 

 

ok, ozbiljno - bez zajebancije.. svako vece na vijestima po par slucajeva daju gdje neki terijer napravio nekog invalidom.. ja sam prije par mjeseci imala slucaj da su me dva napala - iz cista mira, na sred ulice.

kapiram da ima ljudi koji vole tu rasu, i koji vode racuna o svojim ljubimcima ali nekako slucaj je u tome sto pitbulove iz nekog razloga vecinski drze napaljeni idioti, kriminalci pa i oni koji ih koriste za psece ilegalne borbe.. nije ni cudo sto je sama rasa pasa sjebana kakvi su im vlasnici - vjerovatno treba donijeti zakon prvo za vlasnike (postoji, ali ne u vidu smrtne kazne mhihi.gif ), ali to ne rjesava pitanje agresivnosti i poluDJelosti kerova.

znam da se svaki napad pit bula na nekoga u 99% slucajeva rjesava usmrcivanjem kera - tako da prakticno, taj zakon je vec tu negdje..

 

 

na kraju, vjerujem da s jedne strane glasanje ce ici na sapu pit bulova pa ce sve proci ok - demokratija, milijarde koje obrcu Petsco i sl. kompanije i organizacije za prava zivotinja itd..

a s druge strane, kalifornija je zemlja za sebe, strogi su zakoni za neke stvari, i nekako sa dosta njih se prvo ovdje experimentise - pa iz tog razloga kapiram da su mozda i dosli crni dani za pit bulove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...