Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Mislim da se nešto sjebao oko potpisivanja ugovora i nije mu dozvoljeno da se vrati u NBA kada je okončan lock-out, pa mora da igra do kraja ove sezone u Kini, tako nešto beše :mhihi: U jbt, nisam znao da se isto desilo i Chandleru :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stolet steta, moram da nabavim taj album :D cudno mi je da niko nije uradio neku kompilaciju njegovih bisera na tjubu, ima samo ovaj kad repuje

 

 

@Jaroslav

 

oni su ti potpisali ugovore sa nekim kineskim klubovima, posto su, jel, mislili da nece biti nba ove sezone. kad su skapirali da ce se ipak igrati, onda su pokusali da prekinu ugovor, ali im ovi iz kluba nisu dozvolili. u svakom slucaju i da uspeju da prekinu ugovor, ne mogu da igraju u nba ligi sve do marta, do kad traje kineska liga. a k-martin odma' poceo neke fazone da izmislja kao umrla mu baba,kao mora da pali nazad,porodicni problemi, ovo, ono :haha: i eno ga sedi u publici i gleda tekme. ova dvojica, sta ce, i dalje igraju tamo. taman kad se budu vratili (ako se budu vratili) bice plejof, sto im u neku ruku i odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, došli su tu Gallinari, Harrington, Miller, Fernandez, nema šanse da imaju novca da plate i Chandlera, Martina, Smitha. Od te trojice, mislim da im trenutno najviše treba Martin, stanjili su se malo na tim centarskim pozicijama, a doveli Mozgova, koji nije baš neki trkač. Nisam mnogo gledao Denver ove sezone, ali on sigurno usporava njihovu igru, pa bi bilo dobro kada bi vratili Martina, koji je mrcina koja može da trči samo tako, što je i bila velika prednost Denvera kao ekipe, visoki i brzi igrači - Martin, Nene, Andersen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Убедљиво најјачи дресови икада. Уз оне старе Орланда и Хјустона. :da:

 

Јеботе, која екипа на окупу.

 

@Столет: Јесте, Канађани били. :da:

 

Сад гледам, које су све играчине биле тада драфтоване. Можда и најјачи драфт икада. Марбери, Ајверсон, Брајант, Стојаковић, Кемби, Ентоан Вокер, Самаки Вокер, Абдур-Рахим, Неш, Џ. О'Нил, Илгаускас, Фишер, Дампиер...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/1996_NBA_Draft

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bude nekad tih utakmica u kojima ekipe ponesu retro dresove, evo Raptorsi su pretprošle sezone čini mi se igrali u dresovima Toronto Huskies u ABA ligi, dok još nije bilo NBA.

 

100111torontohuskies.jpg

 

Mogli bi baš i da vrate dinosaurusa na dres, ono je bio čisti kult. Još gospodske štraftice na dresovima, uopšte mi nije jasno što ekipe to više nemaju na dresovima, koliko su samo lepši dresovi Magica uz taj mali detalj :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dan danas timovi igraju ponekad u tim retro dresovima. Evo Indiana je igrala poslednju utakmicu u njima, a vidjao sam i na primer New york, Chikago, mislim da sam i Orlando video prosle sezone u crnom dresu s straftama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је нешто скоро ваљда почело да се практикује, то ношење ретро дресова. А Чикаго и није нешто много мењао своје.

 

Тај црни Орландов је лепота. Сећам се да су сви хтели да га имају кад смо били клинци.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која дивота, јеботе. Не знам, ови дресови данас што се носе и нису нешто. Нигде дизајнерске креативности, све фазон "ајде да ставимо једну боју оивичену другом и напред да пише име клуба или града". Баш безвезе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја желим да поседујем хокејашки дрес. Прво што волим хокеј, а идол ме је Пол Бејлоф, који је обожавао да их носи. :bigblue:

 

Е, баш то за лого. Јеботе, погледај овај стари Орландов. Леп фонт и звезда уместо А која означава Магију. Једноставно, а оригинално и лепо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako nešto, bar nešto, sem boja, što bi predstavljalo taj i samo taj klub :da: I naravno, štrafte :haha: Hokejaški dresovi dušu dali za ovakvo vreme, juče sam nosio, nabacio kožnu jaknicu preko, nisam je ni zakopčavao koliko je toplo na -10 bilo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nešto :haha: Igrač koji troši po, blago meni, 30-ak lopti svaku utakmicu, šutira trojke jedva 20%, i koji protiv krštenih plejeva zakazuje. Evo samo poslednje tri - protiv Sakramenta (kršten plej - Evans) 12 poena, protiv Oklahome (kršten plej - Westbrook) 13 poena, protiv Portlanda (kršten plej - Felton) 4 poena jbt, kombinovan šut 12/43 :mrtav: Igrač za trčkaranje tipa GS, tipa Finiks i tipa možda više nijedna ekipa u ligi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Elis troši isto lopti koliko i prosečno jedna cela NBA ekipa. Al zato i drži loptu 90% vremena jer je ostalih 13 igrača nesposobno. A Kari je povređen, uvek. Zato bi se u Memfisu snašao bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...