Jump to content

Aoora


Vangelis

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sad dosla sa oqpa icon_smile.gif al sam se zadrzala...jbg prosla noc je bila burna icon_smile.gif upoznala sam worrior of ice dechkonju i nadimacha :] i emperora i tako...ostali mi se nisu svideli koje sam videla...ima mnogo dece u cnrom a ja to ne volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sad dosla sa oqpa icon_smile.gif al sam se zadrzala...jbg prosla noc je bila burna icon_smile.gif upoznala sam worrior of ice dechkonju i nadimacha :] i emperora i tako...ostali mi se nisu svideli koje sam videla...ima mnogo dece u cnrom a ja to ne volim

haha megi legendo pivopije.gif

bas mi je drago sto te upoznah sinoc pivopije.gif \Inace eto upoznasmo se i sa clanovima Aoore icon_smile.gif Imamo zanimljive slike zar ne Deda icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha megi legendo pivopije.gif

bas mi je drago sto te upoznah sinoc pivopije.gif \Inace eto upoznasmo se i sa clanovima Aoore icon_smile.gif Imamo zanimljive slike zar ne Deda icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

sj indijancu pljuni te slike..na Yu M icon_rockdevil.gif

Kad si pre ustao, icon_razz.gif a celu noc si u vozu srao.... musik19.gif

 

ja sam upoznao gomilu ljudi(uglavnom pijanih), pukeface.gif , valjda i tu Megi(ako ima plavu kosu icon_rockdevil.gifi jos dosta ljudi ispredi u dvoristu) i clanove Aoore,i analizatora(alena)-njih sam vec znao...

 

 

 

 

zduvac..........,.,..,.,.,,,..,,.,.,.,,............

Edited by Death rider

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ,da, to sam ja sa rozim pramenovima biggrin.gif e pa sto se nisi javio icon_razz.gificon_smile.gif

 

sori RNA,znam da je off ali jbg ne mogu da odolim biggrin.gif

bio sam zauzet mlataranjem glavom u onom vasem klubu...mesto je do jaja pivopije.gif

 

pusti mi lik Pit of zombies, ,repture.....i sl wallbash.gif

 

bilo je super mozda dodjemo i sledece srede..... icon_rockdevil.gif

Edited by Death rider

Share this post


Link to post
Share on other sites

he he,pa dok si se zamajavao glavom,ja uopste nisam bila u droljani icon_smile.gif bila sam samo u cantru na oqpu,malo u parkicu onda sam otisla kuci biggrin.gif nisi ti mene video icon_smile.gificon_smile.gif

a pabio sam i ja u parkic lik iz NS (Vangelis valjda) nas je vodao po NS ceo dan parkic-trg-dvoriste icon_biggrin.gif

 

to je bio neki kao skup blejaca po netu ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad malo vako;

 

dragi nam bend, gorepomenuti vecnavedeni 1.000x na ovoj temi,

ide na godisnji odmor od ~2 nedelje.

Posle odmora, svi se skupljamo u jedan veliki zagrljaj (ne...) i nastavljamo sa radom (citaj: snimanje, kontaj: nikad) i valjda ce da padne neka svirka. S kim? Zna se, Sangre Eterna :mihihihi:....

Mozda i Etianen, or whatever....

 

Anyway chrz pivopije.gif

 

PS. meggy se razvali od limenke Becksa mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Bend je dobio novog gitaristu, Zhileta, koji ce po hitnom postupku zakrpiti rupu u bendu koja postoji vec neko vreme, i u ovoj postavi ocekujemo skori ulazak u studio. Idemo na profesionalku, nista kucno, nista kurac-palac, sto pre, to bolje. Ako me nisu zajebali, sviramo 30og avgusta u Beogradu, u Dangubi, valjda nece biti nikakve ispale, pa ko bude zeleo da cuje "new wave thrash silu iz ns":lol: , dobrodosao je da se pojavi! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Uzdravlje narode!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sledeci nastup ce biti na privatnom rodjendanu, ali ce biti dosta mase.

Sviramo kao headlineri, a predgrupa ce nam biti neki heavy bend/projekat.

 

01.12.2006. je zakazana svirka u SKC-U. Ostavljam Vangelisu da vas uputi.

 

Demo benda AoorA pocinje da se snima 21.10.2006. i sadrzace 4 pesme; izbor pesama za demo je josh u razmatranju. Plan je da se demo poshalje ne Battle For Wacken 2007.

 

Toliko o kratkom updateu, cheers pivopije.gif

Joseph

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, drago mi je da bar imamo jednog fana koji vrti nasu pesmicu na kompu u midi formatu icon_razz.gif Cekaj malo Majo, strpi se do 21., snimamo demo pa ces exkluzivno dobiti disk sa 4 pesmice icon_smile.gif

Golgothan se zove Quest, ono je bio samo radni naziv, i nama je ta pesma svima omiljena. Uskoro ce jos jedan photo session, noviji, osvezen, pa ce biti postavljeno ovde, onako, grupna slikica. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...