Jump to content

Aoora


Vangelis

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahaha, da, pesma je inspirisana demonom govana sa golgote! biggrin.gif Gledao sam dogmu i sviruckao neke rifove, pa nisam znao kako da nazovem fajl, Golgothan mi je prvo palo na pamet. Ali kao sto rece Uros, pesma se sada zove "The Quest" i naci ce se na prvom demu koji cemo snimati za 2 nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Warrior - ako se prijavljujete za wacken, u polufinalu cete svirati u bg-u, a mi ocigledno u ns. Ali ako AoorA prodje u polufinale, ja skidam kapu, pravim ovacije i sl. Samo nemoj da se svi bacamo ko za onaj prokleti exit icon_mrtav.gif . Juche sam gledao stare strane ove teme, i bash sam se smejao. Aj svi vi meni zivi bili pa videli.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, drago mi je da bar imamo jednog fana koji vrti nasu pesmicu na kompu u midi formatu icon_razz.gif Cekaj malo Majo, strpi se do 21., snimamo demo pa ces exkluzivno dobiti disk sa 4 pesmice icon_smile.gif

Golgothan se zove Quest, ono je bio samo radni naziv, i nama je ta pesma svima omiljena. Uskoro ce jos jedan photo session, noviji, osvezen, pa ce biti postavljeno ovde, onako, grupna slikica. icon_smile.gif

demo za mene? do jaja! icon_biggrin.gif

e nemoj samo da me nazivas fanom, posto mislim da vise ne zelim da budem niciji fan ph34r.gif

THRASH ON! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Deda - 'zvini, nisam namerno. Ali cak je i ovo cool naslov za pesmu biggrin.gif

@Urosh - nebitno kakav je redosled.... icon_rolleyes.gif

@Selma - yeah, volimo mi ta eksponiranja icon_razz.gif samo sacekaj da metnemo sliku trenutne postave...... ustvari cekaj da se prvo slikamo pre metjave icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored svirke u Temerinu veceras, i snimanja dema za vikend, AoorA ce svirati i u novosadskom klubu Big Mamma na privatnoj zurci, sledeceg petka. A jos povrh svega, pozvani smo i da sviramo za Helloween u novosadskom klubu "Dvoriste". Jebi ga, radi se punom parom.

 

Do slusanja, Mladen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E evo novih vesti za sve zainteresovane:

 

AoorA je konacno zavrsila instrumentalni deo svog demo prvenca. Zvuci...jednostavno savrseno, mislimo da je posao fantasticno odradjen, pritom se zahvaljujemo Saletu iz studija Positive. Demo sadrzi 4 pesme, kao sto je i najavljivano i bice distribuiran u sto skorije vreme. biggrin.gif

Hvala svima na podrsci, ej ljudi, uskoro dobijate demo diskove Aoore, jej! icon_razz.gif

 

Aj poz zivi bili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...