Jump to content

Aoora


Vangelis

Recommended Posts

Novi news update (jer sam ja izgleda zadužen za ovakve stvari):

- Novi omot za -= AoorA - 2006 Nightside Of Mind (Demo) =- radi naš prijatelj i gitarista benda 'Nasty Michelle' Dragutin Šuković, inače ko se seća svirke u Dangubi 30.08.2006. to je onaj lik što se skinuo na bini :)

- Jeste da AoorA nije prijavljena za ovogodišnji Demo Masters Turnir, ipak 1/5 ovog benda će svirati na finalnoj večeri; naime, usled problema bassista benda New Mythology će biti za ovaj gig zamenjen bassistom AoorA-e. Zato se od svih očekuje da glasaju za New Mythology. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa fora je sto nije sranje, barem u izvedbi, ali ja ne mirisem tu vrstu thrash-a, tako da nisam objektivan. Cuje se da treba bolja produkcija( to sada na stranu), ali ono sto vi mozete da uradite je da vezbate, posebno pevanje, da pevac bolje kontrolise glas, a i ti Deda( mada ti moras da vezbas mnogo vise nego on :) ). Eto :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma koju cemo po prvi put izvesti u beogradu, konacno ce imati keca :D Ne puno, ali imace ;)

Join the ketz club :)

 

Haha...brate samo nemojte da trpate kec da bi se dopali kao nekome i da bi kao domaci thrasheri skakali i sutirali se, ako to volite da svirate do jaja, ali nemojte da podilazite nikad, to vam je moj dobronamjeran savjet :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nesto zajebava download, ne znam da li je do mene ili vaseg servera. Uspeo sam da skinem samo 58 sekundi Cyclesa. Produkcija je bolja nego sto sam mislio. Glas malo probija, a linija za pevanje mi se uopste ne dopada. Pored toga kad ide modulacija u strofi, glas iskoci obavezno. Vangelise, brate... sredi to malo :meshuggah: Ona solazica posle prve strofe je nekako brljavo odsvirana.

To je sve sto sam mogao da cujem za tih skoro minut... Moze bolje, ali mi se cini da su to samo detalji :da: Ajde pa da dobijem ceo demo na svirci u Bg-u, moze?

 

Pozdrav :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cycles of life je najlosije odsvirana pesma i jako nam je zao zbog toga, s obzirom da smatramo da je jedna od najboljih koje sviramo.. A probleme imas verovatno zbog FTP servera na kome je to okaceno, ume da zajebava.

 

Naravno da cete dobiti primerak, kome drugome prvo da damo ako ne ljudima sa kojima sviramo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da uzivo bolje zvuci to ipak, ovo je govno haha. Da se izvinim ako ljudima zvucim sranje na demou i odbojno, to je bio rezultat lose opreme svirke koju smo imali dan pre toga u Temerinu gde mi je kvalitetno puko glas zbog nemogucnosti da cujem sebe tako da...bice bolje uzivo, obecava se dobar provod :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

....ma pesme su skroz dobre....malko ispada glas,nekad je preglasan,ali meni je sve ok...

cycles of life i maze of fiction su mi najjakije ;)

aj gledacu da dodjem u skc...poz teenageri,sta ima :D ? jeste mi dobri ? :P

Edited by owl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...