Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ja je zagrlim kad je vidim, ne da bih izbegao rukovanje, vec zato sto mi je draga.

Koji je tvoj problem?

Ja se trudim da joj pružim ruku, ali me ona uvek zagrli, mada mislim da će sad i to da prestane.

Ona njena drugarica iz Nikinaca je mene zagrlila kad me je videla prvi put u zivotu.

Čudno, od mene zazire... Možda zato što sam joj slao SMS poruke tipa "Znam gde živiš".

 

To me podseti na scenu kad sam ja prvi put video tu malu iz Nikinaca!

Prof. Đekić sav u fulu, jer visi sa kul andergraund omladincima, pita gore navedenu devojku sa invaliditetom:

-Je li, devojčice, kakva ti je to narukvica?

-To nije narukvica, to je proteza...

Čovek se skenjao u momentu! Crnjak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bio je i on. Znas na koga sam mislio.

Na Stankovica?

 

Čudno, od mene zazire... Možda zato što sam joj slao SMS poruke tipa "Znam gde živiš".

Stvarno znas gde zivi? Znacu i ja u cetvrtak. Kolika sam budala stvarno cu da odem u Nikince.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne budi stvarno lud!

Mala jeste slatka, ali je drska, bezobrazna i nevaspitana. Ponaša se kao da joj tri kurca od jednom nisu dovoljna. Moze samo da te isisa dok ne svisnes, a od toga nemas nista. ja bih pre kresnuo Mohikančevu Skvo (mislim da znate na koga mislim)!

 

Mada kada smo kod blamova... Ona tema iz kuvanja sa kurcem na žaru je Svičin najveći blam. Mada ga i Mirko sustiže. Baš su talenti. Jedan je sam svoj kurac bacio u vatru, a drugi je ugrizao drugara za muda!

Edited by Lex Luthor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Don't worry, be happy. B)

 

Skvo nema sise. :razz:

 

Jebo sise!

Ima dupe! A ja tu rupu više volim nego onu između nogu. Nema šanse da zatrudni. A ima i dobre noge...

 

A to što nema sise, to je njen blam... Pa ja imam veće od nje. Zato mi i ne trebaju njene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...