Jump to content

XXX Maniak


WoI

Recommended Posts

Znaci najbolji grindcore ikad icon_rockdevil.gif Ko kaze suprotno prdnemo mu u facu icon_smile.gif

Ne sad bez zajebavanja.Slusao neko ove ljude?Bubnjar je neormlan.Iskreno ne pamtim kada sam poslednji put cuo ovako brze bubnjeve, a onda sam se smorio akd sam saznao da su pgoramirani :)Al avaj nema veze. A sto je najtragicnije ovo je cak i za slusanje na duze staze icon_smile.gif Inace gitarista benda svira u jos kvltnnijem Rumpelstilskin Grinderu icon_rockdevil.gif

Buying a DVD player and then raping you with my old VHS tapes icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Warrior Of Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican bend!

Slusao sam jedan album i stvarno je dobar, Grind po mom ukusu!

Imam cak i jednu njihovu prisivku!

Ma vi iz Banja Luke ste opasni.......... evotigana.gif

 

Inace ovaj bend pravi takvu muziku da jedino sto ce vam ostati u secanju su nazivi pesama......barem me tako pamcenje sluzi......kad pronadjem malo slobodnog vremena poslusacu opet Harvesting the Cunt Nectar pa mozda se nesto promenilo u medjuvremenu icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

kao što rekoh (pre nekoliko godina :D ) ovaj bend ima zanimljivije nazive pesama od same muzike, ali splitom sa brazilskim grajndkor manijacima I Shit On Your Face, umalo me nisu ubedili u suprotno :) sam split i nije bog zna kakvog kvaliteta, ali poslednja pesma "I'm Scared of My Uncle Barry" vredi svake potrošene sekunde downloada :da:

 

 

@WoI koliko mi dođeš za ovo vađenje iz naftalina? :confused::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao što rekoh (pre nekoliko godina :D ) ovaj bend ima zanimljivije nazive pesama od same muzike, ali splitom sa brazilskim grajndkor manijacima I Shit On Your Face, umalo me nisu ubedili u suprotno :) sam split i nije bog zna kakvog kvaliteta, ali poslednja pesma "I'm Scared of My Uncle Barry" vredi svake potrošene sekunde downloada :da:

ako ti kazes, hajde...

slusao sam ovaj Cunt nectar ali je to bilo bas davno, i nisu mi bili mnogo zanimljivi, vise sam ih slusao zbog naziva pesama/introa. secam se daje bila pesma Albacercy albukaki ili tako nesto :) :)

 

ali introi i dalje ostaju keva :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vađenje imaš jedno stavljanje :rockdevil:

 

tebi ili WoI-u? :confused:

 

ako ti kazes, hajde...

slusao sam ovaj Cunt nectar ali je to bilo bas davno, i nisu mi bili mnogo zanimljivi, vise sam ih slusao zbog naziva pesama/introa. secam se daje bila pesma Albacercy albukaki ili tako nesto :) :)

 

ali introi i dalje ostaju keva :rockdevil:

 

xaxaxa ubih se od traženja linka, i na kraju pronađem svoj sopstveni upload :)

 

http://rapidshare.com/files/66573538/I_Shi..._caerbannog.rar

 

da ponovim još jedared: poslednja pesma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...