Jump to content

Pagan Reign


Guest Orey

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравствуйте Братья Сербы!

Я Орей, создатель группы Pagan Reign! Буду писать по Русски, так как, к сожалению, Сербского не знаю.

 

Официальная информация о группе!

Группа Pagan Reign в данный момент является моим личным one man проектом, из - за споров наш состав распался со мной остался басист Колдун, с ним мы и будем работать дальше! Ветродар решил уйти из группы и создать свой проэкт. Теперь я набираю новых музыкантов, чтобы снова давать концерты!

 

Более того в скором времени, у нас выходит новый альбом под названием Славянское Наследие!

Спасибо за интерес к нашему творчеству!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел може ово неко да преведе?

Скапирао сам да је само басиста остао са њим, ови остали отишли у три лепе, а следећи албум ће се звати Словенско Наслеђе. Оно није лоше за некога ко реч руског не зна :)

Иначе јел Ореј био идејни творац досадашњих албума?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si skapirao, pored toga Vetrodar je resio da ode iz grupe i da uradi svoj projekat. Sada Orej trzi nove muzicare sa kojima ce nastupati ponovo na koncertima. UIskoro ce se i pojaviti novi album Slovensko nasledje, na kom Orej radi sam ali pod starim imenom. On se zahvaljuje na interesovanju za ovaj bend i predstavio se kao osnivac benda PR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравствуйте Братья Сербы!

Я Орей, создатель группы Pagan Reign! Буду писать по Русски, так как, к сожалению, Сербского не знаю.

 

Официальная информация о группе!

Группа Pagan Reign в данный момент является моим личным one man проектом, из - за споров наш состав распался со мной остался басист Колдун, с ним мы и будем работать дальше! Ветродар решил уйти из группы и создать свой проэкт. Теперь я набираю новых музыкантов, чтобы снова давать концерты!

 

Более того в скором времени, у нас выходит новый альбом под названием Славянское Наследие!

Спасибо за интерес к нашему творчеству!

 

Перевод:

 

otprilike prevod:

 

Zdravo braćo Srbi!

Ja sam Orej, tvorac grupe Pagan Reign! Pisaću na ruskom pošto, nažalost, srpski ne znam.

 

Oficijelna informacija o grupi!

Grupa Pagan Reign je u ovom trenutku moj licni one man projekat, nakon raspada našeg sastava sa mnom je ostao basista Koldun i sa njim ću i dalje raditi! Vetrodar je odlučio da ode iz grupe i napravi svoj projekat. Sada tražim nove muzičare kako bi ponovo održavali koncerte!

 

Uprkos tome uskoro izdajemo nov album pod nazivom Slovensko Nasledje!

Hvala na interesovanju za naše stvaralaštvo!

 

* * *

 

ups, ja seljak nisam video gornji post !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletirala sam albume, sada imam cini mi se sve od Pagan Reign (hvala pojedinima :wub:).

Strasno je kada ljudi koji su imali tako dobar wibe 'raskinu' ali nadam se da ce se deo tog jedinstvenog sharma preneti i na ovo sto sada ostaje od benda.

 

BTW nemam pojma ruski, ali se snalazim nekako. Pozdravi Oreja i reci mu da sam odusevljena Tverdom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е па супер, нисам разумео онај део да ће и даље бити концерата, тако да сам сада веома срећан :)

Него ја никако да набавим целокупну дискографију, Тверд има где хоћеш али ово остало нигде...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

trebalo je za prosli vikend da idem u Moskvu, ali umesto tamo ja otisla u Novi Sad. Ne zalim se.

Inace, Orey mi ej rekao da treba da ide kod izdavaca u Moskvu da uzme primerke novog albuma, koji je vec gotov. Pogledacu ima li sta na njihovom sajtu o tome ili na maj spejsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo je za prosli vikend da idem u Moskvu, ali umesto tamo ja otisla u Novi Sad. Ne zalim se.

e jbg moskva i novi sad isto ti to :P

ovaj, pagan reign, obozhavam ih mnogo su dobri mada iam samo dva albuma... a oni inache imaju.. 4?? O>O neam pojma mnogo su dobri u svakom sluchaju !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...