Jump to content

Gothic Iii


voodoo_

Recommended Posts

Šta "bude", pa ja ga jutros igrao icon_smile.gif

Zahtevnije je... ali ne izgleda bolje, već je katastrofalno neoptimizovan, čak i sa patchom.

 

(edit) Mašina je Sempron 2800+, 1 GB DDR400, 7300GT overklokovan na 500/900.

Edited by voodoo_nbgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u principu biće igrivo u low/medium.

M O L I M ? ? ?

 

Sad bih se slatko najebao mile majke tim fenserima koji prave ovakve neoptimizovane igre. Dam bre kilo para za komp pre manje od godinu dana i sad mi kaze proizvodjac "low settings".

Imam jednu poruku za sve koji od rpg-a prave zanr koji je dostupan samo nekim bogatasima sa turbo masinama:

 

MARS U PIZDU LEPU MATERINU! violent.gifviolent.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amin!

 

Ali tako je to... igre se prave da bi se hardware lakse prodao.

 

 

edit:

Ajooooj, ja tek sad videh screenshotove iz igre! Ono izgleda fenomenalno! Cak cini mi se bolje od Obliviona? Ili se samo varam... ph34r.gif

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

dosta sam presao, igrama ga sa vremena na vreme... dvojka je bila genijalna i ovaj deo je isti samo naravno sa grafickim unapredjenjima, postoje i razlike u interfejsu u odnosu na prethodni deo... svidja mi se sto sreces stare likove... nije bas da nije optimizovan, cak mislim da, u odnosu na Oblivion, ima manju zahtevnost graficke karte gledano pod punim detaljima... Pixel Shader 2.0 nije toliko uticajan u Gothicu kao u Oblivionu itd. jedino sto stvarno treba za ovu igru je RAM memorija...

mozda mi se i vise svidja od Obliviona iako sam vecni fan Elder Scrollsa, jos od davne Arene...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee davajte neki crack... nemoj da sam za dzabe skidao 3 GB! :)

Onaj Razorov sa exe i dva dll fajla ne rade...

:(

Ima na netu vise crackova ali ne znam koji je pravi.

Dakle pitanje vama ciji crack radi. Koliko je velik fajl (treba mi barem neka odrednica koji crack da skinem)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...