Jump to content

Perunko


knight

Recommended Posts

Dakle evo mog projekta.Snimljeno je 10 pesama za sada u mojoj kucnoj produkciji.Dakle to demo sam nazvao ,,Izgubljeno vreme'' Pesme mozete skinuti sa www.perunko.co.sr ili www.perun-music.estranky.cz . Na stranici su i tekstovi pesama,tekst o slovenskoj mitologiji.Pesme su otpevane na srpskom. Mogu reci da je ideja bila malo mesanje stilova...tako da ima tu svega i svacega,od neke neoklasike do kola i crkvene muzike preko naravno rocka i metala.

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da taj perunko sajt sam stavio onako cisto da sam ustvari postavio link na co.sr koji je besplatan domen ali koliko sam i ja mogao da provalim kad ulazis na sajt dobijes gomilu kolacica i jos neke njihove reklame pa baguje tako da predlazem svima da koriste www.perun-music.estranky.cz Sajtevi su identicni,jedino je ovom drugom adresa jednostavnija biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

burazeru jel su na pesmi "prolog" gitare namerno rastimovane ili su tonovi namerno takvi?

pesma je dosta cudna i zanimljiva na prvo slusanje,ali je malko monotona!

fora je u tome sto kad slusam pesmu,kao da me ne zanima sta ce biti u sledecem delu iste!

ali kada budem preslusao sve pesme recicu ti svoje konacno misljenje!!!

sve u svemu,zanimljiv si ti umJetnik!!!!

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

burazeru jel su na pesmi "prolog" gitare namerno rastimovane ili su tonovi namerno takvi?

pesma je dosta cudna i zanimljiva na prvo slusanje,ali je malko monotona!

Pa ne bih rekao da su rastimovane,tako da su tonovi takvi kakvi su. Moram jos da dodam da je prologue moja druga pesma,a izgubljena zemlja prva,tako da su one ustvari posluzile kao teren za vezbu uopste u svim ovim procesima snimanja i svega slicno.U Izgubljenoj zemlji sam imao problema sa glasom i rifom koji prati glas,kao i drugih stvari,a i ovde je bilo dosta stvari na kojima sam se ucio,a na kraju mi je bilo zao da bacim pesme,ipak imaju neku ideju ja mislim poprilicno ok. A da je prologue monoton i to mogu da se slozim,i keva me smara za to,ali sad sta je tu je.Prologue je prva pesma jer je kao konceptualno osmisljeno da sve to otvori instrumental i zatvori.Pa verovatno se dosta ljudi uhvatilo iz tog razloga za nju, daleko od toga da je ona najbolja pesma od ovih 10,mada nisam ja relevantan da o tome mnogo sudim

sve u svemu,zanimljiv si ti umJetnik!!!!

perunko je odlican naziv za projekat

Cuo sam samo jednu pesmu...ne znam sta da kazem...veoma zanimljivo...veoma...

Veoma dobro, samo to mogu da kazem.  ali istripovano do besvesti.

Hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,poslusao sam onu tvoju stvar bojiste.

Nemoj da se ljutis,ali moraces jos malo da poradis na ideji,a pogotovu na realizaciji.

Jasno je da si bubnjeve kucao na kompjuteru,ali su ti bas krs ispali,moze to mnogo bolje da se uradi,samo ako malo zasednes i potrudis se da provalis cake.Drugo,napravi balans izmedju tema,ti istaknes samo jedan instrument,pa se ovi drugi ne razaznaju.I treca primedba je za vokal.Ako ces vec pevati "cleanom",moraces malo vise da se "uzivis",da ne bude da je vokal tu tek tako.I naravno,ako planiras da guras ovo,trebace ti daleko jaca produkcija od ove koju imas sada,zapravo,sound recorder nije bas najbolje resenje,i mnooooogo podsecas na Point Zero,a to ti nece bas pomoci,jer kao sto neko rece,bas podseca na venzekove radove koji su tezak krs.

 

Nadam se da se ne ljutis,ovo je bila dobronamerna kritika pivopije.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sad >necu da te lazem preslusao sam vilu i bojiste !

u vili imas bubanj koji je totalno nepotreban i jednostavno je ona gitara sama po sebi bila dovoljna da ti zavrsi sve,ritam ti je nebulozan!

drugo cuje se disharmonija na vise mesta lose si odsvirao,ali moze da se popravi>ipak je to kucna produkcija!

zvuk gitare ti je poprilicno los ali za zapis ideje je ok!

vokale sredi molim te monotoni su mnogo!

sve u svemu moze da se napegla da zvuci do jaja!

samo nastavi da se zezas sa time>nadji pevaca da ti nasnimi to sto si zamislio,popravi produkciju pa sa srecom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se inace prezivam PERUNovic...tako da ovo mora da je dobro...lol...

 

ps pagani jel bi ste ubili za moje prezime,a???

 

Pa jesi li skinuo ista?

 

Inace lepo prezime...ali i moje je meni sasvim dovoljno tako da ne bih ubijao

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...