Jump to content

Perunko


knight

Recommended Posts

Ne želim da ulazim u ovu raspravu...ali da kažem samo jednu stvar-ovde se priča kako je reč o muzici koja je kao inovativna, originalna, ne poznaje nikakva pravila, itd., a već je u samom nazivu teme dfinisana kao "art rok, prog metal"?! :confused: Ovo što sam slušao nema nikakve veze sa tim-pogotovo sa prog metalom!!! Ne znam da li osoba koja je pojam ''prog metal '' uvrstila u naziv ove teme, uopšte zna njegovo značenje?????Cela priča bi imala možda više smisla da, umesto toga, piše nešto tipa-eksperimentalni oblik muzičkog izražavanja ili tome slično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sada zvanicno povlacim sve sto sam napisao na prvoj stanici ove teme. Ponavljam jos jednom, bio sam ubedjen da lik zeli kontakt sa nekim ko se razume u muziku i ko moze da mu slozi sve ove ideje, ali ovo je stvarno prekardasilo. I on jos prica o muzickoj inventivnosti, i rusenju pravila...

 

Zato nam je i takva rock/metal scena, jer svako misli da moze da se bavi muzikom.

Edited by VEPAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ja sam cuo sad ovu pesmu mag i potpuno se slazem sa sharkijevim misljenjem

znaci brate sta si ti smrkao od jutros :)

1.kakve ovo veze uopste sa metalom ima

2.ovo nije avangarda ovo je brate sranje :) a avangarda je isto sranje tako da je ovo jos vece sranje

3,niej mi jasno kako neko ovo moze da zove himnom :) al dobro posto je to himna devetara nista me ne cudi :)

4.micite ovu temu odavde da ne blamira druge bendove koji zaista stvaraju neku muziku

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pogresila sam. Posto je ovaj bend toliko napredan i avngardan, pa ostatak domace scene ne moze da ga shvati, premestam ga tamo gde mu je i mesto, medju ljde ciju su muzicki vidici siri i koji ce moci da ga razumeju. Neka je sa srecom!

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahaaha

 

i'm obsessing

 

sad slušam ovu pesmu "slavlje"..

 

najbolji text IKADA:

 

Videh jednu lepu devojku

Odvedoh je na postelju meku (you wish)

U nevinost još se uvek kune

Ali ja joj nađoh erogene zone - (OMJB!)

 

Noćne igre nam ne nedostaju

Jer tu je tajna produžetka vrste

Zato orgije nek nikad ne prestaju

Zadovoljstava sveta sad u meni ste (yeah, right)

 

ref:

 

Pivo Pijemo

Vino Lijemo

Medovina teče

Rakija se peče

Etanol mi u krvi

Nervne ćelije mrvi

 

(pa sta??)

------------------

-------------------

 

morate čuti da biste poverovali.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...