Jump to content

Perunko


knight

Recommended Posts

Сад сам скинуо песму Маг и слушам је већ трећи пут узастопно. Твој глас хипнотише. Ако икада постанем паганин (то јест, ако се вратим старој вери, како ти волиш да кажеш) то ће бити због тебе. Само настави овако.

Слава Перунку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :lol:

zasto ja nisam u toku da je spot izasao...

Inace s onim snimcima ima dosta posla i nece to skoro,pa mozda oko 20.marta. Ako uopste uspem nesto da izimprovizujem,posto em sto ukupno ima jedno 14 minuta,a od toga 12 se ne vidi nista,a pesma ima 3:27 tako da jedno bar minut i po treba improvizovati nepostojecim materijalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ga sacinim bice verovatno na sajtu...

Sto ti i konan niste dosle na snimanje da malo placete kad se vec bunis,kakvo je to plakanje bez vas?

ja sam to veche izigravala bebisiterq;) a za Konana nem' pojma

 

plakala sam ja,ali krishom,jer nisam prisustvovala tom velichanstvenom dogadjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi aj malo sacekajte,ti si rekao da je taj spot koji je neko pravio od onih snimaka los,aj sacekajte dok ga ja sacinim jedno mesec dana i svima lepo :)

 

btw, knight je YUmetal clan #6066

 

ah da, i ja se ponekad odusevljavam tim brojem...

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Brate poslusao sam ovaj tvoj projekat po preporuci jednog mog prijatelja... Moram da ti priznam da sam stvarno prijatno iznenadjen!!! Ovo je covece kao king crimson uvucen u avangardu sa vrhunskim tekstovima o slovenskoj mitologiji.

Pored toga sto si pokazao da si na veoma visokom nivou sto se tice komponovanja procenio sam da si na zavidnom nivou sto se tice sviranja i poznavanja razlicitih vrsta muzike uopste.

 

Svaka cast!!! :pivopije:

Samo guraj napred i ne obaziri se na one koji ne mogu da shvate tvoju (slobodno smem reci) VANVREMENSKU muziku!

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam i ja ovaj doista hrabri i prorocansko nastrojeni bend,sta reci...steta samo sto zivimo u srbiji,pa projekat ne moze da dozivi punu afirmaciju.sve nade su u butcherian vibe-u,kao promoterima novih i naprednih pravaca u muzici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...