Jump to content

Suicide! Ne Citaj!


GOTZE

Recommended Posts

-

--- NE ZBOG TOGA STO IMAM NEKU NEIZLECIVU BOLEST..nemam je

- Nisam ja picka ko Kurt Kobejn, da na tome gradim slavu, a samo sam obicni americki shonja.

 

-- NISAM UPLASEN ILI SJEBAN ZBOG NESRECNE LjUBAVI.

-

--- NISAM SE RAZOCARAO U LjUDE. IMAM PUNO DOBRIH DRUGOVA I CERKU ZBOG KOJE VREDI ZIVETI... bez frazeologija... A oni koji su me zajebali.. pa, to sam od njih i ocekivao, tako da se i nisam razocarao. Jadnici samo rade ono sto moraju, nista se oni ne pitaju...

 

-

-- Da, da.. ljubav. Imam je dovoljno da ti dokaze da si vredan, za prosecnog coveka dovoljno do kraja zivota. Ali sve mi vise to izgleda kao uzajamni ceso-ledj : ja tebi cesem ledja, i ti meni za uzvrat.

Volimo se medjusobno jer se plasimo da budemo sami. Plasimo se, jer nemamo dovoljno samopouzdanja i samo vrednovanja, pa moram ja tebi da pohvalim haljinu, a ti meni da imam ravan stomak.

O jadni mi.

 

Nisam depresivan, iako sam svestan da bi mi bilo koji psihijatar dao tu dijagnozu i prepisao par lekova, da pokaze svetu kako nije dzaba jeo govna deset godina na fakultetu, i kako bih ga ja zahvalno gledao sto mi je spapao zivot. Boli me uvo za zivot.

Moja dijagnoza? Jedan sam od onih koji se zbog unutrasnjih depresija ponasaju kao pajaci. U drustvu osecam da ocekuju od mene da budem pajac, veseo preko mere, po zadatku. Kako recce jednom Jovana (Widowmaker) : "hajde Goce, dosla sam da me zabavis" . Ma nemoj...

 

Providni su ti mehanizmi medjusobnih pohvaljivanja, providni i predvidljivi, jer ne traze od tebe da vredis, vec samo da KAZES da vredis, da bi dobio potvrdu za uzvrat. Ljubav? No thanks.

Celog zivota skupljamo neke medalje i slazemo ih po policama, dizemo sami sebi spomenik jos za zivota, jer nas je slucajno usralo da pozurimo dve stotinke i udjemo u cilj laktovima a ne grudima. Plasimo se sopstvene zamenjivosti i bez-vrednosti, pa se stoga kitimo zlatom, titulama, skolama, poreklom, bogatim roditeljima, količinom gigabajta na hardu, poenima u WarCraftu...

I tu dolazim do razloga za svoju suicidnost.

Ponavljanje i predvidljivost.

 

Koliko vas ponavlja jednu te istu stvar iz dana u dan, iz nedelje u nedelju, mesec godinu... Posao-kuca-grad, vikend na placu, plata racuni, slave rodjendani, letovanja... Mala skazaljka pokazuje dan, ritam spavanja i budjenja, a velika je npr godišnji ritam i ima 365 malih podeljaka, svaki sa priblizno istim vrednostima.

A satni mehanizam? Nase telo! Stoji na ormanu prekriveno prasinom, i svo je kretanje u nama, ali pravog pomaka nema...

 

Znam da nece biti seksa pet dana mesecno zbog njene menstruacije, cekacu jutro da se probudim i iskenjam dobro pre polaska u grad ili posla, gde god pogledam vidim samo krugove i vrtim se u krug...

Circles, circles...zvuči li vam poznato?

Gledao sam neke spotove TOOLa. NE, nisam zbog njih izbedacen i NE, ne volim tu muziku, ali respect. a evo zasto resspect. Glavni akteri spota su neka mala glinena stvorenja, koja nemaju snage ni volje dovoljno da nesto promene. Bez usta da kazu i ociju da vide, njihovi nemi bezizrazajni facijalisi ipak govore nesto, placuci. Jer i bog nas je stvorio od zemlje, kao i njih jadnike u spotu, i dao nam zivot" duh kroz nos udahnuo"

Indijanci kazu da je bog stvarao coveka od gline, pa prvog nije ispekao dovoljno. To su belci.

Druge je prepekao. To su crnci.

A treci su taman kako treba, indijanci. Zamislite.! Znali su za crnce pre nego sto su ih videli, tamo u americi. Da da boze, svaka ti cast, uspeo si da stvoris rasizam, pre nego sto su rase uopste i znale jedna za drugu...

i ta jadna stvorenja iz spotova ToOLa zapravo najvise lice na modernog coveka. Bela, crvena zuta ili crna boja, samo su lak na kozi, istog modela od iste gline: jadnog slabog bezvoljnog i nedopečenog. Da da, nedopecenog, jer njihova bezizrazzajna lica u stvari placu i kazu:" o boze zasto me stvori ovakvog, nezavrsenog. Vrati me u prah bezivotni odakle sam potekao, ne daj mi da se patim." I to je nas zivotni put= path= patnja...

 

PUT = PATH = PATNjA

 

Da se ne bi samo odmah ubili, sto je normalno u tom besmislu, Lucifer nam pomaze da prezivimo, daje nam lazno svetlo, tamo gde nam je bog uskratio pravo.... Ali sta on, jadni Licifer ima da ponudi, osim beskrajnog lanca medjuobmana i samoobmana, tog vrzinog kola licemerja i laznih prica o slavi i velicini. Nije on jadan kriv, sto se s pravom protivi bogu!

ZASTO SI STVORIO TVOJA BICA (Ljude) OVAKO SLABIMA, A DAO IM SLOBODU, KOJU NAMA SAVRSENIMA USKRACUJES!

-

Ja bih bio veoma ljut, kao i trecina Andjela na nebu...

 

A sloboda ti je sledeca: Ja sam gospod tvoj, nemoj imati drugih bogova osim mene.

Ako hoces da zivis-veruj, ako ne OGANj VECNI!!!

- Hvala ti na izboru...o boze, bas si faca...

 

Ali sam ne mogu nista da uradim da nesto promenim, a vecina ostalih su suvise slepi da uopste pomisle a kamo li vide da se ista dogadja. 100evra i njihov je svet. Hej, sinoc sam smuvala strasnog frajera, kokodacu kokoske i petlovi, u nadi da su uspele u zivotu, hvaleci se svojim "uspehom" ne da bi iskazale srecu, nego da bi povreddile bliznje, i izazvale zavist, svojim toboze uspehom. O, jadna stokolo ljudska... Cuti tu, jedi, jebi se, mnozi i umri... ne odlucujes ni o cemu, i nista se u zivotu ne pitas.

Mislis li da imas izbor? Kako vrsis tvoj izbor? Necu gazirani sok, hocu gusti. Ne biras ono sto vredi vec ono sto ce manje da te povredi ili ti naskodi, ili barem da vise naskodi okolini...u lancu samoobmana i obmana

 

Plaseci se pakla, ti biras raj, i obecani bolji zivot, u zamenu za ovozemaljska ponizenja...

 

Ne, nisu crkve tu krive, nek e rade za Lucifera, misleci da rade za boga, ali nisu one krive. Samo se plase paklenih muka, kao da ih ovde nemaju dovoljno...

 

Postoje ljudi koji razmisljaju slicno meni, ali da bi se izvukli iz okova, krugova, oni prave neuredJene pokrete, ko muve bez glave, i tumaraju besciljni, ne bi li se izvukli, ali ipak nemaju muda da prekrate...

Oni su na pragu da shvate, ali nece shvatiti, i zato su jos jadniji...

Zalim ih, kao bivse drugove koji su u komi, ili na samrti...

 

IPB Image

 

Zaista mislim da malo stvari u zivotu jesu rezultat slobodnog izbora, i zato cu da bih dokazao da mogu da pobedim sistem jednostavno da prekinem, bas sada, kad je najlepse!

Imam ljubav, imam drugove, imam cerku, bracu i sestru, veliku kitu, dugacku kosu, talente muzicke i likovne, pametan sam, bez lazne skromnosti, dovoljno lep i mogu da zaradim dovoljno za vecinu stvari koje pozelim.

 

Sto je najgore, ZNAM da mogu vise, bolje, dalje, jos JOS JOS JOS

Circles, Circles, Circles...

Ali nekako, KAD ZNAM DA MOGU, ONDA NE MOGU...

 

SADA je trenutak da se oslobodim stega ponavljanja i bacanja prasine u oci. Briga me za reakcije okoline, i recenice #"sta mu bi odjednom..."

I nemojte davati mastovite odgovore, zeleci da budete prepoznati kao orginalni, zeleci priznanje, zeleci platu za vas besmisao. Nemate sta da kazete, soga nemojte ni govoriti...

Cak je i vasa nepredvidljivost predvidljiva...

I nemojte mi pisati utesne poruke kako ce sve proci jer NECE.

Proci ce kad ja odlucim, uskoro.. ako me neko ne ubije pre...

mada me ni to ne bi zacudilo, da ON pravi primer od mene vama ostalima, nedopecenim glinenim lutkama. Cak mislim da cu oprati sudove, iako ih posle niko nece koristiti. Eto, tek da pokazem koliko prezirem nametnuto...

 

 

 

 

Nemojte me tesiti, da bi sebi pokazali kako ste dobra osoba a meni kako treba da vas pohvalim zbog toga. Ja ili neko treci.

Zabole me.

E da, NISAM NI PIJAN NI DROGIRAN.

Lanci obmana i samoobmana Naslagani su u nizu kao DNK.

Ako stvarno zelis da pobedis, razbij taj lanac, i MUTIRAJ, COVECE! Resist or Serve!

 

YOU MUST DIE TO BE REBORN!!!

 

IPB Image

 

 

P. S. Nedostajace mi ManowaR, kao i nove epizode South Parka.

Nadam se da ce mi u paklu, zbog zasluga dozvoljavati da gledam TV, posto sam prosle godine preveo baku preko ulice, a jednom prosjaku sam, da me svi vide kako sam plemenit, dao 10 dinara. Trudio sam se da padne na druge metalne zvoncicce, da jace zveci.

Hajde Zbogom...

---

--

--

-

-

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Bem li ga...

Tekst je ok, medjutim...ove suicidalne prichesu mi uvek bile najiskrenije kad su bile proprachene uplatom za groblje i pozdravljanjem sa ljudima koji su zaista bitni.

Ovo ostalo je sve pizdarija u bojama.

 

I naravno lenjost i manjak muda da se bilo shta promeni...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

P. S. Nedostajace mi ManowaR, kao i nove epizode South Parka.

Nadam se da ce mi u paklu, zbog zasluga dozvoljavati da gledam TV, posto sam prosle godine preveo baku preko ulice, a jednom prosjaku sam, da me svi vide kako sam plemenit, dao 10 dinara. Trudio sam se da padne na druge metalne zvoncicce, da jace zveci.

Hajde Zbogom...

Jebiga trebao si da mislis pre nego sto si poceo da se gothicaris manowar uvek pomaze\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema kruga

Silver Surfer je prosao barijeru

John Murdock napravio okean

Black Totem je savladao red i haos

A Fanajel je srusio kapije Pakla.

 

DOBRO ZNAS KO JE FANAJEL. MISLI O TOME!

 

Detalnije.......... :twisted::twisted::twisted: kasnije.

 

Edited by Silver Surfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Outsider-A Perfect Circle

 

 

Help me if you can

It's just that this, this is not the way I'm wired

So could you please,

 

Help me understand why

You've given in to all these

Reckless dark desires

 

You're lying to yourself again

Suicidal imbecile

Think about it, put it on the faultline

What'll it take to get it through to you precious

Over this. Why do you wanna throw it away like this

Such a mess. I don't want to watch you.

 

Disconnect and self destruct one bullet at a time

What's your rush now, everyone will have his day to die

Medicated, drama queen, picture perfect, numb belligerence

Narcisistic, drama queen, craving fame and all its decadence

 

Lying through your teeth again

Suicidal imbecile

Think about it, put it on the fautline

What'll it take to get it through to you precious

Go with this, why do you wanna throw it away like this

Such a mess, I don't wanna watch you...

 

Disconnect and self destruct one bullet at a time

What's your rush now, everyone will have his day to die

 

They were right about you

They were right about you

 

Lying to my face again

Suicidal imbecile

Think about it put it on the fautline

What'll it take to get it through to you precious

Over this, why do you wanna throw it away like this

Such a mess, come to this, come to this

 

Disconnect and self destruct, one bullet at a time

What's your hurry, everyone will have his day to die

If you choose to pull the trigger, should your drama prove sincere,

Do it somewhere far away from here

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Ako stvarno zelis da pobedis, razbij taj lanac, i MUTIRAJ, COVECE! Resist or Serve!

 

 

 

 

Upravo tako, i sto bi jedan moj dragi prijatelj rekao "sto ubiti sebe, kad uvek mozes druge!"

:twisted::twisted::twisted:

Edited by Silver Surfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema kruga

Silver Surfer je prosao barijeru

John Murdock napravio okean

Black Totem je savladao red i haos

A Fanajel je srusio kapije Pakla.

 

DOBRO ZNAS KO JE FANAJEL. MISLI O TOME!

 

Detalnije.......... :twisted::twisted::twisted: kasnije.

-

-

-- NE BRINI TOTEME, BRATE MOJ!

-

-- MI JESMO LUDI ALI NISMO GLUPI!

-

-

--- BUDI SIGURAN DA ĆU NA SVOM PUTU DOLE POVUĆI JOŠ NEKOLIKO JADNIH DUŠA, DA MI SLUŽE

-

-

------- BUĆE SREĆNIJI KAO SLUGE U PAKLU NEGO KAO LUTKE NA ZEMLjI, TO JE MOJ BLAGOSLOV NjIMA !!!

-

-

--- POLAKO, SVE U SVOJE VREME.

-

--- VELIKI ODINE, ŽIVIM ZA DAN KADA ĆU SE ISPIŠATI PO GROBOVIMA SVOJIH NEPRIJATELjA !!!

--

-

-

--- FANAJEL.... ŽIVI U MENI !!!

--

-

-

AAAAARRRRRGGGHHHhh !!!!

---

--

-

-

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

----- VEĆINA VAS JE PISALA KOMENTARR A DA NIJE NI PROČITALA ŠTA PIŠEM...

 

Ja jesam i ostajem pri svome. Dobar, efektan tekst i taman po mom ukusu sjeban u glavu.

Al' kad sam rekao menjaj neshto, nisam mislio da se prebacish na podvojenu lichnost...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

-

--- NE RADI SE O PODVOJENOJ LIČNOSTI, NISAM ŠIZO KOJI MISLI DA JE NEŠTO DRUGO...

--

-

-

-- POSTOJE IDEALIZOVANE PREDSTAVE LIKOVA, HEROJA, BOGOVA , DEMONA...

-

--

---DOBBRIH I ZLIH...

-

-

--- NjIHOVI PRINCIPI POSTOJE U NAMA U MANjOJ ILI VEĆOJ MERI

-

-- I PO POTREBI IH PRIZIVAMO U ŽELjENOM TRENUTKU

-

-

-- KOLIKO PUTA SI ZA NEKOG ČUO:" On je takav i takav, ali na sceni(poslu, kući...) je potpuno druga osoba...

-

-

--- ČOVEKA, KAO I PARFEM glupo ali tačno, DEFINIŠU PROCENTI TIH OSOBINA I PRINCIPA KOJI SU U NjEMU

-

- ALI OSNOVNA SIROVINA ne , nije alkohol, JE MOLDING CRUD.. GLINA.. RETKO KO ZNA I UME SA TIM..

-

-

---

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

-- SLEDEĆI TEKST PREDSTAVLjA INTEGRALNU PRIVATNU PORUKU I MOJ ODGOVOR NA NjU:

-

-- PRIMLjEN JE DANAS OKO 13h:

-

--

Ma skoro da sam ti i poverovala da si odlucio da nachisto raskrstis sa zivotom koliko si uverljiv

Zamka za ovce, navodis ljude da se blamiraju svojim utesnim komentarima :no:

Haha, pa jedina veza koju ti imas sa suicidom jeste ta da si dovoljno inteligentan da navedes nekom drugom 3 odlicna razloga zasto bi taj drugi trebalo da se samoubije :)

 

Nisam mogla da odolim a da ne prokomentarisem...

 

Ozbiljno, ako te muche neki problemi, evo, dobrovoljno se javljam da ti prekratim muke :bigblue: :bigblue: Mislim...nista licno...ali ako niko drugi nece... :rolleyes:

 

Mala shala, hehe

Hajde sad pozzz i postedi sebe truda, nemo' da odgovoris

 

IPB Image

-

-

--- Options: Find all posts of this member:

-

-------RESULT:

-

-- Posted on: 11. 7. 2006, 09:38

-- Koncert:8.07*kuglaš* Thunderlord/woodville/hostile

-

-- Posted on: 10. 7. 2006, 09:16

-- Koncert:8.07*kuglaš* Thunderlord/woodville/hostile

-

-- Posted on: 9. 7. 2006, 14:13

-- Koncert:8.07*kuglaš* Thunderlord/woodville/hostile

-

-- Posted on: 20. 12. 2002, 23:04

-- Luca Turilli

-

-- Posted: godina 2002 . Teme: Luca Turilli, Silmarillion, Primal Fear, Rhapsody...

-

--

---- OPŠTI UTISAK:

-

--- DEVOJKA VELIKIH GRUDI* KOJA ŽIVI U BAJKAMA I MAŠTA O IZMIŠLjENIM LIKOVIMA I DELIMA

-

--- JEDINI KONTAKT SA STVARNOŠĆU JOJ PREDSTAVLjA NAPOR DA ANIMIRA

--- ČLANA TREĆERAZREDNOG METAL-COVER BENDA, SVOJIM DOBACIVANjEM PREKO OGRADE, A ZATIM UVLAČENjEM U SVOJU (puževu) KUĆICU ODAKLE SE POVREMENO

- IZVUČE ODLAZIVŠI U LUDUwuduKUĆU ILI NA KONCERTE, KOJE PRATI SA MERMERNIM IZRAZOM LICA, BEZ TRAGA EMPATIJE ILI UČESTVOVANjA U DOGAĐAJIMA.

-

-- S VREMENA NA VREME PROMOLI puževe ROGOVE MAŠUĆI MU U PROLAZU, NAKON ČEGA SE NA NAJMANjI NAGOVEŠTAJ NjEGOVE PAŽNjE SUNOVRAĆUJE NAZAD, ZAMANDALjUJUĆI SE DODATNO IZA SEDAM ČELIČNIH BRAVA (made of steel) SVOJIM DEPRESIVNIM POGLEDIMA I DURENjEM NA RESTO NORMALNOG SVETA.

-

-- VELIKI, ALI NEISKORIŠĆENI TALENTI ČINE DA POSTANE SAMOOSUĐENA NA PROSEK, DOSADU I AUTISTIČNE PROSLAVE U POLTRONSKO- NIHILISTIČKOM OKRUŽENjU.

-

-- NEREDOVNO MASTURBIRA

-

-- ČEKA PRINCA NA BELOM KONjU, ČEKA A NE TRAŽI GA. UKOTVI SE U JEDNOJ POZICIJI I FIKSIRA ZA JEDNU TAČKU. VREBA.

-

-- NjEN STRAH OD ZDRAVIH SADEJSTAVA SA OSOBAMA SUPROTNOG, MUŠKOG SPOLA, VEROVATNO NIJE POSLEDICA LOŠIH ISKUSTAVA. VEROVATNIJE JE DA JE TO POSLEDICA NIKAKVIH ISKUSTAVA. U NEDOSTATKU PRAVIH, ŽIVUĆIH INFORMACIJE, SVOJE POGLEDE NA SVET GRADI NA OSNOVU ANATOMIJE KONjA I ORUŽJA IZ SREDNjEG VEKA , INSISTIRAJUĆI PODSVESNO NA MAČU KAO FALUSU, KLjUČNOM OBELEŽJU MILjEA, ČIJU PRAVU FUNKCIJU, ČINI SE, NEMA HRABROSTI DA OSETI.

-

-- NEPOTREBNO MASTURBIRA

-

-- KASNO SAZREVA. KORISTI INFANTLNE PROZIVKE, NE PONAŠA SE U SKLADU SA GODINAMA, NA KOJE ZABORAVLjA, DOK JOJ BIOLOŠKI SAT OTKUCAVA....

- NE DETINjARI SE NA NAČIN ZRELE OSOBE, VEĆ RAZMAŽENOG DERIŠTA oće kaki, neće kaki, NESPOSOBNA ZA ZDRAVU RAZUMNU KONVERZACIJU, OSIM NA TEME IZ SVOJE MAŠTE KOJU SVAKODNEVNO BOGATO NADGRAĐUJE, U NEDOSTATKU PRAVOG ŽIVOTA...

-

-- MASTURBIRA MEHANIČKI

-

-- PIŠE PROSTE PROŠIRENE I SLOŽENE REČENICE. PRIMETNO INTELIGENTNA I NAČITANA, IPAK, PREVIŠE OKRENUTA SEBI DA BI TALENAT UPOTREBILA U KOMERCIJALNE SVRHE

-

-- LITERARNO MASTURBIRA

-

-

--- ĆERAĆEMO SE JOŠ...

--

-

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Koliko vas ponavlja jednu te istu stvar iz dana u dan, iz nedelje u nedelju, mesec godinu... Posao-kuca-grad, vikend na placu, plata racuni, slave rodjendani, letovanja... Mala skazaljka pokazuje dan, ritam spavanja i budjenja, a velika je npr godišnji ritam i ima 365 malih podeljaka, svaki sa priblizno istim vrednostima.

A satni mehanizam? Nase telo! Stoji na ormanu prekriveno prasinom, i svo je kretanje u nama, ali pravog pomaka nema...

-

 

 

 

 

The world? Moonlit

Drops shaken

From the crane's bill.

 

- Dogen (1200 – 1253)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...