Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

  • 11 months later...

Da lie realan ovai Nfl... Kakav preokret Sihoksa, ovo sam mislio da ni u basketu ili hokeu ne moze da se dogodi... Vilson ceo mec u kurcu, ali igrao baiudza do kraia...i iscupa stvar, smekerski... Esu glupe one frazetine - ali neko ima muda i srce sampiona... A neko ko onai Bostik, ispusta loptu kao naigora cavuljina, kace lomi :)

 

Gleda se i drugi par

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam za GB ali ko ih jebe, napravili su nekoliko pocetnickih gresaka, i nisu ni zasluzili da idu dalje. Onom crnji ladno prodje lopta kroz ruke i zvekne ga u celo, pa ono pretvaranje za 2 poena, prosto neverovatno sta su dozvolili.

 

Petriotse najmanje volim, ali i oni ce otici u finale.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ebes Arene, Foks izvukao...zaspao sam pred krai trece, dokie bilo 24-14 jos...mislim dae to bilo presudno, bez moe podrske - desio se potop...stigla Vilsona, Meningova kletva od proslog finala...i onakoe bio zreo za tragicara protiv Pekersa (platio na cuprii, umesto na mostu stail)...samo ne znam sto nie isao na Linca, koi bi zgradu preskocio i zid od cigala srusio, a kamoli par stodtridesetokilasa cistih misica (beibi Kuruz stail)...izdzilitao bi on tai edan jard, lagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Какви су папани у Тексасу, да не поверује човек. А и у Илиноису живе изгледа неке пичкетине.

 

А за Оукленд ме не чуди, то му дође мало тржиште на квадрат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...