Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

A BREEEEEEEEEEEEEE ORTAK PROMENIO SIFRU ZA RAPIDSHARE, AAAAAA ZADAVICU NEKOG !!!!

 

E ljudi, jel kvalitet albuma dobar, mislim koliko ima kbita i to i jel nije neki shugavi promos ili tako nesto?A izludecu, aaaaaaaaa...

 

 

@Azizam: nema na cemu

 

@Progressiver: okacio sam link ka mediaportalu, da ti i Tanja ne bi pomislili da je ona zajebancija u pitanju! :pivopije:

 

 

EDIT: Bogu hvala na depositfilesu, skida se, ali se vuce do jaja!

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

E evo da se javim posle par slušanja ...

 

Definitivno, album je odličan. Nije me odvalio koa "Human" na prvo slušanje, i kao što rekoh pomalo mi smeta ta razvučenost i malo preterivanja sa cyberštinom ... ali ... gosti su mi ono što ubija na ovom albumu.

 

Ne mogu da verujem na koji način je "upotrebio" Toma, totalno neočekivano. Daniel je tako savršen za Ayreon, kao i Hansi ... uh uh uh!

 

Čekam da se pojave lyrics da mogu da uživam u albumu potpuno.

 

I kao što rekoh ... drugi disk mi je nešto bolji od prvog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

predugačak je, vokalima svaka čast, osim onom soeterboeku, ide mi na živce, čovek nema svoj glas

 

i one svemirske jebade više ubiše

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je prosto savrsen, a cyber space atmosfera je odlicna, i ma koliko ocekivana od Arjena, svaki put me odusevi novim momentima. samo sam 2 puta preslusao, a cini mi se kao da je nabolje upakovan album ikad kad su vokali u pitanju. ne samo da su u pitanju vanvremenski vokali vec ih j arjen tako dobro uklopio... ma remek-delo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte pogubila sam se! Zasto Roberta spominjete kad on nije na novom albumu? :confused:

01011001

 

Inace meni se album svidja, od muskih vokala najvise mi se svidja kako je Jorn otpevao, a od zenskih Anneke :meshuggah:

Nekako mi je muzika pala skroz u drugi plan, slusam skoro samo vokale.

Ne da ih je uklopio, svaka mu cast.

Zato sam ga uvek i cenila, zna da ukomponuje zajedno vokale koji se inace nikad ne bi slozili u istoj pesmi. Stvarno je genije

l_85bd772da83d99aacfbe010e4e210394.jpg:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno da ne mora da ih nadmasi, samo sam hteo da kazem da su svacija ocekivanja bila previsoka, razmazio nas je Arjen!jbg ja sam naprimer ocekivao najbolji album u istoriji muzike!

 

 

Inace album mi je i dalje biva sve bolji i bolji sto ga vise slusam, ali mi je drugi disk bolji od prvog!

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...