Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Uuuuuu, al sam se smrio! Jbt, ne mogu da poverujem a nisam uspoe da odslušam ceo Arjenov album! Ne znam ... pičkasto, razvučeno, brljavo. Sad će neko da se nađe pametan i da mi kaže da poredim ovo sa Ayreon-om, ali nije tako ... govorim o samom delu, izolovano. Ne znam, probaću da ovo pustim još koji put iz pijeteta prema Arjenu, ali da ovo nije njegovo delo, bilo bi Shift+Del

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuu, al sam se smrio! Jbt, ne mogu da poverujem a nisam uspoe da odslušam ceo Arjenov album! Ne znam ... pičkasto, razvučeno, brljavo. Sad će neko da se nađe pametan i da mi kaže da poredim ovo sa Ayreon-om, ali nije tako ... govorim o samom delu, izolovano. Ne znam, probaću da ovo pustim još koji put iz pijeteta prema Arjenu, ali da ovo nije njegovo delo, bilo bi Shift+Del

 

Pazi, skroz poštujem tvoje mišljenje i nemoj ovo da shvatiš kao atak ili slično..Meni se dosta sviđa, pa me samo interesuje da li je fora u mekoći ili sličnom, pošto ja Arjenovu muziku ne svrstavam u neku žestoku prog metalčinu (čast Star One projektu).

Nailazim ovde na komentare "pičkasto" i tako to, a znam da slušaš i Porcupine čija je muzika u većini slučajeva sto puta mekša od ove:bigblue:...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Žestoko" ne mora biti tvrdo ... "žestoko" može biti i duboko, puno slojeva i punoće koja te grune u pleksus i nabije ti knedlu u grlo. Ovaj album to nije, ovo je mlako, bezlično, sa tu i tamo po kojim loopom ili sekvencom iz opusa Ayreona, a uz sve to Jasper koji ne shvata da ne mora stalno biti u 17.oktavi da bi zvučao dobro.

Prema mom mišljenju, ovo Lucasenu nije trebalo

 

And, btw, nisam neki fan Porcupin uopšte, mada slušam npr Simply Red i Sting, ali kao što rekoh, nije distorzija gitare ono što daje mudnost ... to dolazi iznutra

 

Voleo bih da jako puno grešim u vezi GM, ali nažalost, mislim da ovaj album više neću pustiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...