Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Akademija lepih umetnosti-smer masovni mediji :D

sranje od faksa,pogotovo gluposti poput dramske umetnosti i slicnih sranja,istorija novinarstva i tako to.povraca mi se od toga..

 

Pa sto upisa to kad ga nagrdi toliko? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceni se diploma :muzicar:

 

 

 

Ako je to tako kao sto kazes, onda su sigurno i drugi to primetili tako da se ja u to "cenjenje" diplome ne bi uzdala ni malo. Narocito sto ono sto se ove godine ceni za par godina moguce da niko nece jebati 2%.

 

 

Btw jos nisam upoznala ni jednu osobu da je ista pametno rekla za taj fax... Nemoj da se provedesh ko posle Megatrenda.

 

No kad si se uhvatio/la u kolo a ti igraj... Srecno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponudi nekom da pises za dz,danas svako moze da se igra novinara...u najboljem slucaju mozes dobiti neke ponizavajuce pare,ali ce ti ulaz na koncerte biti zagarantovan...jos kad kazes negde da si novinar,mozes da pokupis dodatne poJene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim In flames. :P Niti drkam na Vikinge. I ide i još jedna devojka iz moje škole na skandinavistiku, a nema nikakve veze ni sa metalom, ni sa Vikinzima i sl. :P

To je kao da kažeš da svi koji studiraju japanski seku vene za mangama.

 

Pazi, faks i sama nastava je odlicna. TAko mi kaze drug koji to sudira. On je po starom programu koji je imao svega 16 ispita, sada kada su dvosemestralni mislim da ima 23. No, rad je u malim grupama, uvek je odlicna atmosfera na predavanjima i nije im toliki raspad oko predavanja kao na ostalom filoloskom ... Ako te to zanima, trebalo bi da upises, dobijes zvanje dipl. filolog skandinavistike :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve 2 godine? :lol: Ja upisujem za 3 meseca, znači ti dodaš još samo godinu dana. :D

Ко каже да уписујеш? Полажеш пријемни, а да ли ћеш уписати још се не зна. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко каже да уписујеш? Полажеш пријемни, а да ли ћеш уписати још се не зна. :twisted:

Kad su u pitanju takve stvari, kod mene reč "možda" ne postoji. UPISUJEM! :D

 

Ukoliko se eventualno nešto desi sa mnom tog dana, pa mi znanje jezika ne bude na zavidnom nivou, upisaću poljski. Ali sumnjam. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...