Jump to content

THE VAULT zine #6


RNA

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trebalo mi je dva jebena dana da iscitam ovog monstruma od 170 strana,hehe

 

sta reci - iz broja u broj,zine sve deblji i deblji - pohvalno.

 

i definitivno,ovaj broj je,ako ne najbolji(ostavljam prostora za zine-ove koje nisam citao),onda u top 3 fanzina koji su se ikad pojavili ovde!

 

mislim - intervjui sa possessed(jedan od boljih sa beccerom koji sam video)holy terror,deathrow,prvim pevacom onslaught,toxik,exumer - ej jebote!svaka cast onom madjaru sto ih je iskopao!

 

a tu su i bednovi koji i danas rade - tankard,assassin,vendetta...

 

nisam iskreno mogao da verujem da cu intervjue sa ovim bendovima ikada procitati,a kamoli u nekom nasem zine-u.naravno,pitanja zanimljiva,samo onaj madjar je neka pitanja ponavljao u vise intervjua,ali se citanjem bas dobije fina retrospektiva stanja u metalu kroz utiske razlicitih aktera.

 

i recenzije standardno dobre,cenim da ih ima oko 400!!!

 

i da rezimiram - ako imalo volite thrash-heavy,a ne mozete da se iscimate i da date budjavih 200 kinti za ovaj zine,pravi ste pozer.

 

bosko,nemoj slucajno da si pomislo da batalis vault,licno cu te ubiti!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bosko,nemoj slucajno da si pomislo da batalis vault,licno cu te ubiti!

Znas sta, kad sam se nakanio da zavrsim ovaj broj nakon skoro 3 godine, onda ti je valjda jasno da nemam nameru to da uradim. Uostalom, sve je vise dobrih bendova koje hocu da priblizim ljudima, tako da nema stajanja. Samo je pitanje koliki ce razmaci izmedju dvaju brojeva biti. I ostaje problem kontakta sa izdavackim kucama i nabavke muzike za recenzije. Oko toga sam se vec uvek nekako snalazio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Nunslaughter nisam siguran. Hteo sam odavno da uradim s njima intervju, ali sam potpuno izgubio postovanje za njih zbog stotina izdanja koja imaju.

Pentacle cemo da vidimo. Tesko je uraditi bolji intervju od onog u Blood Of The Ancient na 9 strana, ali videcemo. Mozda i bude nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam vise ni koji su Nunslaughter albumi od silnih izdanja. Apsolutno ne mogu da se orijentisem. Ali, sto je mnogo - mnogo je.

Vanes je definitivno jedan od najelokventnijih ljudi cije sam intervjue mogao da procitam. Takve ljude treba intervjuisati, a ne neke smorove, koji ne mogu da odvoje pola sata za intervju, a i tada nemaju sta da kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nunslaughter imaju samo 2 albuma :) :)

Wannes ima skoro isti ukus kao i ja,car careva.

 

Nego,bre,niko vise nije kupio Vault?Ajde bre,nemo' da ste pozeri.

Nunslaughter imaju vise izdanja nego pesama sto su napravili do sada. Mislim da sam to i pomenuo na njihovoj temi.

Jeste jos par ljudi, ali ocigledno ga jos nisu iscitali do kraja. Nisu svi ekspresni kao ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ja prokomentarisem, izvini Bosko bio sam zauzet....

 

Dakle...hm...ovo je jebitacno dobro. Mislim za pare za koje prodajes ovo cudo ja bi ti dao dvaput vise. Stvarno nisi normalan. Kako te nije smorilo sklapati sve ovo u celinu?

Inace fini intervjui, casopis nije uopste dosadan za citanje, nego neki bendovi su izbacilinovija izdanja nego ona koja si recenzirao... Eto toliko od mene.

 

@Grave

Da imas pravo trebalo bi pinovati ovo ipak ima kvalitet ipo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nisam hteo sam da pinujem sopstvenu temu, da me neko ne optuzi slucajno.

Mogao si mi dati dvaput vise para, ne bih se ja bunio! :)

 

Kako me nije mrzelo? Hm, stvar je u tome da za vecinu intervjua odradim sve cim ga dobijem, tako da ne gubim mnogo vremena sastavljajuci sve na kraju. A kako kopiram zin, samo na stampacu izvucem jedan po jedan cim ih zavrsim da se ne gomila. Najsmornije je bilo ubacivati i sredjivati recenzije, pa posle to stampati. Jebote, 61 strana!

Svestan sam da su neki bendovi izbacili novije albume, ali vecini bitnih sam obajvio recenzije novijih albuma. Samo novi After All nisam dobio na vreme. Bice u narednom broju recenzija i njihovog album, i vinlnog izdanja, i split singlice sa Ram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce mi je dopao saka poslednji broj

 

:mrtav: ljudi,koliko to ima strana,to je bre knjiga ne fanzin,sto i nije lose

odmah sam procitao possessed,holy terror i infernal majesty,to me je najvise zanimalo.malo su sablonski uradjeni,iskreno ne bas zanimljiva pitanja.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ovaj Madjar, Laslo, sto mi je poslao sve te intervjue, ima jedan deo pitanja koji postavlja svim bendovima, ali se trudi maksimalno da ih propita sve zaniljive stvari vezane za njihovu biografiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда сам требао да оставиминтервјуе уи оном облику у ком их ми је послао, без преправљања. Момак мало кубури са енглеским правописом, иако му је речник сасвим солидан. Иначе је професор немачког језика!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za novi broj! Cekali smo ga dugo, ali se na kraju sve isplatilo. Ima pregrst zanimljivih intervjua, a ja se najvise zadrzavam na recenzijama kao i uvijek. Sto neko rece, ovo je knjiga, a ne fanzin :bigblue: Samo se pitam koliku kolicinu ljubavi i zivaca treba da ima covjek da bi radio na svemu tome :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas pojma koliku kolicinu, brate Filipe!

Ja sam obecao da ce naredni broj biti otpr. isto toliki, verovatno sa manje recenzija, ali ce brze biti gotov. Na racun smanjeog broja recenzija, bice intervjui sa domacim bendovima i izvestaji sa koncerata na koje budem isao do tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...