Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma kurac sam ja mislio na kitu cveca :):) ...

 

Ma setio sam se one parodije na kill bill ... aka kita u bila ... kada joj je rekao: "izvoli sedi ... ti oces kitu".

 

 

 

hahahha :)

 

`pa mozeeeee, sto da nee`..

 

 

`mali, vuci se u rodic!` :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mistress jel' si ti sigurna da se on tebe uopste i seca???

 

Blondie ... vecina planeta ti je u "vazi" ...

 

Ljudi dajte nekog lepog tipa ... ali stvarno lepog ... znaci da vam se svidja a ne da ste ga uzeli zbog eyeliner-a ili zbog muzike koju stvara ... znaci gledajte bas fizicki izgled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sestro, pocinjem skroz neozbiljno da te shvatam.. pricas o necijoj muzici na temu o najfrajeru. :)

 

 

koga briga za muziku. na kraju, ajde - i muzika da se uzme u obzir, jel znas ti bas eto sta je muzika? :)

da zanemarimo tvojih 17 godina i sve hormone zbog kojih nocas ne spavas, ali ajd malo saberi se.

ako ces da me uvrijedis - budi bar pismena i usmena pa se ne gadjaj izrazima ko seoska `lady`, nego mi lijepo spustis. kulturno.

 

s tom zanosnom pozom ispred tinejdz postera, gdje ti ruke izgledaju k`o dva sulunara - ne mogu nikako da te shvatim ozbiljno. :)

 

 

 

- aj sad ti meni al nesto kulturno da mogu procitati. hvala :) -

 

IPB Image

 

 

 

pogodak!

 

lici :da:

 

 

(jes da nisam mracna goticarka, kod mene sunce, pozitiva i palme :) )

 

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccc, koga briga za muziku? :no:

Eeeeeeeeee, ja sam sebe svu dala HM-u, a pošto si ti obična pozerka, to ne kapiraš. Mislim, kad ti možeš da baljezgaš svakakve gluposti ovdje, ja mogu da pričam o KVALITETNIM bendovima. Pošto si ti suviše jadna da skapiraš takvu muziku - naravno da ti nije jasno zašto pišem o takvim bendovima.

Sem toga, ti si mene prva počela da provociraš. Pfff, da li si toliko mizerna, pa tražiš žrtve po forumu, pošto znam da nisam jedina.

Ccc, ostavi se moje pismenosti, majke ti, ccc.

 

Znas Mon, ako treba tip da ti pokaze sta je muskarac ti onda pod hitno treba uradis nesto povodom svog zivota ... Ali ozbiljno :da:

Anarki, ti si sladak, btw, rekoh li ti to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mistress:

 

:)

 

e sad si me bas nasmijala, iskreno. bas si mi simpaticna i poslije ovog posta definitivno ces uvijek biti :)

malo te zezamo a ti se primas k`o dijete na napolitanke.. :D

dobro, ajde - ja sam pozerka. samo ti znas sta je iskreni metal, mi pozeri ne zivimo to, ne osjecamo to i tako.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anarki, ti si sladak, btw, rekoh li ti to?

Ne, nisi, hvala ... ali covece nije poenta slagati svoj ukus sa svim mogucim "ribicama" iz tvoje okoline ... ako ti se neko svidja onda to POKAZI ... a ne izvurnuto misljenje da tip treba da ima kilogram pudera i sl ...samo da bi imala drugarice ... ako to moze da se nazove drugaricama ... ( ako zbog toga pominjes sve one fem tipove ... ) ili sta vec ... budi ono sto jesi ... ne treba muziku previse ozbiljno shvatati ... dragon je procitao jedan moj teks u kome je refren:

 

"I command you

Kill yourself!

I command you

Burn yourself!

I command you

Kill yourself!"

 

Ako nekim cudom uspem i postanem "baja" u svetu ... i neki klinac/klinci pocnu mene ozbiljno da shvataju dogodice se masivna samoubistva i sl ...

 

Btw, imate pm preko koga mozete da se raspravljate u nedogled ... :da:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...