Jump to content

King Size


Danilo K.S.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Jbg. ja eto nisam ni bila, i nemam pojma sta sam propustila, ali volela bih da saznam :rolleyes:

Hej Srdjane, moze li jos uvek da se dodje do diska i kako, i koliko kinti?

Ima li najave za neku svirku uskoro? :confused:

 

Pa za disk nije problem , posalji mi PP i dogovoricemo se , cena je 300 din. Sledeca svirka ce biti 31-og okt ( Noc vestica ) u festu.

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jos jednom da najavim maskembal/svirka za noc vestica 31. X tekuce god , klub fest , zemun , pocetak oko 23h , ulaz 200 din ( organizatori odredili cenu upada , jer je maskenbal ) , svira bend KING SIZE !!!

 

Ko moze da dodje , da priusti , slobodno nek svrne , bice dobra zurka .

2.11. Pub , N. Pazova isti bend je u pitanju :bigblue::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E ovako , od iduceg cetvrtka 22-og nov , bend King Size ce nastupati u klubu underworld ( u podzemnoj stanici ispod vukovog spom. ) svakog drugog cetvrtka , a bice i specijalna rodjendanska svirka u subotu 15-og dec u klubu Holiday u skadarliji povodom 7 godina postojanja istoimenog benda , al otom-potom .

 

Pa ko bude mog'o i 'teo , dobrodosao je :pivopije:

 

Pozzzz and CYA !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka u "Pub Two Beers" je bila fantasticna, odavno neki bend nije napravio onako dobru atmosveru. Svaka cast momci i dojite nam opet :pivopije::pivopije::pivopije:

 

Fala puno :) trebalo bi da dodjemo pocetak/sredina opet , al to zavisi sve od Perishe , al ako ne stignemo u Novu , u Staroj smo 16-og dec u Liverpool-u !

Pozz and C Y A :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala puno :) trebalo bi da dodjemo pocetak/sredina opet , al to zavisi sve od Perishe , al ako ne stignemo u Novu , u Staroj smo 16-og dec u Liverpool-u !

Pozz and C Y A :pivopije:

 

Na zalost Perisha uvek forsira neke bendove koji nikad nisu i nece napraviti atmosveru, ali srecom mislim da se odusevio vasom svirkom tako da nadamo se ponovnom vidjenju...a i ako ne budete u pubu vidimo se onda u Liverpoolu :D

 

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...