Jump to content

S.t.a.l.k.e.r.


Anоnymous

Recommended Posts

Ti si meni nesto prebacivao za Graficku? :) :) :)

 

Meni igra radi na 1280x1024.. Full detalji (antilaisizng, itd..) bez ikakvog seckanja!!

 

Nije fora do grafičke, već do 2 GB rama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

I want to be rich to sam dobio :(

 

 

ma poslednje 2 `misije` sam presao pricajuci sa ortakinjom u isto vreme

tako da sam samo preleteo najbolji deo...mislio sam da nisam ni do pola stigao

a ono - kraj....

 

 

pocecu od pocetka kad prodje ispitni rok

Share this post


Link to post
Share on other sites

I want to be rich to sam dobio :(

ma poslednje 2 `misije` sam presao pricajuci sa ortakinjom u isto vreme

tako da sam samo preleteo najbolji deo...mislio sam da nisam ni do pola stigao

a ono - kraj....

pocecu od pocetka kad prodje ispitni rok

 

 

Dve najvazhnije stvari za dobar kraj su:

 

1.Da nadjesh stalkera po imenu Guide....zaboravio sam gde cesh tachno dobiti ovu misiju ali dobicesh je...stalker Guide se nalazi u onoj prvoj kuci kod onog mosta gde su vojnici...kada dobijesh tu misiju pozhuri kod njega jer to mesto vrvi od onih dzhukela pa postoji mogucnost da dzhukele ubiju Guide-a

 

2.Misija Secret stash at Pripiyat dobicesh je od Guide-a chini mi se obavezno kada stignesh u Pripiyat i kada izadjesh iz one podzemne garazhe nadji hotel i sobu u kojoj cesh naci dekoder za tajna vrata u nuklearnoj elektarni.....

 

Kada u nuklearnoj elektrani stignesh do mesta gde si se peo do wishgrantera umesto da se popnesh merdevinama do wisgrantera nastavi pravo i sitici ces do vrata na kojima cesh moci da iskoristish dekoder koji si uzeo u hotelskoj sobi....posle toga nastavljash krljanje sa Monolith vojnicima i posle toga cesh stici do "normalnog" kraja.....

 

Takodje napravi save pre nego shto udjesh u sobu sa onim zelenim i plavim sranjima jer kada unishtish plave pione takodje ces imati dva izbora kako da zavrshish igru.....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Majku mu , ja moram da iskljucim dinamy lights na p4 dual core 3.4ghz + 7900gt + 1gb rama, izgleda treba ram da bi radila dobro ?! Moram da uzmem jos 1gb ne vredi...

sve u svemu jedino sto mi za sada smeta u igrici je ono sto nema kada pogodis protivnika da mu otkines nogu,ili da se barem lepo vidi kada ga pogodis i kada mu napravis ranu i te fore. Ili kada ga zakoljes da se lepo vidi, a ne ono... to mi jedino smeta sve ostalo je izgleda ok !

 

Ma ne,dobar ti je PC,nego igre rade prevaranti junajted,kako ih ja zovem.Kad jedna igra izađe,potrebno je minimum godinu dana da se optimizuju drajveri za grafičku,ne računajući gomile patch-eva koju izdaju sami autori igre da bi otklonili bagove.

Jeste,crysis i ostale igre će tražiti 2 gb rama za maksimalan rad,ali kladim se da će i tad biti sporadičnih problema.

Ako primaš savete za ram,traži neki gejmerski ram,ne nešto obično.Recimo onaj kingston što nije value,ili Corsair XMS (value nikako).

I onda znaš lepo da nije do tvog hardvera.

A još da li je optimizovana ili nije za ati/nvidia ... e to su posebne priče.

 

Neke igre namerno prave skrndžavo da seckaju,šta god da imaš,tj u 99% konfiguracija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...