Jump to content

Hattrick


Teufel

Recommended Posts

Steta sto ti se ne svidja :(

 

Meni je odlicno sto se igra real time i sto sezona traje 16 nedelja. Termin od 12:45 meni odgovara a i ne znam ko to ide subotom u skolu i na pos'o :D

 

Sto se transfera tice, meni je bas to super sto za nekog dobrog igraca, koji je recimo iz juzne amerike, moras da budes budan u 3 ujutru i da se nadmeces sa jos par debila kojima je ova igra nije smor.

 

Inace, prosao sam u V. kolo kupa, to je rekord kluba :D

 

Pa dobra je ideja,ali nekako je sve otegnuto...daleko od toga da cu prestati igrati,ali sigurno necu trcati kuci iz grada,sa posla...da bih igrao utakmice ili se cimao oko nekih virtuelnih transfera.

 

Subotom na posao?Pa npr.ljudi koji rade u medijima,doktori,medicinske sestre,policajci,vatrogasci,portiri...i da ne nabrajam vise,lista je predugacka...itekako mnogo ljudi ide subotom na posao,cudi me kako u to nisi upucen. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pa sad, sto se tice termina odigravanja, nije moguce pogoditi idealno vreme kada ce svi biti slobodni i svi moci da prate tekme. Svemu treba dodati da se ne igraju u isto vreme utakmice utakmice razlicitih liga zbog opterecenja servera. Zanimanja koja si naveo generalno imaju manjak slobodnog vremena tako da mislim da bi bilo glupo da se tekme odredjuju po njima + mislim da su u manjini u HT svetu.

Dalje, samo gledanje utakmice nije bitno za samu igru, tj kad pocne tekma ne mozes da utices na njen rezultat. Potrebno ti je 15min dnevno za najnormalnije vodjenje ekipe (da pogledas trening, namestis ekipu). Sto se transfera tice, ponuda igraca je ogromna (ipak ovu igru igra milion ljudi), narocito za nove ekipe i ne moras da trcis iz grada ili sa posla da bi kupio nekog igraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nekada igrao a onda je došlo leto pa sam odlučio da svoj tim dam ortaku koji je otišao još jednu ligu dalje od tada...

 

Kad sam igrao brinuo sam se o ekipi kako treba, a sada bi mi to bilo debilno jer nemam vremena za to smaranje.

 

Ali ideja je vrhunska, sajt je kraljevski, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na nishkom lokalnom New Fair Play radiju svakog cetvrtka od 14:00 ide emisija ;) ovo je bilo cetrnaesto izdanje emisije :D

enivej, ukljuci nisku regionalnu konfu, tu ces naci linkove za skidanje vecine emisija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...