Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Pa jel valja icemu!!!???

 

Interesuje me pa da trazim od benda da mi posalje!!!

 

Poz

У принципу ништа посебно, губе се у шуми, али мени се свиђа. Као што већ рекох, слабо сам видео домаћих метал спотова, па ми и овај онда дође некако супер. У сваком случају, ја бих волео да га имам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. Prica o produkciji (ili losem ozvucenju na svirkama) se poteze uglavnom kada se misli da je nesto sranje a ne biste da uvredite clanove benda (koji su vam mozda ortaci) ili ne biste da dolazite u konflikt sa nekim fanovima na muzickom nivou, pa se kao bunite na nivou koji ne zavisi od izvodjaca...

Samo opazanje... Nastavite... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. Prica o produkciji (ili losem ozvucenju na svirkama) se poteze uglavnom kada se misli da je nesto sranje a ne biste da uvredite clanove benda (koji su vam mozda ortaci) ili ne biste da dolazite u konflikt sa nekim fanovima na muzickom nivou, pa se kao bunite na nivou koji ne zavisi od izvodjaca...

Samo opazanje... Nastavite... orangelistening.gif

Pa ima tu istine ,ali ponekad(u osam icon_smile.gif ) losa oprema moze da bude krivac za los zvuk.

Mislim da je ipak nemoguce da u svim domacim metal(a i sire) bendovima sviraju apsolutno nesposobni ljudi jer je 90% domacih koncerata ,a i dosta snimaka veoma lose odradjeno bas zbog lose opreme ili ne znanja ljudi koji ih snimaju i gluke producente...Pogotovo to vazi za brdo mladih gitarista koji imaju sasvim solidne gitare (i procesore,pedale ...i koferce i koferce icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) ali onda tu tako lepu gitaru dodju i ustekaju na koncertu u pojacalo koje ne da nije lepo nego samo sto se ne raspadne.... i toliko o dobrom zvuku...

i tako to,odoh ja da vezbam icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. Prica o produkciji (ili losem ozvucenju na svirkama) se poteze uglavnom kada se misli da je nesto sranje a ne biste da uvredite clanove benda (koji su vam mozda ortaci) ili ne biste da dolazite u konflikt sa nekim fanovima na muzickom nivou, pa se kao bunite na nivou koji ne zavisi od izvodjaca...

Samo opazanje... Nastavite... orangelistening.gif

Ma pazi ....Znachi NE POSTOJI problem koji kvalitetna muzika ne moze da prevazidje ..

ozvuchenje je na svirci Magme u 9 toj bilo ultra loshe ali su likovi iz te buke uspeli da pokazu da imaju duha ...

loshe ozvuchenje nije izgovor ...kad je neko losh ..on je losh ..

kad je neko dobar i iz najgore kutije ce se chuti esencija ....

 

Rosaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_smile.gif

hahaha

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar moje profesorke srpskog,koja je bila na promociji u SKC-u jer su,kako reče,Marija i Marta njene učenice (?),bio je "da je muzika fina" ali da ju je oduševilo "što su svi muškarci i žene imali dugu,a čistu kosu" icon_smile.gif

Mada je spomenula još da "njih dve pevaju operski",ono nema veze sa dotičnim stilom pevanja.Čak šta više,na momente zvuči vrlo slabašno.No nebitno,važno je da ona ridja ima divnu kosu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako nije tema o ovome, Rapid Force nema programiran bubanj nego je snimljeno na elektroncu... Tako mi rece Kole...

Pa mozda je i to tacno, ali dosta bendova nece da kaze istinu, jer se navodno stidi!!!

 

Z zvuk elektronca je losh za metal!!!

Bar po meni!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...