Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Mislim da je bend napravio gresku sto album nije izdao pre par godina za nekoga od ove dvojice, cak i pod nepovoljnim uslovima. Sada bi sto posto za novi album dobili mnogo bolje uslove, a cak i strani izdavaci bi bili dostizniji. U ovakvim okolnostima, gde je bend vec stekao mnogo vece ime, iako je bio bez izdanja, razumem da nisu hteli budzasto ili posto poto da snime za neku etiketu, opravdano ceneci svoj ulozeni trud, rad i kvalitet. Tezak polozaj nasih bendova ne bi trebalo bas na takav nachin da koriste izdavachi, mada se ni bez njih ne moze, kakvi su takvi su. Kamo srece da se pojavi neko ko ce bendovima ponuditi bolje uslove.

 

Nadam se da bend ima materijala i za sledece izdanje i da je ovo samo odskocna daska za dalji proboj. Verujem da ce se posle ovoga neka vrata ipak otvoriti, jer bend ovakvih kvaliteta to zasluzuje. Verovatno bi trebalo razmisljati malo unapred da se opet ne bi desilo da materijal ovoliko dugo ceka na izdanje ... bend bi s te strane trebalo da ima bolju strategiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da bend ima materijala i za sledece izdanje i da je ovo samo odskocna daska za dalji proboj. Verujem da ce se posle ovoga neka vrata ipak otvoriti, jer bend ovakvih kvaliteta to zasluzuje. Verovatno bi trebalo razmisljati malo unapred da se opet ne bi desilo da materijal ovoliko dugo ceka na izdanje ... bend bi s te strane trebalo da ima bolju strategiju.

Apsolutno si u pravu! icon_da.gif

 

Meni licno Abonos je jedan od najboljih bendova sa prostora bivse juge i napravili su zaista originalan album....., jedina zamjerka s moje strane (a ko sam ja da zamjeram...) je bubanj, koji je trebao biti drugacije odsviran....

 

Bendu zelim sve najbolje.... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako citas sta pisem mozes videti da sam napisao da je Reapeiron snimljen 2002, a ...And Your Life is Just Another Dream 2003 ... daklem govorio sam o tim albumima ... koji se poklapaju sa radom ALOGIE. Albume pre ALOGIE nisam pominjao, sto ne znaci da nemam pojma da postoje. Ove albume sam pomenuo u kontextu paralelne price o Psychoparadoxu kroz Alogiu. Albumi su reizdati na konto popularnosti Alogie.

 

 

 

Svirke se nekad organizuju zato sto ti se svidja muzika, a ne zato sto masturbiras na biografije bendova. Ja prvenstveno slusam muziku i to mi je najbitnije. Textove, godine i biografije me ne zanimaju. Ti muziku posmatras iz nekog sebi svojstvenog ugla citanja enciklopedija i kenjanja po svemu zivom. Svoj identitet ne otkrivas... uglavnom sedis kuci kao Kostunica i citas saopstenja za javnost. Mene poznaje polovina ovog foruma i mozes me videti na svakoj svirci. Toliko o tome ko je pozvan da pametuje a ko ne.

 

Citam ja sta ti pise. Znas sta je najzalosnije? To sto ti stvarno verujes u to sto pises. Evo pokusacu jos jednom, nadam se uspesno ovog puta, da ti objasnim neke stvari.

Reapeiron NIJE snimljen 2002. godine, vec, kao sto vec jednom rekoh, 1998. godine. Na istom tom snimku (Apeiron) iz 98. godine je uradjena postprodukcija i snimljena SAMO JEDNA pesma Metal storm, koja se zajedno sa Damirovim solom sa konerta godine 99. nasla na tom reizdanju poznatom kao Reapeiron.

Dakle, radi se o samo jednoj pesmi koja je naknadno snimljena i apsolutno nema govora o tome da se ceo album ponovo snimao.

And your life, takodje, NIJE snimljen 2003. godine, vec 1995. godine. Reizdat je 2003. ali bez ikakvog ponovnog snimanja, pa cak i bez postprodukcije, jedina razlika je sto se to reizdanje moglo naci na cd-u a ne samo na kaseti kao sto je bio slucaj te davne 95. godine.

Stoga je ona tvoja "paralelna prica" skroz neosnovana (da ne koristim teze reci).

 

S obzirom da te ne interesuju tekstovi i godine sledeci put bi trebao da se uzdrzis upustanja u raspravu o necemu sto te ne zanima i to sa onim ko o toj oblasti zna vise od tebe, jer ispadas glup nepotrebno.

 

 

Treba li da sledim tvoj primer i navodim imena svojih odlicnih prijatelja i izvora ne bi li ti ono sto pisem shvatio ozbiljno?

Ne hvala, to prepustam drugima jer nikome nikada nisam trazila da mi se predstavlja i otkriva ko je jer me to apsolutno ne interesuje.

Interesuje me da cujem tudje misljenje, ma cija ona bila a cinjenica da si ti neko ko radi npr. u EU NET-u meni niti koristi, niti bilo sta znaci ali koliko vidim ti bi da masturbiras na mojoj biografiji icon_smile.gif

Da kazem ko sam sigurna sam da ti nista ne bi znacilo. Mene samo poneki sa ovog foruma poznaju licno i znaju da se ja krijem pod ovim nickom i verujem da me je vecina vidjala po koncertima.

Zadovoljan?

 

Tezak polozaj nasih bendova ne bi trebalo bas na takav nachin da koriste izdavachi, mada se ni bez njih ne moze, kakvi su takvi su. Kamo srece da se pojavi neko ko ce bendovima ponuditi bolje uslove.

 

Takvi postoje, isto kao sto postoje i razliciti uslovi. Izdavac onom bendu u koji veruje da vredi uloziti i koji ce mu se isplatiti normalno da ce postaviti i bolje uslove i obrnuto. A na bendovima je da prihvate ili ne prihvate. Izdavac tu nije kriv jer nikoga ne moze da prisili da izda za njega.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema svrhe nesto se preterano obazirati na Alicijina naklapanja. Rogosic ce reizdati ovaj album kad se bend pokaze kao uspesan, kao sto je reizdao albume Psychoparadoxa kad su se afirmisali kroz Alogiu icon_smile.gif [Respect za Psychoparadox, Alogiu i Abonos]

Psychoparadox se afirmisao kroz Alogiu?!? I ti nakon ove izjave tvrdis da si "pozvan da pametujes"? Strasno wallbash.gif

Podseticu te sta si pisao.

 

Pesmu sam zadnji put gledao na videu pre 3 godine ... zaboravio sam njen rcan naziv , a snimio sam je kad su je Polzovici prvi put emitovali na NS plus programu u emisiji Hard Metal Video Magazin ... toliko o tome od kada pratim Psychoparadox i koliko imam pojma. Inace, moj prijatel;j, koji je veom dobar prijatelj Brankovica rekao je da sam ja prvi covek kod koga je video taj spot osim Brankovica.

 

Mogli su da promovisu ono sto je postojalo, a to je Psychoparadox. Bend je promovisan, kao sto rekoh, s pravom i oni se nisu pojavioli kod rogosica ko ekipa koja je pala s marsa. Bili su bend za koji se znalo i culo.

 

Jel to bilo pre nastanka Alogie?

 

Sto se direktne promocije Psychoparadoxa tice, njih su i na TV u forsirali Polzovici, tako da se za Psychoparadox znalo i sa TV ekrana preko pesme Like an Ever reitenated Flame ... i oni nisu bili bas neafirmisan bend sto se medijske promocije tiche. Naravno, da se ja pitam promovisao bi ih i vise, jer su to kvalitetom zasluzili.

 

Koje godine su to Polzovici pustali u emisiji?

 

I kako se onda to Psychoparadox afirmisao kroz Alogiu, molim te mi pokusaj objasniti.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo polako Alicia ... moja greska je sto sam reka SNIMLJENI ... a mislio sam IZDATI. Kao sto sam odmah i u nastavku svoje recenice rekao , albumi su REIZDATI. Dalje, kada su albumi reizdati u Rogosicevoj kuci? Pre ili posle nastanka Alogie? Posle ... zato sto je Rogosic ljudima ponudio izdanja Psychoparadoxa tek kad su se debelo dokazali snimajuci kasete za druge izdavace.. Sve sto ti kazes da je Paradox bio strava bend i pre Alogie, kazem i ja, ako citas sta pise. Ono sto ja kazem, to je daih je Rogosic izdavao i forsirao, rezidavao i sve ostalo tek NAKON Alogije .... Za Rogosica se Paradox afirmisao kroz Alogiu,a ne za mene ili za druge fanove, a pre toga ih nije gurao, to su radili POlzovic i drugi ljudi. Brankovici su najveci deo posla sigurno uradili sami. . Nema potrebe da istrzes moje reci iz kontexta. Ako si neostvarena licnost jer pratis samo textove 2 benda ne moras moje reci istrzati iz konteksta. Ja dnevno preslusam po 5 novi h albuma i nemam vremena za svako da citam text.

 

Sve sto sam rekao ima veoma jasan smisao, samo sto ti ne zelis to da shvatis ... daklem Psychoparadox je bio odlican bend pre nego sto ih je otkrio Rogosic... ljudi su snimili 3 albuma pre nego sto je Rogosic to uzeo velikodusno da reizdaje ... jel sad tebi ovde nesto jasno? Ja bnisam izneo ni jednu neistinu, samo ti uz masturbaciju na biografijama i na gramatici pokusavas da izvuces stvari iz kontexta.

 

Zato sam i rekao ... pozelece Rogosic da izda ovaj album Abonosa... samo da vidi kako se lepo prodaje. Celaprica oko ove teme je i pocela tako sto si pomenula kako je Rogosic Psychoparadoxu ponudio i novi tiraz nakon rasprodaje prvog tiraza, a ja sam ti na to rekao da on nije izmislio toplu vodu nego je budzio tiraz afirmisanog benda, koga uz to nije on afirmisao, kao sto smo zajedno zakljucili.

 

E Alicia, zanima mme samo jednma stvar. Sta mislis o Nikoli kao pevacu? Da li je odlican uzivo ... i ovako ... da li je bolji pevac uzivo od Vlade?

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo polako Alicia ... moja greska je sto sam reka SNIMLJENI ... a mislio sam IZDATI. Kao sto sam odmah i u nastavku svoje recenice rekao , albumi su REIZDATI.

 

E pa, misliti i cvece brati nije isto icon_biggrin.gif Sledeci put ti malo bolje pazi i citaj sta pises da ne bi dolazilo do nesporazuma... Iako ja i dalje mislim da nisi ti bas greskom napisao "snimljeni" jer ti se greska provlacila kroz par postova ali nema veze...

 

 

Ono sto ja kazem, to je daih je Rogosic izdavao i forsirao, rezidavao i sve ostalo tek NAKON Alogije

 

Opet gresis no.gif Nista cudno icon_rolleyes.gif

Rogosic ih je forsirao i izdavao mnogo PRE nastanka Alogie. Mislila sam da smo to gradivo vec utvrdili wallbash.gif

 

Rogosic ljudima ponudio izdanja Psychoparadoxa tek kad su se debelo dokazali snimajuci kasete za druge izdavace

 

Jos jedna greska wallbash.gif Rogosic je "ponudio izdanja Psuchoparadox-a" mnogo pre Alogie, kao sto vec rekoh.

Reizdao ih je 2002. i 2003. godine.

Psychoparadox je svoj kvalitet dokazao krajem devedesetih godina, onda kad nije zavisio ni od cega, odnosno ni od jednog drugog benda.

Da li stvarno mislis da ih je ovaj reizdao samo zbog Alogie? Ili mozda da ih ne bi ni reizdao da ne postoji Alogia?

 

daklem Psychoparadox je bio odlican bend pre nego sto ih je otkrio Rogosic

 

Da, ali ti mislis da ipak nisu bili dovoljno odlicni da bi ih reizdao na konto toga.

 

ljudi su snimili 3 albuma pre nego sto je Rogosic to uzeo velikodusno da reizdaje

 

Da, ali ih je pre toga velikodusno izdao icon_rockdevil.gif

 

Za Rogosica se Paradox afirmisao kroz Alogiu,a ne za mene ili za druge fanove

 

Ti bas znas kako JA razmisljam i sta mislim icon_biggrin.gif Sto si tako siguran u to?

wallbash.gif Greska! wallbash.gif Paradox je studio koji nikako nije mogao da se afirmise kroz Alogiu! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

E Alicia, zanima mme samo jednma stvar. Sta mislis o Nikoli kao pevacu? Da li je odlican uzivo ... i ovako ... da li je bolji pevac uzivo od Vlade?

 

Sad ce tebi cika Rogosic lepo da objasni neke stvari icon_wink.gif

Nikola je kompletniji pevac od Vlade i bolji u svakom pogledu, a ne samo uzivo.

Isto kao sto je Damir bolji bubnjar od vecine bubnjara tako je i Nikola bolji pevac od Vlade.

Ali o tome ne vredi polemisati jer je to nesto sto je i vise nego ocigledno.

Tebe zanima da li mislim da li Nikola uzivo zvuci odlicno?

Ne, ne uvek, mada ima par nastupa za koje mogu reci da je otpevao, ako ne odlicno, onda dosta dobro jer ako nisi primetio svako uzivo ima dobre i losije nastupe i to vazi ne samo za pevace, nego i za ostale muzicare.

Zbog cega je to tako? Pa narano, zbog uslova u kojim su nasi bendovi prisiljeni da rade.

Dakle da rezimiramo, Nikola cesto ne zvuci odlicno ali je, pa cak i uzivo, boji pevac od Vlade. Tebi ne?

 

A nekada, s nestrpljenjem, ocekivah na gradskim kioscima REX-MEX!

EEEE to su bila vremena!

 

Eee, da...secam se...

Za tebe izgleda prodjose onoga trenutka kad si video onu recenziju koju sam napisao o albumu tvog benda. Ima vremena.

Mozda onaj prorok od Solicitora ipak bude u pravu pa se dozovem pameti i izdam - reizdam ga jednog lepog dana icon_smile.gif Ko to zna?

 

Zar svaku temu Alicia moras da upropastis pricom o Rogosicima, Alogiji, Apartmanu i o tome kako su svi ludi jedino Alogia normalna???

 

'Ajd cut' tu, ne lupetaj!

Sve te koje ti navodis tu su drugi pre mene pomenuli. Nemoj sad jos i tebi da odrzim lekciju! icon_mad.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh dobro, Alicia, ili ko vec, sad reci meni neupucenom za koju etiketu je izasao album Through The Labyrinths of Sleeping Galaxy iz 1997? Ka kazem Paradox, mislim na Psychoparadox, da ne bih mnogo pisao. KAd kazem Pradox studio, onda mislim na studio Brankovica icon_smile.gif

 

Sto se tice Nikole i Vlade, to sam hteo da cujem ... imam ushi hvala Bogu pa sam slusao mnogo puta i Nikolu i Vladu na svirkama, i Nikola je u 75% slucajeva zvucao veoma lose. Svirka na Heavy festu prosle godine kad je pevao samo Daba bila je bolja od vecine nastupa Alogie koje sam do tada gledao. Vlada mi je, naprotiv uvek zvucao odlicno. Sad, mozda nemam iste ushi, ili su jedino tvoje usi merodavne za ocenu necijeg kvaliteta. POznavanje biografija 2 benda ti ne daje za pravo da pricas stvari koje objektivno ne stoje. Prihvatam svaku kritiku muzickog rada nekog benda, ali reci da je Nikola bolji pevac od Vlade mi zvuci skroz bez veze, jer sam slusao i jednog i drugog sto puta. Uz sve to ljudi iz Alogie su mi blizi kao prijatelji, bar Vasa, koga malo bolje poznajem, tako da nema razloga da budem pristrasan. Znas i sam(a) da sam na temi Alogie svojevremeno veoma branio taj bend, priznajuci im neke slabosti, ali isticuci u prvi plan njihove realne kvalitete i znacaj za nasu scenu. U istom smislu se postavljam i prema Abonosu, koji ima svojih nedostataka, ali najmanji nedostatak je Vladin vokal. Inace, Vladu ne poznajem i nemam razloga da ga branim ni po kakvoj pristrasnoj liniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka kazem Paradox, mislim na Psychoparadox, da ne bih mnogo pisao. KAd kazem Pradox studio, onda mislim na studio Brankovica

 

Nikad nisi cuo za ironiju??? Ocigledno wallbash.gif

 

imam ushi hvala Bogu pa sam slusao mnogo puta i Nikolu i Vladu na svirkama

 

Slusao si ih samo zbog toga sto, hvala Bogu, imas usi? icon_confused.gif

Kamo srece da ja ne znam da citam pa da ne dolazim u priliku da se nagledam svakakvih gluposti koje pises icon_rolleyes.gif

 

Svirka na Heavy festu prosle godine kad je pevao samo Daba bila je bolja od vecine nastupa Alogie koje sam do tada gledao

 

To nije bilo prosle godine icon_wink.gifwallbash.gif

 

POznavanje biografija 2 benda ti ne daje za pravo da pricas stvari koje objektivno ne stoje.

 

A koje to stvari ne stoje? Kakvom li samo objasnjenju da se nadam... icon_rolleyes.gif

 

Ti si taj koji sebi daje za pravo da prica o stvarima o kojima nema pojma. Dokaze za to ces naci u svojim predhodnim postovima.

 

Prihvatam svaku kritiku muzickog rada nekog benda, ali reci da je Nikola bolji pevac od Vlade mi zvuci skroz bez veze, jer sam slusao i jednog i drugog sto puta.

 

U ovom slucaju ne mogu cak ni da ti odgovorim - stvar ukusa.

Porediti Nikolu i Vladu je skroz nebulozno i ja, kao neko ko bila sa kim polemise, sad stavljam tacku na raspravu sa tobom jer ovo je biser nad biserima u moru gluposti koje si dosada napisao.

Pokusacu da se ne obazirem ubuduce jer tvoju glupost i neznanje vise ne moram ja da dokazujem... sam sebe si prevazisao.

 

Uz sve to ljudi iz Alogie su mi blizi kao prijatelji, bar Vasa, koga malo bolje poznajem

 

Molim te, hoces li Vasi da kazes koliko ih ja volim, da sam luda za njima i da ih ovde hvalim na sva usta? Ajde svega ti.

A ja za uzvrat povlacim sve one ruzne stvari koje sam o tebi rekla icon_da.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alicia, Rogosicu ili ko god se krije iza tog nick-a... PRETERANO SERES

 

Ovo je tema o Abonos bendu a ne o Alogiama i Psychoparadoxima i raznoraznim drugim kurcikalijama. Tako da vase rasprave ostavite za private ili organizujte neki fajt pa se krljajte kol'ko 'ocete, a nemojte smarati ove ljude koji kada vide vase prepiranje seku vene...

 

Hajde dosta vise sa tim! Moderatori su ocigledno FAR AWAY!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisi cuo za ironiju??? Ocigledno wallbash.gif

 

 

 

Slusao si ih samo zbog toga sto, hvala Bogu, imas usi? icon_confused.gif

Kamo srece da ja ne znam da citam pa da ne dolazim u priliku da se nagledam svakakvih gluposti koje pises rolleyes.gif

 

 

 

To nije bilo prosle godine icon_wink.gifwallbash.gif

 

 

 

A koje to stvari ne stoje? Kakvom li samo objasnjenju da se nadam... rolleyes.gif

 

Ti si taj koji sebi daje za pravo da prica o stvarima o kojima nema pojma. Dokaze za to ces naci u svojim predhodnim postovima.

 

 

 

U ovom slucaju ne mogu cak ni da ti odgovorim - stvar ukusa.

Porediti Nikolu i Vladu je skroz nebulozno i ja, kao neko ko bila sa kim polemise, sad stavljam tacku na raspravu sa tobom jer ovo je biser nad biserima u moru gluposti koje si dosada napisao.

Pokusacu da se ne obazirem ubuduce jer tvoju glupost i neznanje vise ne moram ja da dokazujem... sam sebe si prevazisao.

 

 

 

Molim te, hoces li Vasi da kazes koliko ih ja volim, da sam luda za njima i da ih ovde hvalim na sva usta? Ajde svega ti.

A ja za uzvrat povlacim sve one ruzne stvari koje sam o tebi rekla icon_da.gificon_smile.gif

U pravu si Rogosicu ili Mikicina devojko .... nema veze sve sam izmislio i Paradox i Psychopradax i ironiju i Abonos i Nikolu i Vladu .... izvinjavam ti se zbog svih sranja koja sam napisao. Nazvacu neke ljude das e informisem o radu Rogosica i Brankovica. Siguran sam da ce mi posle toga Vlada zvucati kao Dzej a Nikola kao Pavaroti ... sigurno cu kupiti nove ushi kod plasticnog hirurga i mozda cu promeniti pola. razmisljam ozbiljno da se preimenujem u Alicia.... dobro... prvo da se informisem detaljno o istoriji Brankovica(to imam odakle bogu hvala) ... ali operacija usiju ce ici malo teze ... uz to bih morao i mozak da lobotomiram kako bih stekao pravo na nik Alicia ... jos ako je nick zasticen, moracu da se zovem Alicia 2 ... Alien ima i vise delova, nije sramota. Jops jednom izvini sto sam dirnuo u tajnu chelika, ja nedostojni Soli. POstoji samo 1 pevach i dvojica gitarista na nasoj sceni koji nesto vrede ... pevac nije Vlada, a gitarista nije Marko ...

 

 

Podrska Abonosu, uprkos prilicno losem muskom vokalu vokalu .... nek se tese bar imaju dobre zenske vokale ... imate i loseg gitaristu .. bedak ... blago Moondiveu, onoii nemaju muske vokale, nego samo osrednjeg gitaristu .. nek vam je Bog na pomoci ... ako On ne pomogne, Alicia ce sigurno pomoci, samo joj se obratite ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moderator, makar ovaj, jeste bio far away proteklih dana, iz stanovitih razloga.

Sad sam tu, mada vidim da se nista ovde ne menja. Alicia i dalje prica nekakvu svoju pricu, i ponasa se kao da je svu pamet sveta popila, iako NIKAKO ne zeli da kaze ko je, odakle je, i zasto bi njenu pricu uopste iko slusao.

 

Red je, devojko, barem da se predstavis, pre nego sto pametujes po citavom forumu. Ako si neko zaista uticajan, mozda to moze konstruktivno da se iskoristi. Ali ti tu svoju tzv. uticajnost uvek koristis u pravcu ponizavanja jednih, da bi istakla velicinu drugih.

 

Nisam stigao da ti odgovorim na ono da li nam se slazu podaci prodaje Interfector-a. Dakle ti znas poverljive detalje koji su na relaciji bend - izdavac? E pa, onda lepo napisi ovde ko si, pa ja pitam Rogosica koliko sutra za tebe, tj. ko si, pa cemo lako da utvrdimo da li ti iznosis CINJENICE ili lupetas ovuda u prazno.

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si Rogosicu ili Mikicina devojko

 

Bilo je tu dosta raznih zanimljivih predloga... ali "mozes me zvati kako god hoces".... icon_wink.gif

Moram ti priznati da si dosta blizu. Uzgred,Mikicina devojka se zove Tanja, tako da ubudice ne moras da je oslovljavas sa "Mikicina devojka".

 

izvinjavam ti se zbog svih sranja koja sam napisao

 

Ko prizna pola mu se prasta, tako da prihvatam izvinjenje icon_biggrin.gif

 

Alicia i dalje prica nekakvu svoju pricu, i ponasa se kao da je svu pamet saveta popila, iako NIKAKO ne zeli da kaze ko je, odakle je, i zasto bi njenu pricu uopste iko slusao.

 

A ti ako si bas poliko pametan lepo nadji rupe u toj prici (u koju si upucen ali ti ne ide u prilog da komentarises na tu temu jer moze da se desi pa te tvoj izdavac izriba vise nego u onom intervjuu koji je radio sa tobom) kojoj itekako pridajes paznju, jer da iznosim lazi i netacne stvari ti se ne bi ni obazirao na ono sto pisem.

 

Nisam stigao da ti odgovorim na ono da li nam se slazu podaci prodaje Interfector-a. Dakle ti znas poverljive detalje koji su na relaciji bend - izdavac? E pa, onda lepo napisi ovde ko si, pa ja pitam Rogosica koliko sutra za tebe, tj. ko si, pa cemo lako da utvrdimo da li ti iznosis CINJENICE ili lupetas ovuda u prazno.

 

Nisi stigao ili nisi znao sta da napises? I opet mi nisi odgovorio na pitanje.

Nisam ni u jednom trenutku tvrdila da poznajem Rogosica i da sam od njega dobila informaciju.

Lako mi mozemo da utvrdimo ko ovde iznosi cinjenice a ko lupeta, samo odgovori na postavljeno pitanje koje ne bas uspesno, eskiviras. Dakle, da cujem, pa cemo da ustanovimo slazu li nam se ili ne slazu podaci.

To je bar lako.

 

Red je, devojko, barem da se predstavis, pre nego sto pametujes po citavom forumu. Ako si neko zaista uticajan, mozda to moze konstruktivno da se iskoristi.

 

 

Ti bar ne sumnjas da se radi o osobi zenskog pola.

Da li bi te zacudilo kad bih rekla da sam neko ko je skroz nebitan lik u celoj ovoj prici? Neko ko je indirektno povezan sa ljudima koji se ovde pominju, bilo da se radi o onima kojima su isti izdavaci, poslovni prijatelji i prijatelji uopste?

Sigurna sam da ti podaci o meni nista ne bi znacili jer se ne poznajemo, tacnije ja tebe znam sa svirki... a ko zna, mozda si i ti mene video na nekoj a da ja to ne znam icon_wink.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel primecujes da samo ti insistiras na odgovoru?

 

Ovde po forumu upadas u svadje sa clanovima bendova, i njima govoris stvari tipa ove koju si meni rekla (podaci o prodaji albuma), a nikad se nisi predstavila, i kao neko ko je indirektno u celoj prici, znas ono sto bendovi sami ne znaju? Ajde se zapitaj malo...

 

Videla si na prethodnoj stranici moj post, Ono ti je skeniran deo Mordor kataloga, tj. podatka prodaje. Pa izvuci zakljucak i sama.

 

Moras malo spustiti loptu, previse si ratoborna i napadna, nerviras ljude svojim tonom, a sigurno da nerviras i mene, jer postavljas situaciju tako kao da tebi neko treba ovde da iznosi racune, i da se pravda.

 

Ako si indirektno povezana, i ne radis nista na sceni, onda ti je tu i mesto. Ne mesaj se u stvari koje se tebe licno ne ticu.

 

Verujem da si zensko, neko mi je cak rekao i da te poznaje, ali ko ti prenosi informacije i zasto ovde pricas kao da si vodeca osoba na sceni, to mi je nejasno.

 

Izdavac mene/nas nije izribao, da si pametna koliko zelis da se predstavis, drugaciju sliku bi videla u onom intervjuu. Uklapas se i u onaj termin "internet pljuvac", samo sto pokusavas nekim (ko zna gde proverenim) komentarima da ukaljas sliku i ugled svakog benda koji ti ne preferiras. U neku ruku, za REX sam licno uradio ako ne vise, onda bar koliko i glodur za Interfector kao bend. Ali evo mene opet kako nekoj imaginarnoj devojci pricam stvari koje sa njom nemaju nikakve veze...

 

Razmisli malo sta radis i kako to radis ovde.

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...