Jump to content

Nightquest


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam ja iskucane bubnjeve, i pesme u MIDI formatu... :D

Ima jos da se nacekate daok snimimo... :(

 

nemoj slučajno da šalješ te midije nekom na mejl, ovi iz velikih bendova presreću mejlove sa midijima i kradu rifove, nama je mašinhed pokrao gomilu rifova koje je meni mladja slao :).

a jel to neka fora sa VETŠa da napravite celu pesmu u midiju? To i Mladja isto radi... ne kapiram kako vas ne mrzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj slučajno da šalješ te midije nekom na mejl, ovi iz velikih bendova presreću mejlove sa midijima i kradu rifove, nama je mašinhed pokrao gomilu rifova koje je meni mladja slao :).

a jel to neka fora sa VETŠa da napravite celu pesmu u midiju? To i Mladja isto radi... ne kapiram kako vas ne mrzi...

 

:) jes! pa tuzi ih! :)

Pa mrzi, ali mora se. :da:

Ja napravim ceo aranzman u GP4, posaljem ovima iz benda oni to nauce i onda uvezbavamo na probi,.

Posle exportujem i eto MIDI! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate li neki live nastup okacen na netu... makar neku pesmu?

Ima par snimaka...

Jako su mutni, zvuk je krsh ali se mi vidimo! :bigblue:

 

A to je najbitnije! :D

Videcu da bacim neki na youtube u skorije vreme..

Ajd :pivopije:

Edited by SilentMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate li neki live nastup okacen na netu... makar neku pesmu?

Imam ja skoro pola DVD-a, ali m,e je sramota da kacim nas predhodni rad. :D

Slaim se, pokusacu da nadjem neki program da iseckam sa svirki neke krace klipove pa cu roknem na rapid...

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Pa ovo je jos gore.A i kakve pop/rock tezgaroski ima veze sa tim?!

Ako imate publiku uzmite malu salu SKC ili neki drugi prostor.

Nemoj te zavisiti od jednog lokala.Malo se trudite jbg.

 

Zato sto meni vlasnik kaze:

"Vi svirate metal?

Uf pa vi ne mozete vikendom, eventualno nedelja, ako se nadje neka prazna."

Kaze covek, da metalci piju iz dvolitrasa ispred i onda udju unutra na svirku i nista ne plate, da on za 150 ljudi na nasoj svirci zaradi manje nego petkom kada dodje 80 ljudi na Pop/Rock.

Jebiga, surova realnost. I ja tako radim kada idem negde.

 

Ne zavisimo mi od jednog lokala, svirali smo mi i u SKC-u, i Kuglasu, Basti SKC-a, i po drugim gradovima...

ali pazi: zakup Dangube ili LivingRooma je dzabe (kapara 2000) a SKC-a bolje i da ne pitas. :no:

Sta ti mislis da je to tako lako?

Pa pogledaj datum Metall Battle-a. A to oorganizuju ovi iz Terra Nostre.

Da je tako lako napraviti metal svirku u SKC-u mislis da oni ne bi uzeli petak/subota?

Budimo realni: sviramo metal, bitno je druzenje zezanje, pijancenje.

 

Sviram sa mojim dragim prijateljima iz Nightfalla i Aeternije, + gosti iz Kragujevca.

Meni je to dovoljno. :muzicar::da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog toga pijenja koje radis ti i ostali ne mozes da sviras subotom kao sto si i sam zakljucio.To ne moze nikako da pomogne sceni niti bilo kojem bendu.Mislim stisli se ljudi za par piva.Ma ajte bre,mozete pricati price za malu decu da se nema para za par piva unutra.Popij jednu dvoguzu napolju pa udji ko covek i cirkaj uz bend.Ne moras se kurciti pred ribama kao:"ja sam veliki baja,ja mogu popiti gajbu piva"

 

Roknite onda ulaz 100-200 dinara pa ce te videti za koga svirate.Ne treba samo reci:"Gazda rekao i kraj price" Malo se cenkaj,malo bori i bice malo bolje.Svako malo po malo i eto bolje svima.

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rokni 200 kinti i sledeci put ti niko nece doci na svirku. :))

 

Svi ti fanovi koji nisu u stanju da daju 200 kinti da pogledaju 4 kvalitetna domaca benda,a time ih i podrze mogu slobodno da mi pomamlaju pecurketinu.E bas takvi "fanovi" i "metalci" su pozeri.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi zne se- u Dangubi je ulaz 100 din, i to je TACKA. Bilo dal je 2 ili 5 bendova.

Sad, to sto sam pozvao 4 benda, to je vec moja stvar, prosli put kada smo trebali da sviramo mi i Eon, isto je bilo 100din za 2 benda.

To nije samo 100kinti.

Kad dodas pice + nocni prevoz ispadne oko 300din, jebiga znam po sebi.

U SKC-u je bilo prekluce 5 bendova i trazili su 200 kinti, i doslo im je 30-tak ljudi. Uzas.

 

Ja zelim da napravim dobru svirku, a ne da zaradim.

Naravno da bi bilo lepo da nam ostane nesto para da pokrijemo troskove opreme i minus iz Kuglasa od 5000, ali to je vec visas sila. :(

Imam dosta dragih prijatelja u tim bendovima sa kojima sam se dogovarao da sviramo.

Svi su prihvatili, i eto. :muzicar:

Ako sve ispadne kako treba sto se tice opreme, nadam se, to jest SIGURAN sam da ce biti super zezanje i da cemo jos cesto svirati zajedno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...