Jump to content

The Simpsons Movie (2007)


ZmYchE

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledah trailer i deluje jako zanimljivo.

Jedva cekam da vidim sta su sve smislili, ali verujem da ce biti dobro.

 

Hehe, dobra je ona fora sa Homerom i psima sto vuku sanke. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, aj sad. Ko više voli simsonove. :)

 

Ja ne mogu da zamislim, kolko ce biti dobro, ako bude pun bioskop normalnih ljudi koji svi umiru istovrmeno od smeha, ili kolko će biti loše ako bude bila gomila roditelja koje će čitati maloj deci sve vreme i objašnjavati im dok mi ta deca šutiraju sedište zato što im je smor i ništa ne kontaju. Simpsonovi nisu za decu i to je to!

 

I DA. NAJVEĆI STRAH.

Ako baš iz te želje da privuku što više ljudi (sa malom decom), sinhronizuju crtać, JA ĆU DA IH UBIJEM I DA BOJKOTUJEM CELU STVAR, a onda ću lepo da uzmem i da skinem sa neta ljudski bez ikakvih gluposti i titlova i da odgledam uz sve grickalice i gluposti koje smislim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pola Evrope jeste.

Džaba mi svi oni nemački kanali na kablu kad su idijoti sve sinronizovali. (između ostalog i Futuramu, pa ti vidi)

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немци су имали једну од најгорих синхронизација Симпсонових. Пола ликова има гласове који немају везе са животом са оригиналима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I DA. NAJVEĆI STRAH.

sinhronizuju crtać, JA ĆU DA IH UBIJEM I DA BOJKOTUJEM CELU STVAR

 

Cuti jezik pregrizao.....

Ako pak do ovoga dodje moracemo da se organizujemo u neku skupinu i da idemo da linchujemo one koje su odluchili da sihronizuju film kao i one koji su dali glasove za to.... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако би исто говорила и да си 10 година гледала Душка Дугоушка на енглеском, па ти га одједном неко синхронизује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije bitno da Simpsonovima bas ti glumci daju glasove, ne bi ih tolko ni placali. Ne secam se tacno kolko dobijaju Dan i ekipa, ali siguran sam da ne zelim nekog drugog na tom mestu.

 

BTW, Homerov glas na RTLu je smor. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jesam ja pesimista, ali dajte malo nade... :rolleyes:

 

Mrzim kad nema nista da se gleda na tv-u a onda naletim na neki moj omiljeni film ili seriju i provalim da je sinhronizovano ili na nemacki ili na italijanski (a ne znam ni jedan ni drugi).

 

Necu tako da mi nasi upropaste i ovaj film koji cekam dugo... al' sta je tu je, gledacu ga bio sinhronizovan ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno hoće pošto u poslednje vreme sinhronizuju sve živo! Što je totalni idiotizam (medicinski).

Уопште није! Цртаће који су намењени деци треба синхронизовати. Да ли ти је боље то, или да одеш у биоскоп где родитељи у редовима испред и иза тебе деци читају све, јер она сама још не умеју?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли ти је боље то, или да одеш у биоскоп где родитељи у редовима испред и иза тебе деци читају све, јер она сама још не умеју?

 

To je stvarno kosmar... Al' dobro videcemo kad bude izasao sta ce da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...