Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Potrefilo se.Inace bucan je ko bager gusenicar

 

A koja je razlika izmedju njega i gusenicara? Sem malo manje buke? Mozda u tome sto imaju isti styling?

 

Bogami, ni onaj Audi Q7 od 550 - 600 konja neće biti za zajebanciju... Mada bih inače najviše voleo da benkica drži taj rekord...

To mi je naj omiljenija marka iz nemačke velike trojke...

 

I ja bih inace kao sto nebrojeno puta rekoh mrzim FAUVE iliti VW...

 

Pa nije sramota, samo što je on verovatno umislio u glavu da ako nešto platiš 100000 e, onda mora da leti...

Poenta je da nije zlato sve što sija i što je skupo, a Rujama ne treba puno para da naprave nešto funkcionalno..

Jes, neće baš da se cakli, ali onda dolazimo do situacije koju si gore naveo..

 

:pivopije:

 

Nije im tesko a bogami je korisno da naprave nesto sto ce da radi jer inace ce svi da se voze peske...

 

@ Turboboy

 

Mogu da saznam, ali ti to nista ne znaci, ako ne znas nekoga sa carine.. Mislim nece ti se isplatiti, jer kad krene licitacija cena auta koji vredi 5 somica, moze da dogura do 20 hiljada, zbog raznih morona i fanatika..

 

Znam za to, ali ako imas koju inf. mogao bi da je podelis sa mnom ako nije problem... Voleo bih da vidim kako se to odvija i koje se cene postizu. Inace imam nekog na carini koga mogu da cimam ali samo ako znam sta hocu...

 

te licitacije nisu pouzdane,ni za sta ne samo za automobile.

 

Predstavljen Q5,najslabili 2000 cm3 a najjaci 4.2 ako sam dobro zapamtio

 

AUDI-Q5_750.jpg

 

Evo pitanje svima: STA JE LEPO NA OVOJ SLICI OSIM MOZDA KRAJOLIKA?

 

Dosao sam do zakljucka da sam imao gume za teren ne bi mi bio potreban traktor da me izvlaci.Inace ove letnje su lose za blato...

 

Sto onda jednostavno za teren ne nabavis traktor sa klimom? Za nase puteve jedino je on sredstvo koje preostaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mozes samo da mrzis VW :mhihi:

 

Mogu i hocu i u tome niko ne moza da me spreci... Cak sam nekad zamisljao kako sam se zaposlio u njihovom salonu i pricao ljudima kako su ta kola sam krsh.... Ali pusti snovi... Nestanite!!!!

 

ma jok ,treba da voli gnojeve i pasate lubenichare...

 

Potpuno se slazem, samo si trebao da dodas felacije i oktopode i cak i neku IBIZU....

 

Tako je! Znaci samo da mrzis jer mozes samo da sanjas nekog Passata ili Golfa :D

 

Ne zelim jos uvek da imam nocne more, ali kada budem pozeleo zamislicu sebe u Golfu 5 sa TDI motorom sa crvenim I.... I bice mi to najgori san koji sam ikada imao...

 

Samo od toga gori moze da bude da Ford bude kupljen od stane VW.... To je ziv horor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno je horor i pravi uzas voziti jedan Golf V sa TDI motorom, takav horor ne bih nikome pozeleo. I ovih 25 miliona ljudi koji su ga kupili su pravi mazohisti, sta ces kad su svi glupi i vole da trpe bol i da njihovi novcanici ispastaju. Stvarno je uzasno nepouzdan auto, delove ne mozes da nadjes nigde, niko ne zna da ga popravi, uzasno mnogo trosi, stvarno horor od auta.

 

A ova mrznja prema VW mi lici na mrznju prema liku koji ima bolju ribu pa kao kad ja ne mogu da imam bolju neka umre dzukela, mrzim gaaaaaaaaaaaa :D

 

I stvarno gledam nemacki kancelar, koja je to seljacina i lubenicar, zamisli vozi se u VW Pheatonu, strasno! A onda vidim cigana na pijaci kako vozi Fiat 750 i kazem sebi "ma jebes kancelara, on je seljacina, vidi bre Fiat, to ti je mashina" a ciga pored njega kaze u stilu Bate Stojkovica "koji je to auto bolji od Moskvica?" :D

 

Znaci mrzite nas, mi vas ne mrzimo i zalimo sto ne osecamo komfor kao vi u Fiatima i Moskvicima, ali sta da radimo kad smo mazohisti i volimo patnju :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne mrzim ni jedan automobil, evo na primer rado bih vozio neki Fiat Stilo sa troje vrata, recimo 1,6 16v ili 1.9jtd, stvarno nemam predrasuda, dobar auto je dobar auto. Ako Zastava napravi jednog dana auto koji mi se svidi raado cu ga kupiti, ne volim iskljucivost, svaka marka automobila ima dobrih i losih modela. Evo na primer kod VW mi se nikako ne svidja nova buba, Seat mi se takodjer ne svidja, ali priznajem da volim Audi, Golfa, Passata i novu Octaviu. Na primer strasno mi se svidja Opel Astra H, definitivno auto koji vbih voleo da posedujem i da ne duzim dalje, ne mrzim ni jednu marku automobila, ni ljude koji ih voze, ukusi su razliciti (hvala Bogu) i treba postovati tudji izbor, nikako mrzeti i ne moze mi neko zgaditi neki auto, to nema sanse. Pa Fiat je bio nacisticki ponos zajedno sa maseratijem s ista sad treba da ih mrzimo jer eto fasisti su se vozili u njima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljudi, čovek je ipak objasnio!!!

Ukusi su različiti i ne treba biti isključiv- to definitivno.

 

:pivopije:

 

Jedan od retkih automobila koje zaista mrzim je onaj SMART! ???

 

To baš i nije auto, peglica mi se jedno 1000x više sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je! Znaci samo da mrzis jer mozes samo da sanjas nekog Passata ili Golfa :D

ja sam umesto stila abartha mogao da uzmema bilo koji golf...a i pasat zajedno sa njim...

 

a golfa (vw) ne mrzim (svaki model mi je totalno antipatichan) nego ne volim ljude koji se loze na njega,koji dizu u nebesa tu chuvenu paklenu mashinu...

 

a i ovo poredjenje sa ciganom i kancelarom nema veze sa mozgom...

 

e da..nije phaeton lubenicharski auto...

lubenichari su ti pasati karavani... ;)

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice predstavljanja Golfa kao paklene mashine moram odmah da se ogradim: Golf nije trkac! On nije namenjen za trkanje i jurnjavu po gradu vec da bude dovoljno brz za normalne potrebe, ali prvenstveno stedljiv, pouzdan i dugotrajan.

 

I opet ponavljam, ukusi su razliciti, tebi je Passat karavan lubenicarski (verovatno mislis na one stare Passate od pre 20 godina) a recimo meni je Stilo u verziji karavan totalno lubenicarski auto, Marea kaaravan mi je mnogo lepsa. Ukusi su razliciti, ali to nije razlog za pljuvanje onih koji ne misle isto!!

 

Pa ljudi, čovek je ipak objasnio!!!

Ukusi su različiti i ne treba biti isključiv- to definitivno.

 

:pivopije:

 

Jedan od retkih automobila koje zaista mrzim je onaj SMART! ???

 

To baš i nije auto, peglica mi se jedno 1000x više sviđa.

 

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice predstavljanja Golfa kao paklene mashine moram odmah da se ogradim: Golf nije trkac! On nije namenjen za trkanje i jurnjavu po gradu vec da bude dovoljno brz za normalne potrebe, ali prvenstveno stedljiv, pouzdan i dugotrajan.

 

I opet ponavljam, ukusi su razliciti, tebi je Passat karavan lubenicarski (verovatno mislis na one stare Passate od pre 20 godina) a recimo meni je Stilo u verziji karavan totalno lubenicarski auto, Marea kaaravan mi je mnogo lepsa. Ukusi su razliciti, ali to nije razlog za pljuvanje onih koji ne misle isto!!

 

 

 

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

ma ok je sve to...

ja samo znam da bar do svoje 40. godine nec ukupiti vw,ili neki dizel...

 

i nije meni pasat karavan lubenicharski,nego se u njemu voze lubenice :) , u stilu nisam nikad video...

pored passata tu spadaju i golf 3 karavan,kadett karavan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisi video u Stilu iz prostog razloga: Stilo je skup pijacarima, zato oni kupe Passata starog 20 i kusur godina. ALi to moze da ukaze i na to da je Passat izdrzljiv, i posle 20 godina on radi i vuce, mada evo i ja priznajem da su mi stari Passati ruzni, sve do B5.

 

A inace ne bih mozda ni ja vozio VW i dizel mashine da imam bogatog tatu pa onda bas me briga, tata kupi auto, registruje, da pazre za odrzavanje.... ma vozio bih tada BMW sigurno, ali posto ja sve placam iz svog dzepa veoma mi je vazna i ekonomicnost i da sutra za moj auto izvucem sto vise para, odnosno da sto manje izgubim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neam ni ja bogatog tatu,nego radim bate....

 

E ovo je vec lepo cuti. Izuzetno postujem kada neko sam zaradi novac, alergican sam na likove kojima tata kupi kola, placa racune a onda ti seru o automobilima i drugim stvarima koje oni ne bi ni videli da nije mame i tate. Mislim ok je to da ti roditelji kupe auto, i ja cu ako Bog da jednog dna kupiti svom sinu, ali ne volim kad neko ko sam ne zaradjuje dariva savete....

 

Pozdrav :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je vec lepo cuti. Izuzetno postujem kada neko sam zaradi novac, alergican sam na likove kojima tata kupi kola, placa racune a onda ti seru o automobilima i drugim stvarima koje oni ne bi ni videli da nije mame i tate. Mislim ok je to da ti roditelji kupe auto, i ja cu ako Bog da jednog dna kupiti svom sinu, ali ne volim kad neko ko sam ne zaradjuje dariva savete....

 

Pozdrav :pivopije:

 

 

Ja ne vidim sta je tu lose.. Sem sto si ti malo jealous..

 

Sto se tice price o "paklenoj masini" <- to nije ni malo slucajno! Nisam sreo korisnika, koji je kudio svoj volkswagen. Mozda je malo prenaduvan, ali za nase trziste VOLKSWAGEN je svakako jedan od BEST BUY-e!! Mala potrosnja, solidni motori "disel/benzin", dobra limarija, delovi za dz. Gde ces bolje?!

 

Burazer sa Cherokee-jem trosi 1000din na 100km, a ja sa dvojcicom za 2500din stizem do Bara (600km). Pa ti vidi, sta ces da vozis.. :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E prosto mi je neverovatno da vidim da ti hvalis jedan dizel motor, pogotovo onaj koji nije nesto brz kao sto je taj u Cirokiju :D

 

Ma ja sam se milion puta kleo da nikad u zivotu necu kupiti dizelasa, ali sad sam se navikao i lice mi se ozari kad stanem na pumpu i sipam corbu :D

 

A na putu za more trosio mi je 5l/100km, zavalim se u moje kozno sediste, odvrnem neki metal na Kenwood plejeru i uzivam, sa jednom rezervoarom 1100km pa ti vidi.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno je horor i pravi uzas voziti jedan Golf V sa TDI motorom, takav horor ne bih nikome pozeleo. I ovih 25 miliona ljudi koji su ga kupili su pravi mazohisti, sta ces kad su svi glupi i vole da trpe bol i da njihovi novcanici ispastaju. Stvarno je uzasno nepouzdan auto, delove ne mozes da nadjes nigde, niko ne zna da ga popravi, uzasno mnogo trosi, stvarno horor od auta.

 

A ova mrznja prema VW mi lici na mrznju prema liku koji ima bolju ribu pa kao kad ja ne mogu da imam bolju neka umre dzukela, mrzim gaaaaaaaaaaaa :D

 

I stvarno gledam nemacki kancelar, koja je to seljacina i lubenicar, zamisli vozi se u VW Pheatonu, strasno! A onda vidim cigana na pijaci kako vozi Fiat 750 i kazem sebi "ma jebes kancelara, on je seljacina, vidi bre Fiat, to ti je mashina" a ciga pored njega kaze u stilu Bate Stojkovica "koji je to auto bolji od Moskvica?" :D

 

Znaci mrzite nas, mi vas ne mrzimo i zalimo sto ne osecamo komfor kao vi u Fiatima i Moskvicima, ali sta da radimo kad smo mazohisti i volimo patnju :D

 

Da kupise ga 25 miliona ljudi i izjasnise se da ga nikad u zivotu vise ne bi kupili.... Jedino kome je respect po tom pitanju su japanci koji je zadovoljnost korisnika njihovih modela do 65%.... To je kvalitet...

 

Ne kazem ja da je on nepouzdan auto ali nije nesto jeftin za odrzavanje... Delovi mogu da se nadju svugda kada se kradu ko blesavi...Ne trosi mnogo ali i ne pruza mnogo, pa ako ti je to neka usporedba onda neka ti je...

 

Nijedan auto nije bolji od moskvica... sem mozda Trabanta...

 

Pheaton uopste ne prolazi toliko dobro koliko su nemci ocekivali... Pogledaj da li ce da ga rade vise...

 

Ne mrzim ja vas ali vas zalim jer ste se zadovoljili prosekom...

 

Ja stvarno ne mrzim ni jedan automobil, evo na primer rado bih vozio neki Fiat Stilo sa troje vrata, recimo 1,6 16v ili 1.9jtd, stvarno nemam predrasuda, dobar auto je dobar auto. Ako Zastava napravi jednog dana auto koji mi se svidi raado cu ga kupiti, ne volim iskljucivost, svaka marka automobila ima dobrih i losih modela. Evo na primer kod VW mi se nikako ne svidja nova buba, Seat mi se takodjer ne svidja, ali priznajem da volim Audi, Golfa, Passata i novu Octaviu. Na primer strasno mi se svidja Opel Astra H, definitivno auto koji vbih voleo da posedujem i da ne duzim dalje, ne mrzim ni jednu marku automobila, ni ljude koji ih voze, ukusi su razliciti (hvala Bogu) i treba postovati tudji izbor, nikako mrzeti i ne moze mi neko zgaditi neki auto, to nema sanse. Pa Fiat je bio nacisticki ponos zajedno sa maseratijem s ista sad treba da ih mrzimo jer eto fasisti su se vozili u njima :D

 

Ala si nasao usporedbu benzinac i dizelas... Astra H u GTC ili bilo kojoj verziji je sasvim solidan auto... Ukusi jesu razliciti ali mi ovda bas o njima raspravljamo zar ne? I mercedes je bio ponos nacista kao i citroen pa ako tako gledas mozes i njih da mrzis...

 

Pa ljudi, čovek je ipak objasnio!!!

Ukusi su različiti i ne treba biti isključiv- to definitivno.

 

:pivopije:

 

Jedan od retkih automobila koje zaista mrzim je onaj SMART! ???

 

To baš i nije auto, peglica mi se jedno 1000x više sviđa.

 

Smart je jednostavno smesan lici na dobro sredjeni kontejner...

 

ja sam umesto stila abartha mogao da uzmema bilo koji golf...a i pasat zajedno sa njim...

 

a golfa (vw) ne mrzim (svaki model mi je totalno antipatichan) nego ne volim ljude koji se loze na njega,koji dizu u nebesa tu chuvenu paklenu mashinu...

 

a i ovo poredjenje sa ciganom i kancelarom nema veze sa mozgom...

 

e da..nije phaeton lubenicharski auto...

lubenichari su ti pasati karavani... ;)

 

Da ljudi koji ga dizu u nebesa su ti sa kojima se ja ne slazem... Nemam nista protiv kola, pa ipak i Zastava proizvodi automobile, zar ne?

 

Sto se tice predstavljanja Golfa kao paklene mashine moram odmah da se ogradim: Golf nije trkac! On nije namenjen za trkanje i jurnjavu po gradu vec da bude dovoljno brz za normalne potrebe, ali prvenstveno stedljiv, pouzdan i dugotrajan.

 

I opet ponavljam, ukusi su razliciti, tebi je Passat karavan lubenicarski (verovatno mislis na one stare Passate od pre 20 godina) a recimo meni je Stilo u verziji karavan totalno lubenicarski auto, Marea kaaravan mi je mnogo lepsa. Ukusi su razliciti, ali to nije razlog za pljuvanje onih koji ne misle isto!!

 

 

 

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

GOLF nije trkac! To mi je odmah zabolo u oko, mislim da vecina fanova VW se nece sloziti sa tobom...Ali ne moram valjda ja to da ti pricam... To je jedina fabrika koja je sa dizel motorom otisla u WRC Rally takmicenje... To je umnobolno... Da je golf dugotrajan, jeste u odnosu na druge u toj klasi posebno golf 2 1,6D, to je mazga...

 

Pa nisi video u Stilu iz prostog razloga: Stilo je skup pijacarima, zato oni kupe Passata starog 20 i kusur godina. ALi to moze da ukaze i na to da je Passat izdrzljiv, i posle 20 godina on radi i vuce, mada evo i ja priznajem da su mi stari Passati ruzni, sve do B5.

 

A inace ne bih mozda ni ja vozio VW i dizel mashine da imam bogatog tatu pa onda bas me briga, tata kupi auto, registruje, da pazre za odrzavanje.... ma vozio bih tada BMW sigurno, ali posto ja sve placam iz svog dzepa veoma mi je vazna i ekonomicnost i da sutra za moj auto izvucem sto vise para, odnosno da sto manje izgubim.

 

Istih si razmisljanja kao vecina vozaca VW... Da ga dobro udomim... Ako mi se auto svidja ja ga ne bih udomio vec bih ga vozio...

 

Ja ne vidim sta je tu lose.. Sem sto si ti malo jealous..

 

Sto se tice price o "paklenoj masini" <- to nije ni malo slucajno! Nisam sreo korisnika, koji je kudio svoj volkswagen. Mozda je malo prenaduvan, ali za nase trziste VOLKSWAGEN je svakako jedan od BEST BUY-e!! Mala potrosnja, solidni motori "disel/benzin", dobra limarija, delovi za dz. Gde ces bolje?!

 

Burazer sa Cherokee-jem trosi 1000din na 100km, a ja sa dvojcicom za 2500din stizem do Bara (600km). Pa ti vidi, sta ces da vozis.. :)

 

Ni ja nisam sreo ko kudi ono sto bi voleo da proda i da kupi nesto drugo... Da je best afet sale jeste to mu priznajem, ali da je best buy to se ne bih slozio... Ni za druge pored ovoliko otpada delovi vise nisu skupi...

 

Potrosnja Jeep-a je nerealna...

 

 

Da samo sto se u Nivi raspadnes :P

 

Koliko para toliko muzike.. Nije isto preci 600km sa golfom 2 i Grand Cherokee-jem. Brate Jeep plovi kao ladja, a masina prede kao macka. :) :)

 

Pa sad to predanje ce da te kosta mnogo love...

 

E prosto mi je neverovatno da vidim da ti hvalis jedan dizel motor, pogotovo onaj koji nije nesto brz kao sto je taj u Cirokiju :D

 

Ma ja sam se milion puta kleo da nikad u zivotu necu kupiti dizelasa, ali sad sam se navikao i lice mi se ozari kad stanem na pumpu i sipam corbu :D

 

A na putu za more trosio mi je 5l/100km, zavalim se u moje kozno sediste, odvrnem neki metal na Kenwood plejeru i uzivam, sa jednom rezervoarom 1100km pa ti vidi.

 

:pivopije:

 

Nije brz, ali da li je terence potrebno da bude brz ili da bude pogodan za terene? Zasto se zove terenac majku mu? Moze se onda nazvati veliki van sa visokim klirensom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...