Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Jebote odavno nevideh ruzniju trojku (unisteniju)...

 

 

Pazi, ni ja se ne slazem u potpunosti sa svim ovim sto je covek naveo, ali ima nekih stvari koje stoje. Mogli bi mozda da budu za nijansu jeftiniji, pa drze tolike kompanije, ali golf sa standardnom opremom nije ispod 17000. Kolko sam video, spominjao je i Hondu i Mazdu 6 i Octaviju, koji su cak u premium klasi, (ne u toj meri kao Mecka, audi i bmw), ali opet dati par hiljada za konforniji i nista manje kvalitetan auto je totalno realna opcija anyday... Mada stoji da je kralj svog segmenta, ipak bi mogli da tu dodatnu opremu kao sto su pepeljare (jedina stvar koja bi kod mene skupo kostala, jer ne volim kad neko pusi u kolima, i uopste), manje naplacuju, mislim da se sto se bezbednosti tice mora uvesti standard npr da bar cetiri jastuka budu standardna oprema, kao i abs i npr esp...

 

Mozda lupam ,ne razumem se toliko u ekonomiju , tako da je to i ok ako ja lupim ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto jetakva cena? A jesi li video onaj komentar gde je lik izneo statistiku o najprodavanijim automobilima u C segmentu? Golf znaci ubedljivo prvi. Znaci nisu ljudi na zapadu budale, znaju za sta daju svoje pare. I Golfova standardna oprema je sasvim ok, ima i ASP, ABS, podizace, klima.... ja ne znam sta to hoce jos od opreme, kozna seidista i navigacija da budu u standardnoj opremi?

 

Pa sto ti likovi ne kupe Mazdu i Oktaviju? Pogledaj statistiku kod nas a i napolju koliko se prodaje Golf, a koliko Mazda 3 i slicni modeli (imas na Vrelim Gumama). Evo kod nas polovan Ford Mondeo se moze naci za manje para nego Golf, koji je klasa ispod, sa mnogo vise opreme od Golfa, ali zasto ga onda ne kupuju vise nego Golfa?

 

I zakljucak: po Golfu najvise pljuju oni koji ne mogu da ga priuste sebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi prvo mislim da je pametnije ne voziti se nego uloziti u neku nekretninu (ona se ne kvari a i vremenom joj cena neminovno raste)...

 

Sto se tice golfa, oduvek se znalo da je on po kvalitetu daleko najboilji u svojoj klasi.

Opet mislim da me to nebi odvratilo od kupovine nove oktavije npr... kad bih imao isto para. Mada lazem , uzeo bih mozda golfa, zato sto jos uvek nisam covek koji ima u planu zasnivanje porodice od 5+ clanova :) Dobar je to auto , ali mislim da je kod nas najcenjeniji upravo zbog cinjenice da se kvari redje nego ostali i da ima bolji servis u nasoj zemlji. On jeste kvalitetan i dobar auto, ali to u inostranstvu ne predstavlja toliki problem kao kod nas , jer im je standard znatno veci pa mogu sebi da priuste audi i bmw, sto bi ja sigurno kupio pre nego golfa, jer da se razumemo ... BMW rodjaci :) :) :) i to ne ispod trojke. Kad bih uzi,mao keca, ne bih ga uzeo, jer je to golf klasa, a kladim se da je golf bolji. Zna se ko je tu tata.

 

Tolko . Izvinjavam se ako sam nekog udavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto bih ja ulagao u nekretninu kad imam reseno to pitanje do kraja zivota :D

A Golf jeste pravi momacki automobil, i to sa troje vrata, taman za dvoje :D I ima mesta za noge :) :) :) A zadnja klupa je sasvim ok da posluzi :) Gepek nemam pojma koliki je, obicno u njega stavljam samo jaknu preko zime da mi ne smeta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i zvanicne fotografije nove Porsche Panamera-e (mislim da su one sa prethodnih strana studije kako bi trebao da izgleda):

2010-Porsche-Panamera-Turbo-Side-1024x768.jpg

 

Iskreno, povraca mi se kada vidim ovo. Uopste mi se ne svidja....ne znam sto su se sad svi proizvodjaci sportskih automobila nalozili da prave limuzine!?! Bezveze

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi prvo mislim da je pametnije ne voziti se nego uloziti u neku nekretninu (ona se ne kvari a i vremenom joj cena neminovno raste)...

 

Sto se tice golfa, oduvek se znalo da je on po kvalitetu daleko najboilji u svojoj klasi.

Opet mislim da me to nebi odvratilo od kupovine nove oktavije npr... kad bih imao isto para. Mada lazem , uzeo bih mozda golfa, zato sto jos uvek nisam covek koji ima u planu zasnivanje porodice od 5+ clanova :) Dobar je to auto , ali mislim da je kod nas najcenjeniji upravo zbog cinjenice da se kvari redje nego ostali i da ima bolji servis u nasoj zemlji. On jeste kvalitetan i dobar auto, ali to u inostranstvu ne predstavlja toliki problem kao kod nas , jer im je standard znatno veci pa mogu sebi da priuste audi i bmw, sto bi ja sigurno kupio pre nego golfa, jer da se razumemo ... BMW rodjaci :) :) :) i to ne ispod trojke. Kad bih uzi,mao keca, ne bih ga uzeo, jer je to golf klasa, a kladim se da je golf bolji. Zna se ko je tu tata.

 

Tolko . Izvinjavam se ako sam nekog udavio.

 

A najbolje da je Golf bolji od BMW serije 1. Hahahahaa! :) :) :) Inace, kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Porse je ogavan :(

 

Pa bolji je Siroko od Golfa, ali je mnogo skuplji. Ali da imam dovoljno para kupio bih ga

 

Ja sam uvek kao mali deca mislio da je komsijin Siroko ( stari ) bas onaj iz "povratka u buducnost" :)

Tek sam kasnije provalio da je to Delorean, kojeg, koliko mislim, kod nas nema?

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar je Golf, evo sad gledam trosi oko 5 litara dizela, a sad jos pala cena na 70 dinara litar, kazu da ce na prolece pasti sigurno ispod 60 dinara sto znaci da cu da se ubijam od voznje :D

 

Znaci sad po 70 dinara tank od 55 litara je 3850 dinara, a ja sa tim mogu da predjem od 1.000 do 1.100 km, znaci do Budve i nazad :D

 

Ruke se pozlatile onome ko je izmislio dizel automobile, a pogotovo VW dizelase :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...