Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Jedan klinac ovde vozi onakvog Linkolna samo stock.Nije spustan,platio ga je 10 000 evra.

 

Inace onaj F150 sa slike je koncept,serijski izgleda malo drugacije.U ponudi ima motore od 4.2 i 4.6 litra SOHC i 5.4,sa V6 i V8 motorima,ocekivano :)

Evo na kakvoj platformi se nalazi

f15010.jpg

 

I kako izgleda

f15013.jpg

 

U standardnoj ponudi ima Sony stereo sistem od 700 vati!!!!!!!!!

 

trims.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto u Evropi niko ne kupuje F150 a u USA ih kupuju u nenormalnim kolicinama? - pa zato sto su amerikanci seljaci!!!! USA je ruralna zemlja, farmeri, rancevi, selendre, pustahije cine veci deo zemlje i ti prokleti kauboji kupuju to smece da imaju cime da voze asove, motike, glavu zaklane svinje a mjuza unutra im sluzi da slusaju usrani western country jebem ih u dupe. Evropa je urbana i ovo u Evropi ne prolazi, a ako vidite u nekom evropskom gradu da neko vozi F150, znajte da je to neka iskompleksirana seljacina sa malim djokom koji taj nedostatak kalibra djoke nadoknadjuje velikim pikapom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace onaj F150 sa slike je koncept,serijski izgleda malo drugacije.

 

Jeste serijski, nego je tek predstavljen. F150 SVT RAPTOR mu je oznaka. To im je valjda top model u F150 seriji.

 

Ovo su vozila :rockdevil: :

60630049_40546b3d40.jpg

60630069_5cae2a64e7.jpg

60630040_5eee8a9cb8.jpg

 

Zasto u Evropi niko ne kupuje F150 a u USA ih kupuju u nenormalnim kolicinama? - pa zato sto su amerikanci seljaci!!!! USA je ruralna zemlja, farmeri, rancevi, selendre, pustahije cine veci deo zemlje i ti prokleti kauboji kupuju to smece da imaju cime da voze asove, motike, glavu zaklane svinje a mjuza unutra im sluzi da slusaju usrani western country jebem ih u dupe. Evropa je urbana i ovo u Evropi ne prolazi, a ako vidite u nekom evropskom gradu da neko vozi F150, znajte da je to neka iskompleksirana seljacina sa malim djokom koji taj nedostatak kalibra djoke nadoknadjuje velikim pikapom :lol:

 

Potpuno tacno :pivopije: Vidjao sam ja i starije F150 u BG-u, i nije mi jasno koji ce to kurac nekome. To cudo nemas gde da parkiras. Zamisli da moras po Dorcolu da ga vozis!?! Sranje! Evropa je keva a tako i evropski automobili

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste obecana zemlja i voelo bih da odem tamo, ali zelim da razbijem neke tabue. Jbg, ima tamo metala, jazza, dobrih gitarista, ali sve je to malo u odnosu na broj seljacina, cobana. Ja bih voleo da zivim neko vreme u USA, ali u nekom lepom, urbanom kraju. Eh koliko se samo nasih studenata zajebalo koji odu tamo godinu dana na razmenu pa ih bace kod nekih kauboja u neku guduru pa posle pizde tih godinu dana, oni su milisli da je Amerika ono sto gledaju u holivudskim filmovima :) :) :) Sex i grad moj kurac! Lopata & krava, to bolje oslikava USA :) Ali jbg, velika je to zemlja i moze se naci mnogo urbanih i kulturnih sredina. Ali u svakom pogledu ne mogu ni da prismrde Evropi, nemaju oni ni gram kulture, civilizacije, tradicije, istorije.... oni su bre REDNECKS!!! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto u Evropi niko ne kupuje F150 a u USA ih kupuju u nenormalnim kolicinama? - pa zato sto su amerikanci seljaci!!!! USA je ruralna zemlja, farmeri, rancevi, selendre, pustahije cine veci deo zemlje i ti prokleti kauboji kupuju to smece da imaju cime da voze asove, motike, glavu zaklane svinje a mjuza unutra im sluzi da slusaju usrani western country jebem ih u dupe. Evropa je urbana i ovo u Evropi ne prolazi, a ako vidite u nekom evropskom gradu da neko vozi F150, znajte da je to neka iskompleksirana seljacina sa malim djokom koji taj nedostatak kalibra djoke nadoknadjuje velikim pikapom :lol:

 

 

Eh koliko se samo nasih studenata zajebalo koji odu tamo godinu dana na razmenu pa ih bace kod nekih kauboja u neku guduru pa posle pizde tih godinu dana, oni su milisli da je Amerika ono sto gledaju u holivudskim filmovima :) :) :) Sex i grad moj kurac! Lopata & krava, to bolje oslikava USA :)

 

Vlajko, oduševljavaš me! :) :) :)

 

:pivopije::rockdevil::pivopije:

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala na iscrpnom izvestaju Josife. Ako mozes slikaj linkolna evo molim te, samo ako mozes..

 

Ulovicu ga negde,cesto je parkiran blizu faksa...

 

hvala Neso ;)

 

Inace kakvo vesanje ima taj F150? Jebene lisnate opruge kao na kocijama od pre 200 godina, kao kod Moskvica. Uzas bre! Ali kad ides po njivi i beres lubenice, nista ne smetaju te lisnate opruge, bas naprotiv :)

 

Lisnate opruge su dobro resenje zbog ogibljenja.Nije to auto pa da ima samonosecu karoseriju.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto u Evropi niko ne kupuje F150 a u USA ih kupuju u nenormalnim kolicinama? - pa zato sto su amerikanci seljaci!!!! USA je ruralna zemlja, farmeri, rancevi, selendre, pustahije cine veci deo zemlje i ti prokleti kauboji kupuju to smece da imaju cime da voze asove, motike, glavu zaklane svinje a mjuza unutra im sluzi da slusaju usrani western country jebem ih u dupe. Evropa je urbana i ovo u Evropi ne prolazi, a ako vidite u nekom evropskom gradu da neko vozi F150, znajte da je to neka iskompleksirana seljacina sa malim djokom koji taj nedostatak kalibra djoke nadoknadjuje velikim pikapom :lol:

 

Jeste obecana zemlja i voelo bih da odem tamo, ali zelim da razbijem neke tabue. Jbg, ima tamo metala, jazza, dobrih gitarista, ali sve je to malo u odnosu na broj seljacina, cobana. Ja bih voleo da zivim neko vreme u USA, ali u nekom lepom, urbanom kraju. Eh koliko se samo nasih studenata zajebalo koji odu tamo godinu dana na razmenu pa ih bace kod nekih kauboja u neku guduru pa posle pizde tih godinu dana, oni su milisli da je Amerika ono sto gledaju u holivudskim filmovima :) :) :) Sex i grad moj kurac! Lopata & krava, to bolje oslikava USA :) Ali jbg, velika je to zemlja i moze se naci mnogo urbanih i kulturnih sredina. Ali u svakom pogledu ne mogu ni da prismrde Evropi, nemaju oni ni gram kulture, civilizacije, tradicije, istorije.... oni su bre REDNECKS!!! :)

Svaka čat. :rockdevil::pivopije:

Evropa je zakon.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Josif

Hvala brate !!!

 

@ Roty

 

Pa lepo Josif kaze, to sluzi za vucu, imaju je i kamioni (doduse stariji), a ima je i korveta i stang , pa ti pricaj kolko oces da su to krsh automobili (ako oces) :),ali verujem da te pola ljudi nebi shvatilo ozbiljno...

 

Evropa je zakon po duplo skupljoj ceni. Svaka joj cast... Mislim i ja gotivim kul evropska kola , do jaja su.

 

Gotivim kola uopste. A to sto su oni ruralniji od Evrope, to je OK. Pa i oni su tamo dosli pre 200-300 godina, imaju dosta prirodnih resursa i metropole koje su nekako (posebno na istoku) naguzvane...

 

A ja bih licno voleo da idem u Ameriku da vidim Compton i crnje :) a i da vidim kako ljudi zive...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo jednostavna situacija: sluze svrsi - znaci ima mnogo seljaka tamo koji vuku robu sa tim kamionetima. Jeftino u USA - znaci nekvalitetno. Dokaz? - idi na placeve koji uvoze djunte iz USA. Jos jedan dokaz? - zasto u USA svrsavaju za Audi, BMW< Mercedes, Porsche......? Pa zato sto su dobri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato su rusi majka. Mnogima je uaz ruzan kao vrag, ali se zna kako ide i gde moze da ide :) Malko mi je nelogican evropski dizajn offroad vozila, izem ti tuareg-a ili onog q7, meni bi bilo zao da ga teram groz granje da se ogrebe ( za razliku od landrovera ili uaza za ciju farbu te prakticno zabole, mozes ga i cetkom posle "okrechiti" )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statusni simbol.Osim sto podsecaju na terenca i nista vise nemaju zajednicko...

 

Evo sta ti je Tuareg

 

A sta je UAZ

 

Ako te bas zanima pravi offroad gde je NEMOGUCE proci bilo kakvim vozilom bez vitla onda pogledaj ovo

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...