Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Kanta i sotonsko cereslo pocinje da lici na nesto :lol: Cekam jebeno nebo, jos jebenija sedista, i mislim da je to - to. Odustao sam u krajnji cas od bilo kakvih egzibicija ( strafti po duzini auta ), tribali su mi :puke: tako da je jadan ostao u svojoj originalnoj boji, samo je dodato jedno 20% "perle" ( ili ti onih metalik opiljaka ) u farbu.

 

Slike su ocajne, jerbo je takav i mobilni, a ni od kul uglova u garazi nema nista :zuba:

 

Opel Rekord 2.0, limuzina s dvoja vrata.

 

picture0013zk2.jpg

picture0012mk0.jpg

picture0010jg5.jpg

picture0009il6.jpg

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 benzinac, ventil-deklu sam maznuo iz omege, jerbo kad sam video koliko ce da me izadje hromiranje stare ( seljacina :zuba: ) - odustao sam. Ima po saobracajnoj 1990 i neki kubik, tako da je registracija tu oko 20 iljada, koliko sam ja upucen ( ili ne upucen ). Auto je '79 godiste, kupih ga za 400 ojra pre tacno cetiri godine, vozio sam ga dok nije stao ( posto mu je motor bio pred kraj ) i onda sam ga pre dve i po godine rasturio skroz. Ali skroz, poskidao sve s shasije, za peskiranje nisam imao pa sam rucno smirglao sve, posle vario sta je trebalo i krenuo da sastavljam.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Сталкер

 

Svaka cast na ulozenom trudu :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Na jednoj fotki vidim da pise na motoru da je 2.4. Kako to? Pitam posto rece da je 2.0

:pivopije:

 

 

To pise na ventil dekli, koju sam kupio na otpadu, sa omege 2.4i, i stavio, jer je stara bila zardjala, i posve ruzna. Na bloku sa strane mu uredno pise 2.0 :)

 

Jebiga, kad ne znam pravilni naziv, nisam ni uspeo slike da nadjem, ali je stari deo izgledao ovako:

 

(Ono crno gde je cep za dolivanje ulja)

 

engplugrebuildho2.jpg

 

PS: Slika nije moja, nasao sam na internetu :)

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...