Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

@vlaja

- uh. procitao sam sve sa sajta, sad si mi ubacio bubu u glavu, i to ozbiljno. :udri:

 

---

 

@routas

1. hvala! :pivopije:

2. po mom misljenju (i licnom ukusu), poslednji golf koji je imao taj "golf-spirit" je bio trojka. od cetvorke pa na dalje mi je golf nekako 'svilen' fensi auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vec je Golf III izgubio taj prvobitni smek. Evo pogledaj recimo Golf I GTI kakva je to bila makina, pa tek cuveni Golf II GTI koji je kao iz picke isao 200km/h, i bas je bio vozacka masiina. E vec trojka je vise krenula na fenseraj, manje na neke performanse tako da trojka i cetvorka GTI su totalni promasaj, petica je vec povratila deo slave, dok bi sestica trebala da bude povratak korenima, pogotovo sto se dosta oslanja na novi Siroko koji je bas perverzija od djunte i dostojan naslednik staarog Siroka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kakvog Corrada je imao moj drugar iz ulice.Ono je bilo zlo,zadnje gume duplo sire od prednjih,spojleri svuda,zadnji spojler se pri brzini od 180 km/h sam podizao,zvucao je kao ferari.Prodao ga za sitne pare.Isao je oko 240.

A isto imao je bmw 325 kabrio,unutra motor 3.0.imao je neke dodatne sipke u motoru da ne bi iskocio,automatik naravno.unutra bela koza,plave neonke,ozvucenje neko bolesno.posto je malo zesci lik sa 16 godina je to vozio bez dozvole po gradu,bezao od policije ali naravno u to vreme nas najbolji auto je bio kec za potere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ocaj, jebo te!! Pa daj pogledajte evoluciju sa keca na dvojku ili sa dvojke na trojku.. Potpuno novi izgled!! A ovo gore je kao i sestica, obicna kopija petice.. SMESNO!! VW, jeste dobar, ali su usrali sa dizajnom!

 

@routas

1. hvala! :pivopije:

2. po mom misljenju (i licnom ukusu), poslednji golf koji je imao taj "golf-spirit" je bio trojka. od cetvorke pa na dalje mi je golf nekako 'svilen' fensi auto...

 

:pivopije:

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako, u to vreme aerodinamika nije bila toliko bitna, dizajneri su imali ogromnu slobodu da rade kako zele, ali sad je drugo vreme. Ubacis automobil u tunel i dobijes kako treba da izgledaju konture tvog automobila. I tu onda ostaje jako malo prostora za manevrisanje, moze samo malo da mu zakosi farove i stopaljke i slicno, ali na zalost aerodinamika iscrtava liniju automobila. Unutrasnjost je drugacija, tu vec moze malo da se zeza, eksperimentise, pogotovo sa back light i board computer. Jbg, zato Golf cetvorka, petica i sestica lice, jako su slicni, za razliku od svojih predaka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruzan kao i svaki Golf.

Prekrite rukom prvu polovinu prve slike do A stuba. Lichi na Stilo. To je jedino sto je lepo.

 

Kad smo vec kod Stila jel video neko koncept za Stilo 2?

 

stilo2-versuch1.jpg

 

Meni se dopada! :D

 

Inace moje Corsa ide odlicno. :da: Okachicju fotke ovih dana ako nekog zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi ga, meni je ovaj Stilo II ruzan, prvi mi je mnogo lepsi. Na sta ovo lici, ovaj napred grill mu bas lici na grill, kao da ga je dizajnirao neki amerikanac da moze sa njim da ode na ranc i onda skine gril i pece kobasice a i previse je nekako uzbuljen a zadnji kraj kao onaj budjavi pezo 308 :D ALi to je opet stvar licnog ukusa, ovaj VW je lepsi sto puta.

 

I daj te fotke korse, da nar nesto lepo vidimo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa manje je guzičasta od prethodnice, smanjena je doza kiča, što kaže vlada :)

 

a za golf, stilo, civic... sve to manje više isto izgleda... mislim da im je samo ostalo da se zezaju sa oblikom farova i rešetke hladnjaka, i malo štop svetla, felne...

 

stilo počinje da poprima obline novog fiće :) cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(o civicu) meni izgleda kao komandna konzola entrerprajza. :) a lozim se na to. ;-)

kad vidim spolja ovog civica, ocekujem da je unutra neki elektricni motor (i laser za uklanjanje prepreka na putu). :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ajlin: to sam i ja malopre napisao, aerotunel diktira dizajn, a ti mozes samo malo da zakosis farove, smanjis ili izduzis grill i to je to.....

 

Ima i mnogo je lepsi, to je Lancer koji izgleda fantasticno. Evo slike Lancera EVOlution (serijski model izgleda spolja isto ovako samo nema zver ispod haube kao EVO)

 

2008-Mitsubishi-Lancer-Evolution-X-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...