Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

meni neki lik ponudio da kupim...fora je u tome sto se moji bave prodajom autodelova vec 20ak godina...pa odprilike od njih ne mogu da dobijem normalan odgovor...njima je sve sranje sto nije wv...a ja se ne razumem...a oduvek sam hteo trabanta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni neki lik ponudio da kupim...fora je u tome sto se moji bave prodajom autodelova vec 20ak godina...pa odprilike od njih ne mogu da dobijem normalan odgovor...njima je sve sranje sto nije wv...a ja se ne razumem...a oduvek sam hteo trabanta...

 

Decko, tvoji matorci definitivno znaju sta je dobro :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko moze da kosta trabant 90to godiste solidno ocuvan...registrovan jos 3 meseca...

 

Да којим случајем живиш у Немачкој, могао би за Трабанта избоксовати и читавих 10 000 евра.

Швабе су просто полуделе за тим аутомобилом, не знам који им је...можда зато што је читава Источна Немачка својевремено моторизована Трабантом. Баш сам нешто скоро у'ватио на икплореру...кол'ко Немци лудују за својим колима, па макар то били и кршеви, просто је невероватно...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko moze da kosta trabant 90to godiste solidno ocuvan...registrovan jos 3 meseca...

 

 

to ne kosta

 

 

:lol::D:lol:

 

Routa care :pivopije:

 

 

Na jesen treba da izadju M verzije BMW X5 i X6. Imace motor od 4,4 L i 555KS. Evo i prvih fotki:

 

64434839_2dc43a78e1.jpg

64434841_fe0f8a417a.jpg

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW X6 M :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

@ vegeta

 

Da naravno! Petica je spoj gospodskog, porodicnog, smekerskog i sportskog automobila. Savrsenstvo!!

 

Sestica, se meni ne svidja toliko.. Lepsi mi je M3 e46 :)

nisam video ovo xD

meni je sestica najlepsi auto ikada, a petica mi je ruzna do zla boga... treca serija mi je milion puta lepsa od pete... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW X6 M :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

 

nisam video ovo xD

meni je sestica najlepsi auto ikada, a petica mi je ruzna do zla boga... treca serija mi je milion puta lepsa od pete... :rolleyes:

 

 

Sestica je do jaja auto, samo meni se ne svidja, kako je odradjen zadnji deo.. farovi i tako to.. Podseca malo na onu budjavu sedmicu..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pogrešnu stranu automobila su stavili ta ogledala :) to treba unutra, da možemo da se šminkamo na semaforima lepo, a ne da pomeramo stalno retrovizore :) :)

 

 

Ajlin. 5 soma je polovan. Mislim da bi to bila relna cena za novog.

 

hmm i ja mislim tj volela bih, ali nije tako.. mječkica je to, nisu oni mutavi. manji auto skuplje dođe, plus brend. jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pogrešnu stranu automobila su stavili ta ogledala :) to treba unutra, da možemo da se šminkamo na semaforima lepo, a ne da pomeramo stalno retrovizore :):)

 

pa ne njihov plan je world domination.....kad svi budu imali ovakav auto onda ce jedni drugima da se ogledaju na semaforu :bigblue::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraljevski !!!

 

Pogledaj prostor za noge i slicne stvari.... Zato ja pricam... Ameri ne stede na takvim stvarima. Komfor najbitniji !!!

 

Kakav auto !!!! Prejeban je !!!

 

A trosi... Kolko ????

 

LOL @ Fordov volan :) :) :)

 

 

 

 

Al brate kakvi su pimpmobili Lincoln i AMC ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...