Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Jeste culi za onaj udes na Ibarskoj?!

 

Lik sa bembarom, jutros, preticao neku Lanciu i zakucao se direktno u giolfa iz suprotnog smera. Ubio sebe, i troje ljudi iz golfa..

Strasno!!

 

Sigurno je jurio 200km/h i nije mogao da ukoci iza Lancie, pa je krenuo na sve ili nista.. jbg.. Zanese se covek sa jakom masinom, i misli da je bog i batina na putu..

 

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha koji lik ne verujem. "Auto poprilicno lici na ovaj sa slike, 15 inca felne." A na slici su 19 inca felne. I taj sa slike nije zardjao.

 

I "enterijer odlican za to godiste" ...

 

Nemam reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas na sajmu automobila. Nista specijalno.. U principu nista novo..

 

Moram da kazem da mi se ipak ne svidja nova BMW sedmica, kad sam je odmerio uzivo :) Nekako je neukusna i glomazna.. Petica mi je i dalje najlepsi BMW ikad..

Inace, BMW je bas malo toga izlozio :( Za Mercedes postoji posebna hala..

 

E odusevio me onaj mali Smart. Jbt seo sam unutra i ne mogu da verujem koliko mesta ima, cak i za coveka od 2 metra, kao sto sam ja.. Au! Da je oko 6-7 soma, odma bi ga uzeo.. Malo je precenjen.

 

Mitsubishi Lancer 15 soma! Bruka! Mislim da je to jedna od najboljih ponuda na sajmu..

 

..i da Alfa 159 je do jaja! Mnogo mi se dja!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како су ружни нови немачки аутомобили... Заобљена срања, јебена Кореја и Јапан диктирају моду у свету...

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa accord je i bio oduvek u srbiji možda najbolja ponuda cenovno

 

e nazzgul, da i od tebe čujem da ti se sviđa alfa!! amin!! :pivopije:

 

edit:

za smartove: polovni se mogu pazariti za 5k eur da biraš! mnogi ga ne vole ali je za grad mama.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...