Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

slupao sam land cruisera u decembru u srbiji, al mi osiguranje sve isplatilo tako da sam dobro proso.

 

za otprilike mesec i po vozicu novi cayenne, tako da mi i nije zao za land cruisera bas.

 

Sto je taj Stilo sad toliko popularan? Gledam po gradu, bas se dosta voze..

 

stilo je propast brate.

drug moj imao abarta, pa mu se prvo otkacio volan. kad je to popravio, pocela elektronika da ga jebe. kad pritisne kocnicu palili se zadnji zmigavci i obrnuto. mada je to cesto problem kod fiata. hteo je da mu dam moj bmw za njega, ali to nikad ne bih uradio iako je moj bmw imao tada 190.000km a njegov samo 65.000 km. cenio ga prvo 8.000 EUR, pa ga pre dve nedelje jedva prodao za 5.500. jednom sam se zajebo i vozio 'talijana. prvi auto mi je to bio (alfa 156). nikad vise. nemci i japanci su zakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Video sam pre neki dan nivu chevrolet parkiranu kod skc-a.

 

Cudan filing, gledas nivu, a nije lada :|

Kakvo je to čudo ???!!!

 

Može li neko da postuje pokoju sliku?

 

Živo me interesuje, nisam znao da je Chevrolet tj. GM kupio Ladu. Zvuči mi neverovatno!

 

 

Sto je taj Stilo sad toliko popularan? Gledam po gradu, bas se dosta voze..

Možda zato što je Stilo sa troje vrata neuporedivo lepši od Golfa četvorke. :da:

Mada, nije sve u estetici - ima nečeg ( i to veoma važnog ) i u kvalitetu (VW) :da:

 

Pored svega i dalje ne volim folksvagene, ali moja stvar...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantan terenčić, kladim se da ima istu mehaniku i platformu kao sovjetska Niva.

 

No, delovi su sigurno jeftiniji kod Lade i kada bih mogao birati

između ova dva polu-twins modela izabrao bih - LADU NIVU.

 

Možda zvuči konzervativno, ali oriđinale je oriđinale.

 

Usput, kada sam kucao svoj prethodni post nisam video da su se ''ubacili'' aggressor i routasydan

sa pričama o golfovima. Telepatija jebote!

 

Znači, nemoj' da shvatite ništa lično.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bih kupovao golf IV, kupio bi samo R32

 

u sustini je cetvorka solidan auto, i prilicno ekonomican (mislim na 1.9 tdi, najbolji VW motor)

 

 

:pivopije::pivopije:

 

Ali nemoj da poredis sa BMW, ipak je bembara premiom klasa a Golf narodni auto pravljen za nize slojeve. Mada evo priznajem, meni je Focus II mnogo, ali mnogo lepsi od Golfa V tako da cekam da mu sad padne cena zbog izlaska Focus III pa da ga pazarim sa nekim benzinskim motorom

 

Inace Golf je za te pare koje das za njega sasvim ekonomican, pouzdan, lep i solidan auto :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije loša gazdarica, ima popriličnu siku... Tako da verujem da su je oboje razradili (kod Zokija na parkingu).

Da... skakali su držeći se za ruke...

 

Šalu na stranu, odličan auto. Ko kaže da mu se vw ne sviđa, njegova stvar... ja kažem da je meni totalno OK, da bih ga vozio i da mi nije nesimpatičan. Dobro, nije mi baš ni k srcu kao npr ford, bmw, al da je dobar, dobar je. I ima dosta prednosti i to više nego mana.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj je V6. Al je u fullu.

 

Ima one odvojene klime i centralnu konzolu vrh. Drvene mahagoni lajsne unutra (nisam zagledao baš dal su od drveta ili plastike).

Krem koža boja bele kafe. Ma za hedoniste auto.

 

sladak ti ovaj lemur iz posta.

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre bi vozio golf III vr6 nego stilo.

 

kad si seljak...

 

jer je jeftin. Ko nema za Golfa kupi Stilo :D

 

Salim se ;) nadam se da me nece lincovati sad zbog ove izjave :D

 

moj stilo trenutno koshta ko dve solidne golf chetvorke,tako da je glupo ovo shto si reko...

u osnovi je koshtao 10 500...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj je V6. Al je u fullu.

 

Ima one odvojene klime i centralnu konzolu vrh. Drvene mahagoni lajsne unutra (nisam zagledao baš dal su od drveta ili plastike).

Krem koža boja bele kafe. Ma za hedoniste auto.

 

sladak ti ovaj lemur iz posta.

 

ni ja nisam neki ljubitelj VW-a, ali moram da priznam da im je touareg odlican, kao i phaeton. mozda phaeton nije najlepsa limuzina ali je kvalitetna jako i ogromna je. meni se licno od tih limuzina najvise svidja Lexus LS

 

e da ovaj lemur je stvarno smesan :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e steta za ovaj land cruiser. nadam se da nije bilo nista ozbiljno. bogami lepa i ova stara bmw trojka. samo bi ja mozda promenio felne

 

:pivopije: :pivopije:

 

 

sto se tice land cruisera, osiguranje mi isplatilo totalnu stetu u iznosu od 40.000EUR. posto mi je za nedelju i po rodjendan, tatica dodao jos 30.000 EUR pa smo uzeli cayenne. inace cu bmw da dam ocu posto mu hyundai crko. inace je bmw bio namenjen sestri, ali ona ce da dobije najverovatnije stari SLK i Z3 roadster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...