Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Ja sam basket trenirao sedam godina ali sam onda odustao jer sam shvatio da u vecim klubovima ne postoji shansa da se progurash osim ako ti trener i cale nisu najbolji ortaci...

 

Posle sam trenirao hokey na travi i bio juniorski reprezentativac.. a trenutno igram Bridz.. ne znam da li se to rachuna kao sport.. mislim da se rachuna..

 

naravno, kao klinac sam trenirao sve za shta su se delili letci po shkoli.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bridge je olimpijski sport za vas neznalice koji ga igrate :D

 

Djole si u fazoni da uchish da igrash bridge? Ortak i ja tjemo drzati kurs, pa ako si zainteresovan reci :D

 

Sve sam trenirao, al bridge nisam... Zelim da igram, al ne znam sta cu ako mi se ti termini poklope sa kosarkaskim terminom, koji je samo 1 nedeljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se zamlacujem s Americkim fudbalom nekoliko godina a pre toga sam igrao rukomet...Predobar je sport...Mada mislim da mi je postao nacin zivota :D

Nadam se da neko zna o kojem se sportu radi :ph34r:

 

 

znamo valjda...mislim ima ovih nacionalistasto ne zele da znaju,ali vole i oni to :D....pogotovo kad dobijemo slovence cetrdeset nesto : sedam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj profesor elektronike iz srednje je jedan od najboljih ako nije i najbolji u bridge-u u Srbiji a i shire..lood covek

 

 

Jel znash mozda kako se lik zove, jer ja ga sigurno poznajem ako je najbolji :D jer se i ja dugo bavim tom igrom...

 

inache, Srbija tje imati juniorsku bridge reprezentaciju na olimpijskim igrama u Pekingu sledetje godine ... A juniora u zemlji ima mozda 5, zajedno sa mnom i moja dva ortaka, a shestoro tje putovati na Olimpijadu!!! Dakle, mozda i odem... lol :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, eh....

Ja molim kolege da igraju sa mnom badminton, ali nece niko, skupo im 400 dinara sat vremena ovde na sajmu.

Mislim, das 200 dinara i za sat vremena crknes od trcanja, ne treba ti nikakva druga aktivnost i tako 3 puta nedeljno, nabijes kondiciju bez problema. Tako, ako je neko iz NS raspolozen da mi sparinguje, neka se javi na PP.

PS. Ali da stvarno zna da igra, jer ne bih da razbijam pocetnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Благо вама кад имате прилику да играте бадминтон у Новом Саду!

Заиста немам представу где би он у Београду могао да се игра,али је сјајан спорт и баш бих га играо у слободно време! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i u Beogradu na sajmu u nekoj hali, ali verujem da su termini skupi k'o đavo.

Po meni nije lose ni rekreativno igrati napolju kada to dozvoljavaju vremenski uslovi. Postavis mrezu kao za odbojku i igras. Rekete i korpice ces naci lako kod Kineza i nista im ne fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад сам видео да је Сатан гостовао на овој теми мислио сам да ћу видети нешто у стилу "Спорт је геј". :) :)

 

Иначе, каже се бадминтон. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...