Jump to content

Hostile


SerbZmaj

Recommended Posts

Drago mi je sto na zahtev mojih prijatelja otvaram temu o njihovom bendu, danas sam ih posetio na finalnom danu snimanja i preslusao pesme koje ce sutra biti postavljene da i ostali smrtnici mogu da uzivaju... :)

 

Iskreno nisam ocekivao ovakav kvalitet, mozda sam i subjektivan ali ako budu nastavili da sviraju sa ovakvom energijom ocekujem odlican provod na svakoj njihovoj svirci...

 

Kada pesme budu dostupne voleo bih da cujem i vase komentare a nadam se da ce nam se i sami clanovi javljati cesce i informisati o novitetima vezanim za bend.

 

Rec je o bendu

......Hostile........

 

 

1. Unleash The Fury

 

2. False Love

 

3. Kingdom Of Shadows

 

4. Broken Bonds

 

5. Devil's Lust

Edited by SerbZmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pesme se upravo postavljaju na net (s'obzirom na malo sporiji upload, 20-30 min ce mi trebati po pesmi). Privremeno ce biti na Rapidshare-u.

 

Evo Linkova

 

1. Unleash The Fury

 

2. False Love

 

3. Kingdom of Shadow

 

4. Broken Bounds

 

5. Devil's Game

Edited by Jery-Only

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno nemam pojma koji smo pravac,nismo pokusavali nista da kopiramo ili da postignemo neciji zvuk, svaka pesma je drugacija i sa 5 izdatih pesama smo obuhvatili i power i speed i hard rock tako da za svakog ima po nesto. A vi definisite kako vam volja. Vidimo se uskoro uzivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne izdajemo jos album, nije se jery-only lepo izrazio, tj. izbacili smo ove pesme da ljudi cuju nase autorske stvari itd. Naravno da cemo sve to odraditi ustaljenim i opsteprihvacenim obrascma :rolleyes: preskocicemo samo te demo snimke, a ovo ostalo se podrazumeva. :)

Usput, da li je iko zapravo cuo neku nasu pesmu. Ovo sve je i manje bitno u odnosu na to da li se ljudima nasa muzika svidja ili ne. Ako valja, onda cemo sve mnogo lakse. Zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Four man"? Wtf? :)

 

Drugo, omot mi se ne svidja nimalo, potrudite se da vam neko nesto nacrta ili sl.

 

Trece, pesma Unleash... cuje se odmah kucan bubanj, sto je ok, znajuci uslove kakvi su u Srbiji danas, ali potrudite se malo oko zvuka pedale recimo, moze se i sa masinom postici pristojni rezultati. Medjutim ono sto meni upada u usi je aranzman. Kad dodje onaj mali solo, taj solo ne cini nista za pesmu, nego je samo naglo prekine takoreci. Ni solo mi se ne svidja :(

Ali glas mi je dobar, vuce malo na Manowar, malo na Panteru, zaista je dobar. Uz malo vezbe moze da bude ekstra. Dakle, pesma mi se nije svidela, ali radite i dalje, ne raspadate se, ipak ima neka osnova.

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, mislim da je omot postavljen u nekoj smesnoj rezoluciji, a na njemu se ne vide neke fore i fazoni. Drugo, iako je sve sada kako jeste (sto se tice stvari koje si naveo), nista nije uklesano u kamenu. Nesto cemo sami izmeniti. Ovo je sve kako bismo dobili neke povratne informacije. A ne moze sve svakome da se svidi. ;)

Usput, jesil' cuo i ostale stvari?

 

Pozdrav i tebi

Edited by Grozni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nas Srba je u tome sto volimo da mnogo filozofiramo i seremo drugima po glavi! Javljaju se pojedinci koji misle da posto poto moraju da daju svoju kritiku svemu i svacemu a pritom nemaju dovoljno informacija da bi bili kvalifikovani za tako nesto. Mi smo album izdali ne da bi se neki brinuli da li smo mi nastupali ili da li nam je omot ovakav ili onakav (pritom nije video full size) nego da bi se pesme slusale a ako vam se ne svide imate ono malo dugme koje se zove "skip"!!! Daleko od toga da cemo se raspasti sto neki muzikant nije skapirao solo u "Unleash-u" a da ima imalo veze sa muzikom znao bi da u tako brzoj i kratkoj (3 i nesto minuta) pesmi nema mesta za solo od 25min. Da malo vise podrzavamo jedni druge i da se drzimo zajedno i svim snagama guramo napred bilo bi i vise festivala i kvalitetnijih nastupa. Mozda je ovo pismo malo ostrije ali da znate koji smo trud ulozili u poslednjih godinu i po dana da bi prikupili novcana sredstva i da bi oformili pravu ekipu mozda bi i vi bili malo realniji i bavili se nekim drugim stvarima a ne potpuno levim. POZZ

 

P.S Vidimo se uzivo - svi ste pozvani pa dodjite da ludujemo zajedno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, covece, nemoj se zestiti. Opusteno. Covek je samo dao svoje vidjenje vaseg benda. Sami ste rekli da su kritike dobrodosle, pozitivne ili negativne. Niko nije pljuvao vas rad, a to je najbitnije. Moraces se navici i na ovakve stvari, ako hoces ovim da se bavis, jer se nece bas svima svideti ono sto radis. Najbitnije je samo da te tako nesto ne pokoleba. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nas Srba je u tome sto volimo da mnogo filozofiramo i seremo drugima po glavi! Javljaju se pojedinci koji misle da posto poto moraju da daju svoju kritiku svemu i svacemu a pritom nemaju dovoljno informacija da bi bili kvalifikovani za tako nesto. Mi smo album izdali ne da bi se neki brinuli da li smo mi nastupali ili da li nam je omot ovakav ili onakav (pritom nije video full size) nego da bi se pesme slusale a ako vam se ne svide imate ono malo dugme koje se zove "skip"!!! Daleko od toga da cemo se raspasti sto neki muzikant nije skapirao solo u "Unleash-u" a da ima imalo veze sa muzikom znao bi da u tako brzoj i kratkoj (3 i nesto minuta) pesmi nema mesta za solo od 25min. Da malo vise podrzavamo jedni druge i da se drzimo zajedno i svim snagama guramo napred bilo bi i vise festivala i kvalitetnijih nastupa. Mozda je ovo pismo malo ostrije ali da znate koji smo trud ulozili u poslednjih godinu i po dana da bi prikupili novcana sredstva i da bi oformili pravu ekipu mozda bi i vi bili malo realniji i bavili se nekim drugim stvarima a ne potpuno levim. POZZ

 

P.S Vidimo se uzivo - svi ste pozvani pa dodjite da ludujemo zajedno :rockdevil:

 

 

Ovaako...

 

Posto se zalis da se javljaju pojedinci, da neces mozda da se javljaju citave organizacije? :)

 

Ja sam vas ISPOSTOVAO. Pazljivo sam preslusao citavu pesmu VISE puta. 95% ljudi to ne uradi. Rekao sam moje vidjenje situacije a tvoj se ego odmah nasao povredjenim jer sam istakao lose strane (po mom misljenju). Ne mozes napredovati dok god lose strane ne ispravis, zato i sluze kritike. Pljuvanje je vredjanje bez argumenata, a ja sam sve potkrepio argumentima. Za omot sam rekao jer sam video vuka, a to sam video na hiljadu omota do sada. Full verziju nisam video. Sto onda uopste kacite malu verziju kad se nista ne vidi? Ostavi prazno. Po mom misljenju textovi, omot i muzika treba da cine jedno, a ne da bude svaki zarad sebe tu (ako ti smatras da je omot nevazan - tvoja stvar). Dalje, uopste nisam rekao da solo MORA DA BUDE 25 minuta dugacak, vec da se po meni ne uklapa i kvari dinamiku pesme, i to ne zbog svoje kratkoce. Vi ste okacili pesme da bi culi misljenja ljudi. Cim okacis nesto podrazumeva se da si spreman na kritiku javnosti, nemojte se pretvarati.

 

Tvoj je problem sto shvatas ovo licno. Mene ne interesuje kako ti izgledas, koju gitaru sviras, ovo-ono. Pesma mi se nije svidela, i cak sam se potrudio da ti podrobno opisem zasto. Videci vasu reakciju - to vise necu ciniti. Sta ce tek biti kad pocnu stvarno da vas pljuju, kako ces onda da reagujes ako konstruktivnu kritiku ne mozes da istrpis...Da nisam realan odmah bih vas napljuvao za kucan bubanj, koji je fakat mogao biti bolje odradjen, sa istim resursima. Kraj price.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...