Jump to content

Najbolja Strategija


.:Thor:.

Najbolja strategija  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beda kod C&C Generalsa je to što užasno rade na novijim mašinama ... stvarno ne kontam razlog, ali rade jednako loše i na nekom P4 na 2 GHz i na C2D ... verujem da je ispod haube haos, tj. da je užasno (ne) optimizovana

 

Sve se nadam da je sledeće što se pojavi iz C&C edicije GENERALS 2 ... e to bi bio praznik!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam! stvarno neozbiljno od strane EA. stavim da igram protiv 7 hardova i kurac, krece da sece posle 5 minuta i sve postaje ne igrivo. sa manje igraca je ok, al preko 5-6 vec postaje katastrofa...zato i neigram sa vise od 5-6 igraca sto je bas smor :( sto je najace mislim da mi je tako bilo i pre, 2004te kad sam imao slabiju masinu. sad imam dual core 2giga rama i 7600gt grafiku.

nesto ne verujem da ce izdati Generals 2 :( tek sad sam izvalio da na ovoj listi fali vorhemer i ejdz ov mitolodzi

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sam ja glasao za Rise Of Nations. :D

 

 

mozes li da mi das link z a rise of the nations gledao sam klip na you tube i svidjela mi se ,ali link da radi jer ja sam probao par njih koji mi nisu mogli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг , неко помену Hearts of iron , па сам морао да га скинем опет .

 

wa4j1j.jpg

 

Ево је нова Југославија , на нормал , 1941. ( сценарио 1936. ) . Ко мисли да може боље нека проба B)

 

Покушао сам и на немце напад , узео им 10-ак територија , али сам морао да пристанем на white peace кад сам видео шта ми се спрема .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre par godina sa Jugoslavijom stekao resurse i manpower do 1940-41, i onda s kim god nemci zarate i ja s njima, tako da sam osvojio do Kine sve teritorije paralelno sa ludim nemcima. Oni Rusiju, ja Kavkaz, Tursku, Ukrajinu, Iran ako se ne varam, Irak, Avganistan, Tibet, e onda mi je nestalo ulja i tenkovi su sporo isli a ja bio isuvise glup da skontam o cemu se radi :)

 

U svakom slucaju, pre tog paralelisanja sa nemcima, pokorio sam ceo Balkan. I to na jedvite jade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad instalirao hearts of iron 2 ,izgubio sam se odmah na prvi pogled ,mora dobro da se cita ovaj anleitung

 

Имаш туторијал који мораш одрадити да би укапирао основне ствари , али то ти је неких 10% свега што постоји у игри . Полако , научи се то временом .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...