Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

ocajna igra Partizana. dopustili su da se onaj mongoloid stimac i mutavi bakic sire po hali.

 

mislim da je vreme da Dule isamara tepica, ovo je vec 15. utakmica koju gubimo zbog njega

 

mrs u picku materinu bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Саботирана утакмица, који вам курац?!?

Па јесте видели како је Тепић играо, колико је киксева направио, неангажовање у одбрани, отворено промашених шутева...затим одлучујућа слободна бацања? И поред тога, Вујошевић га читави јебени меч држао у игри!

Ја њега никада смиренијег нисам видео, опште је позната ствар колико је темпераментан човек. Убеђен сам да је пред узакмицу дошло до договора између њега и смрдљљивог Миљенка. Класично саботирање унутар Партизана.

Свака част појединцима, нарочито капитену Божићу. Миљенко - марш из клуба и никада више да се не враћаш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa cek brate sto se smejes??

 

Vas Tepic koji je dobar igrac promasuje slobodna u odlucujucim trenucima, ovaj je proslu mrtav ladan dao 6 za redom u zadnjem min.

Danas je Bjelica igrao bas dobro, i pod kosem i sut za 3 i asistencije, ma bruka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Zvezda bliza tituli nazalost , Pesic je tempirao formu za finis sezone , Partizan se propisno istrosio , Velickovic se trudi ali nije vise hrabar da ide licem u licem ka kosu u kontri , Tepiceva bacanja na kraju odlucila . U sustini Zvezda sasvim zasluzeno pobedila , i sada je u psiholoskoj prednosti , mada ce i oni igrati pod vecim opterecenjem u majstorici .

Niko iz Partizana jos nije bio u situaciji da igra u majstorici i videcemo kako ce oni odreagovati .

Jedno je sigurno meni su zivci totalno otisli , a tek ce da odu do subote i u subotu , jedini spas moze da bude titula naravno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi Partizan je u velikoj prednosti.

Ipak imate fenomenalne navijace a i iskusniju ekipu.. Navijao sam za partizan celu evroligu i znali su da odigraju najbolje kada je to najpotrebnije tako da ste ipak veliki favoriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjelica i Keselj su jedini igraci u Zvezdi za koje mislim da imaju potencijala da budu veliki , mozda gresim oko Stimca videcemo . Ipak Pesic je najveci Zvezdin kvalitet .

 

Ipak se josh nadam da Vujosevic moze da natera igrace da poginu za titulu , kad ce ako nece sad ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Саботирана утакмица, који вам курац?!?

Па јесте видели како је Тепић играо, колико је киксева направио, неангажовање у одбрани, отворено промашених шутева...затим одлучујућа слободна бацања? И поред тога, Вујошевић га читави јебени меч држао у игри!

Ја њега никада смиренијег нисам видео, опште је позната ствар колико је темпераментан човек. Убеђен сам да је пред узакмицу дошло до договора између њега и смрдљљивог Миљенка. Класично саботирање унутар Партизана.

Свака част појединцима, нарочито капитену Божићу.

pa sve je rekao covek :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema mom mišljenju Tripković je izgubio ovu utakmicu, očajno je odigrao, pošteno se ispromašivao, Bakić je dao neke odlučujuće poene, a Tripković ga je "čuvao". Tepić posle Tripkovića, očajno je igrao i očajna bacanja. Ali doduše, jeste Dule bio čudno miran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjelica i Keselj su jedini igraci u Zvezdi za koje mislim da imaju potencijala da budu veliki , mozda gresim oko Stimca videcemo . Ipak Pesic je najveci Zvezdin kvalitet .

 

Mislim da gresis oko Tadije.

On je strasan potencijal bio. Cini mi se da je isto godiste kao Novica, a otprilike godinu-dve pre njega je izrastao u velikog igraca. Ali povrede i igranje u slabom timu tj. ne igranje jacih (evroligaskih) utakmica ga je zakucalo da ne napreduje koliko moze.

Da je presao u Partizan pre 3-4 godine sad bi bio vodja u reprezentaciji a Novica bi mu bio zamena.

 

A Stimac koliko god da izgleda retardirano, jebiga decko ostavi srce na parketu. Bilo je 3 puta boljih centara kojima je nekako pucao kurac da igraju, ovaj igra ko da mu zivot zavisi od toga :)

 

 

sabotirana - da bi se ganferi ponadali i da bi se igrala peta, da se titula uzme pred Pionirom punim nasih navijaca icon_wink.gif

 

mozda, al ako Zvezda uzme titulu sta onda :)

salim se, iskreno ne verujem da je namestena jer Dule ne vaspitava tako svoje igrace, niti je 100% siguran u pobedu u petoj.

Gledao sam kako se Novica dere na tajm-autu, i Bozic isto...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам рекао да је намештена. Звездини кошаркаши су часно гинули борећи се. Овде је пало до штетног договора између струке( Дуле) и појединих играча (Тепић, сто посто сам сигуран)...за Веселија не могу да тврдим.

Мотив? Новац. Коцкају се са титулом, то је очигледно, не схватам да ли је Вујошевић свестан тога...и немојте да се чудите ако мајсторицу пребаце да се игра у арени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам рекао да је намештена. Звездини кошаркаши су часно гинули борећи се. Овде је пало до штетног договора између струке( Дуле) и појединих играча (Тепић, сто посто сам сигуран)...за Веселија не могу да тврдим.

Мотив? Новац. Коцкају се са титулом, то је очигледно, не схватам да ли је Вујошевић свестан тога...и немојте да се чудите ако мајсторицу пребаце да се игра у арени.

 

Da li si ozbiljan ili se salis ? Ti zaista mislis da je Dule rekao Tepicu , ajd promasi bacanja , moramo da izgubimo zbog para , ne verujem !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dajte ljudi nema sanse, u Partizanu se gaji pobednicki mentalitet, nema teorije da bi tako nesto uradili...

 

A i zasto bi tako nesto sad radili, kad nisu prethgodnih godina ?!?!?

I ranije je bilo da Zvezda uzme brejk i da grobari uzmu titulu u cetvrtom mecu pred Zvezdinim publikom...

Lupate gluposti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si ozbiljan ili se salis ? Ti zaista mislis da je Dule rekao Tepicu , ajd promasi bacanja , moramo da izgubimo zbog para , ne verujem !!!

 

Договорено унапред, пријатељу! Џаба је Новица урлао на Тепића, када појма није имао шта су ова двојица закували.

 

Сад ћу да погледам колико је уТеп проводио времена (на паркету саботаже), док је Рашић играо тек на кашичицу...

Да не коментаришем убацивање Милошевића у игру, када се резултат ломи у последњој четвртини.

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha, kao pustio Partizan zbog para hahahahahaha

 

pre ce biti a je Zvezda pustila prve dve, to jest dala fore Partizanu :) :) :)

 

Pesic je procitao svinjoglavog, ovaj moze samo kopita da grize od muke :D

 

A te price o umoru su mi smesne. Pa koliko njima treba da se odmore? :) :) :)

 

A Tepic je ocaj od igraca, a i ne lici na kosarkasa, vise na ucitelja Splintera :D

 

Pesicu CARE :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se razjasne neke stvari...

 

Ako neko u nasoj kosarci lici na kosarkasa onda je to Tepic!

 

Tripkovic je suter,on je placen da sutira i kad promasi 10 zaredom.

 

Bjelica zaista ima NBA potencijal. Od svih igraca u Partizanu i zvezdi samo su Vesely i Tepic talentovaniji...

 

Mnogo sam gluposti procitao na prethodnih par strana...

 

Cinjenica je da su svi mislili da zvezda nema sansu u ovoj seriji i prije nego sto je pocela a kad je Partizan poveo 2:0 svi su bukirali godisnje odmore. Opustanje + akumulisani umor su doveli do ovog poraza.Tesko je pojacati opet,vratiti takmicarski intenzitet kad je titula unaprijed upisana. Dodajte na sve to cinjenicu da zvezda nema sta da izgubi a ruku na srce nije ni toliko los tim.Imaju jednog Pesica na klupi... To je jedan od nacina da se ovoo objasni a da se ne pominju teorije zavjere Vujosevica i Tepica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То није теорија завере, већ реалност. Вршљам по форумима, пар људи је изнело готово идентично мишљење као што је моје. Чак и на Б92 сам малочас приметио два коментара коју озбиљно скрећу пажњу...а тек ће коментари да пљуште до поноћи.

Немој после да Вујошевићу буде крив ђаво, ако којим случајем у суботу изгуби мајсторицу. Сам ће сносити кривицу за то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...