Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

I bez Mačvana. Gledao sam tekmu, malo smo na kraju dodali gas i pobedili ih, Milosavljević i Paunić strašno igraju odbranu, samo što je Paunić mnogo lošiji u napadu od Milosavljevića, Bjelica bio nezainteresovan, Teo se igrao sa Novozelanđanima, Novica odličan, Marković isto, biće ovo fina ekipa.

 

Inače, Marić će igrati 100% za Australijance na prvenstvu, mnogo su jači sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde:

 

http://www.vikomtv.com/2010/06/ntv-spor-turkey.html

 

inace, da ne pisem bzvz, potpisujem sve sto je ball rekao, samo bih dodao da je kosta odlican bio i da me je keselj iznenadio prijatno.

 

i da, jos je rano, al mislim da ce savanovic i paunic otpasti.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno bi bilo da Paunić i Savanović otpadnu, Paunić je borben, ali smo dobili Milosavljevića na toj poziciji, jer igra odlično odbranu, samo maaalo lošiju od Paunića, ali je zato mnogo opasniji u napadu. Što se tiče Savanovića, on mi je mnogo drag igrač, ali mislim da nema mesta u ovoj reprezentaciji, jedino da izbaci Mačvana, a to nije realno.

 

Inače, sutra u 17h sa Iranom, moći će da se gleda na ovom linku što je ostavio Milenko.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milosavljević realno pre Paunića treba da bude u reprezentaciji, Paunić je odličan u odbrani, a nema pojma u napadu, dok Milosavljević grize na oba kraja, mislim da je 100% da Paunić ispada, ovamo će da bude između Savanovića i Mačvana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам данас како су Немци без Новицког отресли Русе. Браћо, Руси танки као папир. Не могу да се саставе.

За Швабе игра неки клинац...Robin Benzing. 211 цм, цепа тројке као од шале. Тодоре реагуј. :bigblue:

 

http://www.youtube.com/watch?v=imOS09j5vlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...