Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

' date='27 januar 2012 - 11:13' timestamp='1327659203' post='2466058']

 

Po meni je bolji sistem progresija. Naravno, tu moras biti uporan i imati love u steku ali je po meni to siguran dobitak.

 

 

Na sta mislis kad kazes sistem progresija?

 

Ово је систем који су смислили неки ликови са Трибина форума. Можда су га од негде и мазнули, не знам тачно. Углавном, ради се о долажењу до 10000 евра у 30 корака, са почетних 5 евра. Играју се мале квоте, 1.3 - 1.4, само синглови. Увек се уплаћује комплетан добитак на следећи пар. Пошто се ради о сингловима на смешне квоте, просто је глупо ићи у кладионицу сваки пут, па је систем идеалан за онлајн клађење. Јесте јебено кад се стигне до друге половине, сваки пар делује сумњиво, али лагано може да се узме и само 120, 150 евра.

Овај редослед је урађен за квоту 1.3

 

5,00

6,50

8,45

10,99

14,28

18,56

24,13

31,37

40,79

53,02

68,93

89,61

116,49

151,44

196,87

255,93

332,71

432,52

562,28

730,96

950,25

1.235,32

1.605,92

2.087,70

2.714,00

3.528,21

4.586,67

5.962,67

7.751,47

10.076,91

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je verovatno mislio na ono da dupliras uplatu svaki put, sve dok ne dobijes (aka 'gojenje'), a kvota recimo oko 3 (da bi se isplatilo). Na taj nacin, dobitak je okvirno 1.5x celokupna uplata do trenutka dobitka, s tim sto taj procenat opada kako se povecava uplata. Mada neki igraju i kvotu 2 a tripliraju svaku narednu uplatu...uglavnom, uplacivati komplet dobitak je po meni previse.

 

Ono sto je Kuruz postovao jeste progresija nominalno, ali kapiram da je Nocturno mislio konkretno na ovo sto sam rekao.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad kazem progresija, mislim i na gonjenje i na gojenje. :)

Uzmes jedan ti i iz kola u kolo juris da ce doci x. Ako padnes, sledeci put dupliras uplatu.

Kvota mora biti minimum 3 ali gledas i uzmes recimo Real. Tu kvota za nereseno ne bude ispod 4. :)

Kao sto rekoh, samo za strpljive i sa dubljim dzepom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='28 januar 2012 - 11:35' timestamp='1327746952' post='2466683']

Kad kazem progresija, mislim i na gonjenje i na gojenje. :)

Uzmes jedan ti i iz kola u kolo juris da ce doci x. Ako padnes, sledeci put dupliras uplatu.

Kvota mora biti minimum 3 ali gledas i uzmes recimo Real. Tu kvota za nereseno ne bude ispod 4. :)

Kao sto rekoh, samo za strpljive i sa dubljim dzepom.

 

Da, da. Ja mislim da je to onaj "Martingejl" sistem.

Zajebano je kad ode preko desetog kola, pa da neće npr. da ti prime uplatu i slično. Onda možeš da se jebeš u pedu. :)

 

Ja sam na ovom rukometnom prvenstvu dobio onaj vaučer sa 5 evra. Za sad sam napravio 18 :)

Samo mi live donosi pare, a NBA me kida i to već 3 puta za koš.

Nadal 2 puta i Đoković juče mi doneli 20evra na uloge od po 50 centi. :)

Mali ulozi, polako, pa videćemo kako će ići.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ono sto je Kuruz postovao jeste progresija nominalno, ali kapiram da je Nocturno mislio konkretno na ovo sto sam rekao.

 

To sto su smislili pametni momci sa tribine je tiket od 30 utakmica od po 1.30, uplata 5 evra, ukupna kvota 2015.382.

Pa vidite koliko cesto to dolazi, zivo me interesuje koliko se ljudi tako obogatilo. :D

 

 

' date='28 januar 2012 - 11:35' timestamp='1327746952' post='2466683']

Kad kazem progresija, mislim i na gonjenje i na gojenje. :)

Uzmes jedan ti i iz kola u kolo juris da ce doci x. Ako padnes, sledeci put dupliras uplatu.

Kvota mora biti minimum 3 ali gledas i uzmes recimo Real. Tu kvota za nereseno ne bude ispod 4. :)

Kao sto rekoh, samo za strpljive i sa dubljim dzepom.

 

To mu dodje Martingale...

 

Izvinjavam se nisam video da je reko covek...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto su smislili pametni momci sa tribine je tiket od 30 utakmica od po 1.30, uplata 5 evra, ukupna kvota 2015.382.

Pa vidite koliko cesto to dolazi, zivo me interesuje koliko se ljudi tako obogatilo. :D

 

Nikad, toliko retko :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se u 10 utakmica rukometa uplatilo po soma dindzi na x,covek bi se obogatio...dobro,ne bi se obogatio,al bi duplirao 10 soma ulozenih,minimum...imas ljudi koji tom citave sezone igraju 7 + neki klub...za 200 kinti po kolu...jednom kada uleti,na konju si...to je imalo smisla kada su kvote na 7+ bilie duplo vece nego sada...sada isto neko ko ima para da nedeljno odigra 7+ soma dinara,u 30 utakmica ce doci jednom,pa da jebe rak raka...ako dodje u 30oj,vracanje para...ako dodje pre,bice se u plusu,zavisi u kom kolu dodje sedmica...to je dugorocno kladjenje i treba biti strpljiv...ti ljudi pored toga i prate jos neke jake kvote,tako da uloze u jednom kolu dosta,al im se nesto i vrati...

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево неке спрдачине за данас:

 

Ница - Монпеље Х-2

Рединг - Бристол Х-1

Барнет - Крув ГГ у првом

 

:rockdevil:

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-1480363-950

 

Мртви Крув добио црвени у 15 минуту. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nekada nisu jasne neke kvote, a tek hendikepi. Evo npr. za večeras, utakmica Milvoki-LA Lejkers. Hendikep stoji na +4.5, igra se u Milvokiju, ALI Milvoki igra bez Andrewa Boguta, koji neće igrati 2-3 meseca zbog povrede. Čovek je glavni igrač ekipe i jedan od boljih centara u ligi. S druge strane, Lejkersi su najjači na centarskim pozicijama. Bynum i Gasol bi trebalo da unište jadnog Goodena, a hendikep je samo +4.5 :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

И тако одиграм још један тикет, са мање-више сигурицама, и деси се то да ми први пар падне јер мртви Њукасл не може да добије проклетог трећелигаша. :udri:

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-5519416-950

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nekada nisu jasne neke kvote, a tek hendikepi. Evo npr. za večeras, utakmica Milvoki-LA Lejkers. Hendikep stoji na +4.5, igra se u Milvokiju, ALI Milvoki igra bez Andrewa Boguta, koji neće igrati 2-3 meseca zbog povrede. Čovek je glavni igrač ekipe i jedan od boljih centara u ligi. S druge strane, Lejkersi su najjači na centarskim pozicijama. Bynum i Gasol bi trebalo da unište jadnog Goodena, a hendikep je samo +4.5 :confused:

 

I još su Bucksi igrali sinoć, a Lejkersi su odmarali.

A bet-at-home ima očajnu ponudu. Za večeras čak nema ni hendikepa i over/under-a. Strašno.

Ja stavio siću na favorite:

 

14123836.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam sve te sem Šarlota, samo sam Milvoki-LA igrao hendikep (tih +4.5 i da, Lejkersi su imali dva dana pauze, Milvoki sigurno iscrpljen iz Čikaga došao, a klupu nemaju), kao i na Finiks-Memfis (+3.5) (btw možda malo zajebanija situacija od Milvokija, ali Finiks sinoć igrao, ispušio u Portlandu 38 razlike, Memfis iskulirao, a prethodnu su igrali u LA-u pa ne verujem da ih je put previše poremetio, a i generalno jako dobro igraju u poslednje vreme). Eto to je to, i Filadelfiju sam uzeo hendikep, šta znam, dobijaju sa možda najvećom razlikom u ligi kod kuće, mada je čini mi se 11.5 poena hendikep, ali ko ga jebe, Detroit je krntija, a i reklo bi se da je ekipa tipa Filadelfije, koja trči kao luda, noćna mora za Pistonse :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

И тако одиграм још један тикет, са мање-више сигурицама, и деси се то да ми први пар падне јер мртви Њукасл не може да добије проклетог трећелигаша. :udri:

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-5519416-950

 

Što se ti nerviraš, pao si i na AZ. :haha:

 

 

A ja samo na Njuku.

 

I još sam rekao drugaru u kladionici da ću na to da padnem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...