Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Nije tacno.

To se odnosilo na priredjivace igara koji su na teritoriji Srbije a nemaju dozvolu, sada se odnosi na priredjivace van teritorije Srbije sto je suludo.Inace ovaj zakon je progurala Lutrija Srbije i Mozart tako da ce verovatno i svi ljudi koji koriste Moneybookers da najebu, zbog odliva deviza :mrgreen:.

 

Odnosilo se i ranije na priredjivace igara koji su van teritorije Srbije, 100%. Prvi put sam se kladio preko neta 2008, od tad koristim Moneybookers, tad sam to i cuo, sad je samo preduzet jos neki korak u tom pravcu, kenjaza o blokiranju sajtova, a i to je pominjano ranije, pa nista nisu uradili do sad.

 

U zakonu o igrama na srecu je bilo to da nije dozvoljeno igranje igara na srecu iz Srbije kod priredjivaca van Srbije, to je pokrivalo i online kockanje bilo koje vrste, i sportsko kladjenje, sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što sam napisao u nekom postu, da St. Louis u hokeju uvek bude 0-5 golova, evo od poslednjih 14 utakmica u 12 je bilo 0-5 golova, a u preostale dve je bilo po 6 :mhihi: Večeras igraju protiv Kolorada, kvota na 0-5 je 1.55, nije loše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nju Orleans-Juta hendikep +3.5?????

 

Jeste da Juta ne blista u gostima, ali Nju Orleans, koji je možda i najgora ekipa u ligi, možda posle Šarlota, je uništen povredama. Povređeni su Jack (startni plej, najbolji strelac), Jason Smith, Chris Kaman, Eric Gordon, Carl Landry. Ukratko, skoro svi dobri igrači ekipe. S druge strane, Juti pleja igra Harris, a na pozicijama na kojima Nju Orleans ima povređene Smitha, Kamana, Landry-ja (centri i krilni centri) Juta ima Paula Milsapa i Ala Jeffersona, koji razvaljuju, u punoj su formi i obojica će igrati :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nju Orleans-Juta hendikep +3.5?????

 

Jeste da Juta ne blista u gostima, ali Nju Orleans, koji je možda i najgora ekipa u ligi, možda posle Šarlota, je uništen povredama. Povređeni su Jack (startni plej, najbolji strelac), Jason Smith, Chris Kaman, Eric Gordon, Carl Landry. Ukratko, skoro svi dobri igrači ekipe. S druge strane, Juti pleja igra Harris, a na pozicijama na kojima Nju Orleans ima povređene Smitha, Kamana, Landry-ja (centri i krilni centri) Juta ima Paula Milsapa i Ala Jeffersona, koji razvaljuju, u punoj su formi i obojica će igrati :mhihi:

 

Moj bookie daje Jutu na -4.5, kvota 1.91, da li je vredno toga? :)

 

Btw hvala za St. Louis, uhvatih ga, mada je bilo napeto, prva trecina 2-2, a druge dve 0-0.

 

Rispekat

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na nhl.com :) Imali su dve utakmice u dva dana, a evo danas igraju u Columbusu, to bi trebali dobiti, uz standardnih 0-5 golova, mada bi možda valjalo odigrati dvojku, biće veća kvota, pa ko voli. Nju Orleansu se iznenađujuće vratio Kaman i razvalio 27 poena i 13 skokova, a, što je bitnije, pomogao da se ugase Milsap i Jefferson.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Butter:

 

Nisam ovlascen da prosipam na forumu takve informacije, zato nisam hteo da kazem nista.

I da potvrdim ovo sto kaze Nocturno, covek je zavrsio ETF.

 

I nadjebao je ostale kladionice zato sto ume, a ne zato sto je hokstapler :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je to kao neka ekipica ljudi sa fakultetima, al' bez političke pozadine ili nekih drugih leđa nema uspeha u tom poslu - bar u ovoj zemlji.

Sad ćeš mi reći da posluju i po Ruminiji, Makedoniji i bla bla. Da živimo U Švedskoj ili Kanadi, pa ajde, al' ovo je Srbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=vld4vzOeiG0

 

 

Obavešteni smo da mali državni službenici ponovo pokušavaju da nam uskrate Ustavom garantovana prava i slobode. Malom državnom službeniku je palo na pamet da može da nam cenzuriše Internet. Mali državni službenik je poslao dopis Internet provajderima čime im naređuje da blokiraju pristup određenim sajtovima. Mali državni službenik je umislio da ima pravo da određuje šta nam je dozvoljeno da koristimo na Internetu a šta ne.

 

 

Navodno, razlog za cenzuru je zabrana klađenja u inostranim online kladionicama. Iako razumemo brigu malog državnog službenika da svako treba da plati porez, cenzura Interneta nije rešenje. Rešenje se nalazi u novim zakonima koji bi pomogli Internet poslovanje, novim zakonima kojima bi se i Srbija priključila razvijenim državama koje su odgovorne prema svojim građanima i gde svi mogu da kupuju robu iz celog sveta i naplaćuju svoj rad iz svoje sobe na klik miša.

 

Prema podacima Uprave za igre na sreću, u Srbiji trenutno ima 1336 kladionica, tajkunima treba samo 100 evra za dozvolu plus pet odsto na osnovicu koju čini ostvarena uplata. I pored velikog proglasa da je dve hiljade dvanaesta godina, godina beba, oprema za bebe i dalje ima porez od 18 odsto, iako je još dve hiljade osme obećano da će se smanjiti! Potpuno je jasno da država nema strategiju očuvanja i razvoja!

 

 

Cenzura Interneta je isto kao i zatvaranje puteva zbog nesreća u saobraćaju. Cenzura nije rešenje! Treba nam otvorena i vidljiva mreža kako bi smo jasno videli sve kriminalne aktivnosti i na vreme ih sankcionisali!

 

 

Pošto država ne daje pet para za razvoj, kulturu i zdravlje svojih građana, mi moramo da štitimo naše Ustavom garantovane slobode!!!

 

Mi smo anonimni

Očekujte nas

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene tek sad :bigblue: Igrao sam keca na Detroit, i 0-5 golova na St. Louis-Columbus i na Boston-New York Rangers. St. Louis, Rangersi, Boston su tri najbolje odbrane lige :da: Igrao sam još NBA, dvojke na San Antonio i Majami, i keca na Portland :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...