Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

U slucaju Balotelija je jos veci,posto je on,sta god ti rekao,jos uvek neiskusni balavac koji ima mnogo da uci,i mnogo je rizicnije (u smislu ocekivane forme) kupiti njega nego nekog dokazanog igraca.Ok,treba koristiti potencijal,tu nema sta,i naravno da kada bi se za svakoga tako razmisljalo mladi igraci se nikada ne bi kupovali,ali veliki je to rizik.Financijska strana je potpuno druga prica naravno.

A porediti njega sa Ronaldom,Kakom i Ronaldinjom u bilo kakvom smislu je cisto preterivanje.

 

 

slazem se, naravno da je glupo porediti ga sa njima, nisam ga poredio u tom smislu, mozda se nisam dovoljno precizno izrazio. poredio sam ga u smislu da uvek, cak i kod takvih dokazanih igrackih velicina postoji izvestan rizik, a kamoli kod klinca kao sto je on, jos uvek. naravno da je taj rizik od promasene iznvesticije kod njega dosta veci nego kod njih ali je i dalje relativno mali, zbog svega sto pokazuje vec u ovim godinama.

 

prodati drogbu je dobar posao za celzi jer sad mogu da uzmu brdo para za njega a vec sledeceg leta nece moci. tako se to radi, kao venger sa anrijem ili milan sa shevom, celzi sa balakom itd, prodas igraca oko tridesete godine, u trenutku kada je vec dao nemerljivo mnogo klubu, a u tachci je karijere posle koje moze samo nazad, tj posle koje ce zbog godina polako ali sigurno da stagnira u formi. plus zaraditi gomilu para na njemu. najbolji moguci potez. klub koji ga kupi ce dobiti vrhunskog igraca za sledece dve-tri sezone, ali posle toga nece moci da ga proda za iste ili priblizno iste pare i vrati pare od transfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi i kvalitetni igraci ce se pokazati na EP. Sto se Intera tice mogu biti opasniji samo ako uzmu Murinja. Zato se ja nadam da ce Lipi uzeti Juventus. Mada treba znati da i Milan moze lako promeniti trenera, a Barsa 99%. Tako da bi voleo da juve uzme ili Lipi ili Anceloti. Ranijeri je ok, ali nije on trener za velike uspehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, anceloti je vec bio trener juventusa i tada ga tifozi nisu prihvatili, iako je ostvarivao solidne, tj sasvim zadovoljavajuce rezultate.

ja ne mislim da je on los trener ali nije ni preterano dobar, ta titula prvaka evrope je mnogo vise zasluga igraca, odnosno ekipe nego njega. jos konkretnije, veznog reda kaka-pirlo-sedorf-gatuzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo postaje smesno i glupo!

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=671868

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=671984

 

Sta je u pitanju? Beluskoni dosao na vlast pa da obezbedi cetvrto mesto time sto ce nas izbaciti, ili nas Morati toliko mrzi da hoce da nam uzme (ponovo) pare da nemamo za kupovinu boljih igraca, :no:

 

EDIT: A mozda da nam uzmu i jedno 15-20 bodova da bi Milan igrao LS.

Sramota!

Edited by LEMUR PRAVOSLAVAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Article one seeks to guarantee correctness and loyalty in the world of sport, and it relates to accusations that Moggi had illegally supplied some referees and club directors with mobile phone SIM cards.

 

If found guilty by the court, Juventus could risk a heavy fine.

 

Koja glupost, dokle vise, em su nam uzeli oko 60 miliona evra, em smo bili izbaceni iz lige. Kako ih nije sramota! Juve je klub za koga navija trecina Italije i deli prvo mesto sa Realom i Mancesterom u Evropi po broju fanova! Unistiti Juve bi bilo krajnje skandalazno i bezobrazno :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, a Berluskoni ispade posten :) :) :)

 

Jebes te talijane, sve je to koza nostra. Dobro je neko nedje napisao - nisu mafijasi barabe i bossovi koji se kriju po Umbriji, Korleoneu itd. Prave mafioze su ljudi u odijelima, industrijski magnati i milijarderi, koji uz pomoc svojih korumpiranih ministara, senatora i sudija vladaju citavom drzavom, a i sire.

 

Mada mi se jebe za juventus, neka ih rebnu, kad su gadovi namjestali i jebavali majku ostalima, ali ZAJEDNO sa ekipom Milana i njihovim gazda Berluskonijem. Ali Silvio je pametan igrac, izvukao se iz Calciopolija tako vjesto i ostavio Juve da ispasta. Sto se Moratija tice, ja iskreno mislim da je on poprilicno bezazlen covjek. Tu glavne konce vuce njegov brat, koji i vodi naftnu kompaniju Moratijevih, i mislim da on zajedno sa Tronketi Proverom i onim Rosijem stoji iza razotkrivanja afere Calciopoli. Vidjecemo sad reakciju Berluskonija, hoce li se neke stvari izbaciti na vidjelo, i da li ce Inter pretrpjet neku kaznu, obzirom da je moguce da ni on nije cist poput tog pitanja. Sumnjivi su im finansijski bilansi, kao i ona godina gdje su se vucarali za 4. mjesto protiv Parme i Lacija, kada im je na polusezonu dosao Adriano.

 

Hobotnica je to, nismo ni sami svjesni kakve se igre igraju tu, a fudbal je odlicno mjesto za zgrtanje miliona i miliona. A gdje je sansa za profitom, tu je pranje novca i mafija.

 

Forza Inter, C1 liga za Juve i Milan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je preterivanje bre.............................

 

sad su ga preterali bre..................

i nije posteno........................bezveze da nam uzmu bodove samo da bi Milan iso dalje...............

e kur..............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 komada fasistickim gnjidama.Tako je i poslednji malo jaci italijanski klub pao pod naletom najveceg i jedinog,velikog Juventusa.Svi veliki klubovi su popusili ove godine.Cisto da se zna...koliko god losu ekipu imao,Juve pici sve redom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...