Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

ko dovede diega napravice posao dekade. nazalost izgleda da su ona dva degenerika (morati i mancini) odustali od namere da ga dovedu. neka dovedu jos pet zadnjih veznih jebem im mater onu glupu, ili jos jednog stopera ili centarfora kao da ih vec nemaju dovoljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interu stvarno nedostaje jedan kreativac,to je cinjenica.

Za sada su Diegu najblizi Real i Juventus,ali to se moze vec sutra promeniti.Meni je drago da je Juve u kontaktu sa njim,za sada.Ali onom retardu Seku i njegovim pregovarackim "sposobnostima" ne verujem previse.Ali Van Der Vart....taj covek jednostavno mora doci u Juve.I Barzagli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je nerealno da bilo koji klub dovede i van der varta i diega, pa i juventus, verovatno ce dovesti jednog od njih dvojice, sto bi bio sjajan posao. van der varta trazi i celzi, tako da ce on verovatno na leto u jedan od ova dva kluba. inace, pravite i novi stadion.

 

dakle, diego u real ili juve a vdv u celzi ili juve, tako nekako bi trebalo da bude... valjda ce inter bar kvarezmu dovesti... spominje se i hleb ali nekako mi on nije za seriju a, sta znam... iako mi je super igrac generalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hleb je odlican igrac,meni se svidja takav tip igraca...citao sam nedavno da su Inter i Juventus zainteresovani za njega,ali da je Venger rekao da ostaje u Arsenalu,a i sam Hleb je rekao da ne zeli da ide.No,i to je sve promenljivo.

 

Kvarezma je najblizi Interu i Realu,barem se sada tako prica.

 

Naravno da je nerealno ocekivati i Dijega i Van Der Varta.Potpuno nerealno.Ali to ne znaci da ja to ne bih voleo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreativac,tzv.plejmejker.To im treba.Krilni igrac,Figo je mator.A koliko god zvucalo cudno,i napadac kvalitetan.Ibrahimovic i Kruz su ok,ali Krespo nije ni za kurac,mator je,onaj Suazo je isto jako nepouzdan i po meni nikakav igrac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, lucio u zadnje vreme bas i nije pouzdan, kazu da je direktan krivac za tri gola na zadnje dve tekme...

 

 

 

a interu treba jedan ofanzivni centralni vezni (sto kazu, plejmejker, mada ne volim taj izraz) i najmanje jedno krilo, bas kao sto je rekao el karnisero. idealno bi bilo diego i kvarezma. centarfor ne treba ni pod razno, ali naravno da ne bi bilo lose da dovedu npr agera (on se spominje od napadaca), za takvog igraca ce se uvek naci mesta. i drugi trener naravno. i drugi vlasnik :) . i drugi sportski direktor..

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

sampdoria trpa milan na san siru, do jaja

i to mislim bez kasana, koji jos nije izdrzao kaznu od pet tekmi suspenzije

 

30' AC Milan [0 - 2] Sampdoria

 

12' [0 - 1] C. Maggio

25' [0 - 2] G. Delvecchio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...