Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Pa to bi bilo logicno...Kivu je pre svega bek...Samuel umesto Maksvela,ali na halfa.

A na kraju krajeva,uopste me ne bi cudilo da i bude ovako kako si rekao...Kvarezma je potpuno izvestan da odlazi iz Porta,za Drogbu se vec uveliko prica,jedino mi Ronaldinjo sumnjiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mancini nece doci u JUVE......................... (valjda)

 

Odbrana nam treba i te kako bre...........................ovo bi bilo super.............da dodje................

 

Lucho je dobar igrac..................pomogao bi JUVE-u...............dosta...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

.........................cezar....................

 

 

maikon....kordoba....kivu....maksvel

 

 

.....................kambiaso.................

 

 

kvarezma.......ronaldinjo........zaneti

 

 

..............drogba............ibra...........

 

 

 

 

-----

coach: murinjo

 

-----

znam da nece tako biti ali ko me moze spreciti da sanjam...

 

Ibrahimovic je debilan igrac... Interu bi bilo mnogo bulje bez njega...

 

Iako ih ne volim, za njih je Vilja pravi napadac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje sam skeptican i u fazonu da su to vise glasine nego istina, pre svega zato sto je morati glup, ali sve vise pocinjem da verujem u to

mislim da kad pocne u ovoj meri da se prica o necemu da, ako je tacno nema nazad, a ako nije bas skroz tacno onda ce pritisak javnosti na moratija da zaista uradi nesto u tom pravcu biti sve veci

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, opet pocinje fantasy calcio interovih navijaca kad stvari ne idu najbolje :)

Smjenjujte trenera, dovedite extra pojacanja, odjebite par igraca itd.

 

Moze se rec da je sreca bila na strani Intera u drugom poluvremenu protiv Lacija, mada su po meni trebali da rijese to u prvom poluvremenu da je Ibrahimovic bio malo vise spretniji u situaciji 1na1 sa golmanom. Al dobro, to je fudbal. Ostaju 4 boda prednosti, a i Roma je pratioc, tako da je solidna prednost :) Na stranu to sto Roma ima najljepsu igru u Italiji, i u vrhu je evropskih ekipa, ipak im fali malo vise karaktera i onog bezobrazluka koji krase ekipe kao sto su Juventus i Milan. Pa oni Milanovi starci igraju na jednu nogu, ali opet ce se svaki top tip evrope namucit protiv njih. A i prosle godine su uzeli LS, zasluzeno tako da je to karakter velikih ekipa. Inter je prebolio kompleks skudeto, jos da se odblokira u LS i super. Al za to im fali malo srece (ne mogu sad referat o proteklih 4 godine u LS), ali i jedan vrhunski igrac na sredini terena.

 

Sto se tice trenera i pojacanja, bice to go kurac kao i u proteklo vrijeme. Nije ni Morati vise budala da prosipa para na razmazene zvijezde. AKo pratite transfer politiku Intera u proteklom periodu, doveli su - Stankovica za neke smijesne pare, Cambiasa i Figa za dzabe(Solari je bidon,njega ne racunam). Adriano je kostao nekih 12 miliona(kad dodamo tu i razliku koju su doplatili Parmi, jos nekih 3-4 miliona vise), Maicon je doveden jeftino, Maxwell isto, Samuel nekih 12 miliona, tolko isto su bili Suazo i Kivu (mozda milion-dva vise), Vieira 11 miliona.. Jedino je Ibrahimovic kostao preko 20 miliona (oko 23), Crespo je doveden dzabe, Cruz isto za nekih par miliona.. E kad se sjetite koliko je para Morati dao za Ronalda i Vjerija, to mu ispane zajedno kao svi ovi sto sam pobrojao prije. Jeste da je Ronaldo marketinski vratio pare, i za njega je dobijen dobar transfer, a Vijeri je jedan od najboljih strijelaca Intera svih vremena, ipak nisu napravili nista sa njima, osim sto su uzeli onaj kup UEFA. A sad, Mancini ima 2 skudeta, postavio je cudo rekorda u seriji A (neporazenost, golovi itd. itd.), kup Italije 2x, pod njim Inter dijeluje kao masina, za razliku od prethodnika koji su bili od sjaja do ocaja (al vise ocaja :) ). Atmosfera u timu je popravljena(jeste da i dalje ima debilnih svadja, tu moraju da prorade malo), i od jedne gubitnicke ekipe je ipak stvorena ekipa za respekt. Znaci, Mancini je bio pravi potez, od ekipe je izvukao maksimum, i svaka mu cast.

 

E sad, Murinjo je po meni najbolji trener trenutno. Odlican takticar, ali isto tako ima neku ludu harizmu i autoritet kakav malo koji trener ima, igraci ga vole i postuju itd. Ne znam koliko je pametno da se smjenjuje Mancini, ali ako bi morao da ode iz Intera, Murinjo bi bio pravi izbor. Njegov stil treniranja i taktika su kompatibilni sa talijanskim fudbalom, tvrdo i bez kompromisa. Pisu da je zahtjev Murinja oko 9 miliona eura po sezoni + plate za njegov personal stuff, i vjerovatno par igraca za trgovinu (Drogba, Karvaljo, Deko, Lampard..)

 

A od transfera, bice dobro ako i jedan od ovih dodje. Prvo, bila bi ludost igrat sa ronaldinjom, drogbom, ibrahimovicem i kvarezmom u istom timu. Ta bi ekipa mozda davala po 3-4 gola po utakmici, ali mozda. Sa druge strane bi sigurno primila 3-4 komada, nije ovo sony playstation pa da se igra sa 4 tako ofanzivna igraca :)

Kako bilo, ja navijam da dogodine dodju Kvarezma (zato sto je odlican igrac, mlad a opet ima neko iskustvo), i Lampard (ako vec dolazi 'Specijalni'). Napad je dobar kakav je, Adriano se jos vraca (a ide mu sasvim fino u Sao Paolo, i ocekujem da se vrati u formu kakva je potrebna za Calcio). Odbrana je na mjestu, samo da ne bude povreda. Znaci,jedino da se koriguje sredina, da se osvjezi sa jednim vrhunskim kreativcem, i nekim univerzalnim razbijacem kakav je Frenk Lampard. Stankovic i Vieira su vise isprdjeli, Deki ajde i nekako, al ovaj ex-Arsenal&Juve veze nema, i postao je prava baba.

 

Eto, tolko od mene. Forza Inter

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se da samo sredinu treba osveziti a da su odbrana i napad i vise nego ok, ali za igraca kao sto je npr drogba uvek i u svakom timu ima mesta

 

i ne bih vracao adriana, a i nisi spomenuo malog balotelija, trebalo bi ga vec od septembra poceti ubacivati s klupe pa ako se dobro pokaze od januara ga staviti u 11. jeste malo nerealno ocekivati da ce tako brzo sazreti kao igrac ali vredi probati.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погинуо је навијач Парме. Ово што се у Италији догађа је језиво, сваке године има мртвих.

 

Koliko znam nesrecan slucaj a ne obracun navijaca. Valjda ga je udario autobus dok je on bio na skuteru.

 

Elem, Milan i Fiorentina izduvase, nije to lose :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...