Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

da da, bila je ta vest jos pre 2-3 dana... zanimljivo u svakom slucaju, a da li ce ista biti od svega, videcemo...

 

u juventusu bi bio rezerva, a verovatno i u romi, tako da bi mu bilo pametnije da nadje neki za nijansu slabiji klub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bilo prvoklasno karanje!Sve je bilo kako treba,samo da onaj drugi glupi gol nisu dobili.Ali nema veze.Kjelini i Sisoko standardno,fenomenalno!Carevi.Amauri bez komentara...covek je neverovatan.I Ranijeri mora shvatiti da je De Ceglie momcina za prvu postavu bez razmisljanja.

 

FORZA JUVE!!!

 

Uh, sto mi je krivo sto ih nije zesce rastrtio Juventus!!

 

Pa moglo je biti jos,pre svega Del Genijeva stativa i ona Jakintina sansa pred kraj.To su bile bas 100% sanse koje je bilo teze promasiti nego pogoditi.Ali dobro,i ovako je odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma onaj sudija je sve zasrao! Svira penal u 15min.. naravno posle Milan mora da napada kao muva bez glave pa je i za ocekivati da primi jos 2-3 gola kada mu je pola ekipe u napadu..

A onaj Ambrozini sta je promasio.. jeee.. :) znaci sa 5m sa glavom preko gola - koji supak.

 

Zasluzena pobeda Juvea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa s' obzirom da je Milan imao 7-8 pobeda za redom, pa je opet zasrao sumljam da ce biti prvi.. Juve je u usponu forme, mada mislim da jos uvek nisu spremni da budu prvaci, Roma je zasrala losim igrama na startu sezone tako da je moje misljenje:

 

1. Inter

2,3 Juve / Milan.

4.5 Lazio / Napoli

 

Zatim

Fiorentina, Roma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada su retardi,na celu sa Sekom.

Prica se da u januaru dolazi Galas,a i da zele menjati Jakintu za Modrica i jos doplatiti.Ni jedna ni druga varijanta mi se uopste ne svidjaju,al' uopste.Galas je mator,koji ce on kurac.Ajd' kao neka rezerva da bude,al' nista vise od toga.Modric...to necu ni komentarisati.Jakintu ni pod razno ne treba dati,on je sjajan dzoker.Trezege je povredjen,a i kada dodje sebi verovatno nece biti ni za kurac.I sta onda?Amauri i Del Genije su sjajni ove sezone,ali sta ako se neko od njih povredi,ili ih jednostavno treba zameniti?Gluposti.

Od ovog prelaznog roka ocekujem 2-3 igraca koji ce ucvrstiti tim,nista vise.Ali na leto...pa tu moraju pasti narem 3 velika imena,Dijego medju njima obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada su retardi,na celu sa Sekom.

Prica se da u januaru dolazi Galas,a i da zele menjati Jakintu za Modrica i jos doplatiti.Ni jedna ni druga varijanta mi se uopste ne svidjaju,al' uopste.Galas je mator,koji ce on kurac.Ajd' kao neka rezerva da bude,al' nista vise od toga.Modric...to necu ni komentarisati.Jakintu ni pod razno ne treba dati,on je sjajan dzoker.Trezege je povredjen,a i kada dodje sebi verovatno nece biti ni za kurac.I sta onda?Amauri i Del Genije su sjajni ove sezone,ali sta ako se neko od njih povredi,ili ih jednostavno treba zameniti?Gluposti.

Od ovog prelaznog roka ocekujem 2-3 igraca koji ce ucvrstiti tim,nista vise.Ali na leto...pa tu moraju pasti narem 3 velika imena,Dijego medju njima obavezno.

Dijego bas i nije neko ogromno ime. Jes kvalitetan igrac, al tek treba da se pokaze u nekoj od najjacih liga i za reprezentaciju. Eno vidi Kvarezmu, covjek je cuda cinio za Porto, a u Interu ne moze da pepelji.

Juventusu hvali kompletna odbrana (osim Kijelinija), i bar 2 igraca na sredini. I to ne igraca, vec igracine. Racunaj jos kad ode Del Boj, trebace im i tu rupu da zakrpe. Eto imaju Djovinka koji je perspektivan igrac i vrlo moguce igrac kalibra Kamoranezi, ali opet im hvali neki totalni ubica. Dzerard il Lampard, u tom stilu. Da je Kasano stalozeniji igrac, ja bih tipovao na njega. Za odbranu je Gallas sasvim dobra investicija, ali njima trebaju kvalitetni bekovi. Ipak, ima Juventus jos da radi kako bi se povratio na stare staze. Trenutno dominira Inter, dok Milan uz par osvjezenja moze da se bori za skudeto. Ali Juventus sa ovakvom ekipom, ne znam bas. Briljirace ovako u velikim utakmicama, ali mislim da ce mu hvaliti kontinuiteta.

 

Lavezzi, Hamsik i onaj bek/krilo Maggio iz Napolija su fantasticni igraci, posebno prva argentinac. Nisu mi losi jos Zarate i Kvaljarela. Mislim da cemo nekog od njih vrlo brzo gledati u najjacim talijanskim timovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...